Відділ хореографічного та сценічного мистецтва

Відділ хореографічного та сценічного мистецтва створено у серпні 2022 року шляхом об’єднання театрального та хореографічного відділів. Відділ працює згідно типових освітніх програм елементарного (1-4 класи) та базового (5-9 класи) підрівнів. Серед дисциплін елементарного підрівня хореографічного напрямку є «Танець», «Бесіди про мистецтво», «Слухання музики та музична грамота». На базовому підрівні вивчаються: «Класичний танець», «Народно-сценічний танець», «Сучасний танець», «Ансамбль», «Історія танцю». На театральному напрямку базового підрівня вивчаються «Основи акторської майстерності», «Основи сценічної мови», «Початковий курс історії театрального мистецтва», «Основи сценічного руху», «Ритміка та танець», «Сценічна практика».

На відділі працює три хореографічні колективи: «Парадокс» (керівник Пономаренко Н. М.), «Фієста» (керівники Стеценко Ю. Ю. та Мойсеєнко І. М.) та «Devant» (керівник Сварська С. С.), а також театр-студія «Містерія» (режисер Кобзар О.В., концертмейстер Хижняк Д.О.). Всі колективи беруть активну участь у концертній діяльності школи та міста, є неодноразовими лауреатами на обласних, всеукраїнських, міжнародних конкурсах, фестивалях.

Викладачі відділу мають вищу освіту, постійно удосконалюють свій фаховий рівень на курсах підвищення кваліфікацій, майстер-класах, обласних та всеукраїнських конференціях, збагачуючи свій творчий потенціал сучасними та креативними підходами до викладання.

Ми прагнемо донести культуру хореографічного та сценічного мистецтва до кожної дитини, розкрити талант кожного!

Викладачі

Наталія Пономаренко

Завідувач відділом