До Дня пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років працівники бібліотеки підготували для студентів коледжу онлайн-презентацію.
Метою заходу стало вшанування пам’яті мільйонів людей, які загинули під час Другої світової війни, а також ознайомлення молоді з важливими сторінками історії та героїчним подвигом українського народу у боротьбі з нацизмом.
Подібні заходи сприяють формуванню у студентів історичної пам’яті, патріотичних почуттів та усвідомлення важливості збереження миру.
Пам’ятаємо тих, хто боровся за свободу і мир! Шануємо подвиг героїв! Ніколи знову!