Предметна (циклова) комісія викладачів фортепіано та концертмейстерського класу
Головною метою навчально-освітньої роботи циклова комісія вважає забезпечення професійної компетентності майбутніх організаторів культурно-освітньої діяльності, розвиток творчих та організаційних здібностей студентів. Основне завдання – вдосконалення та поглиблення педагогічної майстерності викладачів для духовного та культурного становлення і всебічного розвитку особистості. Викладачі та концертмейстери докладають багато зусиль для того, щоб випускники навчального закладу стали більш освіченими і конкурентоспроможними, мали не тільки необхідні знання та навички, але й уміли успішно реалізувати свій творчий потенціал у подальшій мистецькій діяльності. Сьогодні в складі циклової комісії 17 викладачів та концертмейстерів. З них: 1 викладач – Заслужений працівник культури України, 3 – кандидата педагогічних наук, 1 – кандидат мистецтвознавства, 1 – нагороджений медаллю «Трудова слава» міжнародної рейтингової академії «Золота фортуна», 2 – Відмінника освіти України, 3 – мають почесне звання викладач-методист, 11 викладачів вищої категорії, 11 концертмейстерів вищої категорії, 3 викладача та концертмейстера І категорії, 2 концертмейстера ІІ категорії. Навчально-методична діяльність Члени циклової комісії навчають гри на фортепіано студентів спеціалізації «Менеджмент соціокультурної діяльності» на 6-ти спеціальностях: «Народне пісенне мистецтво. Академічний спів», «Народне пісенне мистецтво. Народний спів», «Народне пісенне мистецтво. Естрадний спів», «Народне інструментальне мистецтво. Народні інструменти», «Народне інструментальне мистецтво. Духові інструменти», «Видовищно театралізовані заходи», «Народна хореографія». Викладачі фортепіано всебічно збагачують своїх вихованців у культурному і духовному напрямках, залучають до проведення освітньо-мистецьких заходів, участі у всеукраїнських конкурсах та міжнародних фестивалях-конкурсах. Багато випускників коледжу продовжують своє навчання у вищих навчальних закладах, де і надалі опановують мистецтво гри на фортепіано. Викладачі та концертмейстери постійно підвищують свій фаховий рівень, розширюють діапазон психолого-педагогічних знань, опановують нові інформаційні технології, необхідні для якісної та результативної роботи. Вони розробляють інтерактивні комплекси з навчальних дисциплін, методичні матеріали для самостійної та індивідуальної роботи студентів, працюють над комп’ютерним забезпеченням навчальної роботи. Викладачі та концертмейстери циклової комісії мають вагомі творчі напрацювання: методичні посібники, збірники, розробки, статті з актуальних питань сучасної музично-педагогічної освіти. Кожного року в коледжі традиційно проводяться тижні циклової комісії, на яких актуальними є різні цікаві й пізнавальні заходи: тренінги, засідання круглого столу, педагогічні читання з метою обміну досвідом, лекції-концерти тощо, де беруть участь викладачі і студенти різних спеціалізацій. |
Викладачі Циклової комісії

Ірина Разон
Голова предметної (циклової) комісії

Ірина Разон
Голова предметної (циклової) комісії
Голова предметної (цикловоі) комісії, викладач-методист.
Музичну освіту здобула у Чернігівському музичному училищі імені Левка Ревуцького та Ніжинському державному педагогічному інституті імені Миколи Гоголя.
Вдосконалюючи виконавську та педагогічну майстерність, втілює інноваційні технології у процес навчання, є автором багатьох методичних статей і розробок, доповідачем на всеукраїнських та міжнародних конференціях і семінарах. Викладач є розробником навчальних програм з фортепіано, організатором низки навчально-методичних заходів. На своїх заняттях Разон І.В. вдало впроваджує власні креативні методи та прийоми роботи зі студентами.
Студенти Ірини Вікторівни – багаторазові лауреати обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів, активні учасники фортепіанних концертів й різних мистецьких заходів.
Нагороджена медаллю «Трудова слава» міжнародної рейтингової академії «Золота фортуна», відзначена подяками за високий професіоналізм та концертмейстерську майстерність.

Тетяна Борисенко
Викладач

Тетяна Борисенко
Викладач
Спеціаліст другої категорії, концертмейстер.
Закінчила музично-педагогічний факультет Ніжинського державного педагогічного інституту імені М. Гоголя.
Тетяна Євгенівна є концертмейстером в класі постановки голосу та диригування. Виступає концертмейстером на всеукраїнських конкурсах вокальної, диригентської та інструментально-виконавської майстерності впродовж багатьох років. Має публікації у методичних виданнях, бере участь у методичних заходах циклової комісії.
Відзнчена подяками за високий професіоналізм та концертмейстерську майстерність.

Ганна Єрмак
Викладач

Ганна Єрмак
Викладач
Спеціаліст вищої категорії; викладач фортепіано та концертмейстер.
Музичну освіту здобула у Чернігівському музичному училищі імені Левка Ревуцького та Ніжинському державному педагогічному інституті імені М.В. Гоголя.
Упродовж багатьох років є концертмейстером академічного хору коледжу. Разом з хоровим колективом бере участь у фестивалях та конкурсах міжнародного і всеукраїнського рівня, де отримують дипломи переможців. Ганна Валентинівна творчо підходить до проведення занять з основного музичного інструменту фортепіано. Результатом є участь її студентів у міжнародних та всеукраїнських конкурсах виконавської майстерності, де стають переможцями.
Відзначена подяками за високий професіоналізм та концертмейстерську майстерність.

Людмила Єрмольченко
Викладач

Людмила Єрмольченко
Викладач
Заслужений працівник культури України, відмінник освіти України, викладач-методист. Член Всеукраїнської музичної спілки.
Музичну освіту отримала в Чернігівському музичному училищі імені Левка Ревуцького по класу фортепіано, Ніжинському державному педагогічному інституті імені М.В. Гоголя та Київському інституті культури.
Учасник швейцарсько-українського проєкту «Модель ХХI», який здійснюється Центром розвитку «Демократія через культуру». Нагороджена Почесною відзнакою Міністерства культури і мистецтв України, грамотами Міністерства культури і мистецтв України, Міністерства освіти і науки України, обласної державної адміністрації.

Людмила Коханенко
Викладач

Людмила Коханенко
Викладач
Спеціаліст вищої категорії; викладач та концертмейстер.
Музичну освіту здобула на музично-педагогічному факультеті Ніжинського педагогічного інституту імені М.В. Гоголя. Очолювала циклову комісію фортепіано.
Багаторічний концертмейстер спеціальності «Народно-інструментальне мистецтво. Народні інструменти». Навчально-методична робота Коханенко Л.М. представлена робочими навчальними програмами з дисциплін «Основний музичний інструмент», «Музичний інструмент. Фортепіано» для студентів спеціалізації «Народна хореографія»; публікаціями у науково-методичних виданнях Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, участю у всеукраїнських науково-практичних конференціях та семінарах.
Відзначена подяками за високий професіоналізм та концертмейстерську майстерність.

Леонід Міклушов
Викладач

Леонід Міклушов
Викладач
Спеціаліст вищої категорії; викладач та концертмейстер.
Закінчив музично-педагогічний факультет Ніжинського державного педагогічного інституту імені М.В. Гоголя.
Має вагомі творчі напрацювання, зокрема збірки власних аранжувань сучасних творів для студентів, що навчаються грі на фортепіано на різних спеціалізаціях коледжу. Студенти класу є постійними учасниками і переможцями конкурсу «Кращий за професією». Як концертмейстер у класі духових інструментів, Леонід Віталійович бере участь у всеукраїнському конкурсі вокальної, диригентської та інструментально-виконавської майстерності.
Відзначений подяками за високий професіоналізм та концертмейстерську майстерність.

Галина Одарич
Викладач

Галина Одарич
Викладач
Спеціаліст першої категорії; викладач та концертмейстер.
Музичну освіту отримала на музично-педагогічному факультеті Ніжинського державного педагогічного інституту імені М.В. Гоголя.
Автор збірки акомпанементів до український народних пісень, має публікації у різних методичних виданнях України. Студенти Галини Василівни постійно беруть участь у конкурсах «Кращий за професією» в номінації «Інструментальне виконавство», де виборюють призові місця. Викладач бере активну участь у методичних заходах циклової комісії, має низку методичних доповідей та статей.
Нагороджена грамотами різного рівня за високий професіоналізм.

Людмила Савченко
Викладач

Людмила Савченко
Викладач
Спеціаліст вищої категорії, викладач фортепіано та концертмейстер.
Освіту здобула в Чернігівському музичному училищі імені Левка Ревуцького по класу фортепіано та Ніжинському державному педагогічному інституті імені М.В. Гоголя.
Незмінний концертмейстер у класі спеціального інструменту спеціалізації «Народне інструментальне мистецтво. Народні інструменти» Людмила Володимирівна є активним учасником музично-тематичних заходів коледжу. Неодноразово брала участь у всеукраїнських конкурсах інструментально-виконавської майстерності в якості концертмейстера. Нагороджена дипломами концертмейстера за професіоналізм та виконавську майстерність. Бере участь у методичних заходах коледжу, є автором методичних статей та доповідей.
Відзначена подяками за високий професіоналізм та концертмейстерську майстерність.

Оксана Синиця
Викладач

Оксана Синиця
Викладач
Спеціаліст вищої категорії, викладач та концертмейстер.
Закінчила Чернігівське музичне училище імені Левка Ревуцького, Ніжинський державний педагогічний інститут імені М.В. Гоголя, здобула ступінь магістра за спеціальністю «Музичне мистецтво» у Національній академії керівних кадрів культури і мистецтв (м. Київ).
Оксана Петрівна виступає концертмейстером на всеукраїнських конкурсах вокальної, диригентської та інструментально-виконавської майстерності впродовж багатьох років. Неодноразово отримувала звання лауреата на міжнародних конкурсах виконавської майстерності. Є автором методичних статей, доповідей, учасником методичних заходів циклової комісії та коледжу. У роботі зі студентами намагається використовувати особистий виконавський досвід піаніста, акомпаніатора.
Відзначена грамотами та подяками за високий професіоналізм і концертмейстерську майстерність.

Світлана Сливко
Викладач

Світлана Сливко
Викладач
Кандидат педагогічних наук, викладач-методист фортепіано.
Освіту здобула в Ніжинському державному педагогічному інституті імені М.В. Гоголя, магістратурі Інституту культури і мистецтв Луганського національного університету імені Т. Шевченка, аспірантурі НДУ імені Миколи Гоголя та захистила дисертацію в Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова.
Світлана Анатоліївна впроваджує сучасні інтерактивні технології у навчальний процес, є автором більше 50-ти публікацій у науково-методичних виданнях, доповідачем на всеукраїнських і міжнародних конференціях. Студенти викладача беруть активну участь у музично-виховних заходах, отримують призові місця на конкурсі «Кращий за професією». Викладач є розробником навчальних програм з фортепіано, організатором низки навчально-методичних заходів. Світлана Анатоліївна прагне розкрити та розвинути індивідуальні музичні задатки і здібності студентів, вдало використовуючи новітню методику роботи зі студентами без спеціальної музичної підготовки.
Відзначена грамотами та подяками за високу професійну майстерність, плідну науково-педагогічну діяльність.

Вероніка Ющенко
Викладач

Вероніка Ющенко
Викладач
Спеціаліст першої категорії; викладач скрипки і фортепіано, концертмейстер з класичного танцю та ілюстратор оркестру народних інструментів коледжу.
Освіту здобула в Чернігівському музичному училищі імені Левка Ревуцького на струнно - смичковому відділі по класу скрипки, Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя на музично-педагогічному факультеті, Національній академії керівних кадрів культури і мистецтв (м. Київ).
Студенти та учні викладача здобувають призові місця на всеукраїнських фестивалях та конкурсах. Разом зі студентами бере участь у творчих проєктах коледжу та міста. Має публікації у науково-методичних виданнях України, бере активну участь у методичних заходах циклової комісії, у всеукраїнських та міжнародних конференціях і семінарах.
Відзначена подяками за високий професіоналізм та концертмейстерську майстерність.

Лариса Гусейнова
Викладач

Лариса Гусейнова
Викладач
Кандидат педагогічних наук, відмінник освіти України, спеціаліст вищої категорії.
Музичну освіту здобула у середній спеціалізованій школі імені Бюль-Бюля при Азербайджанськії державній консерваторії (м.Баку), згодом в Азербайджанській державній консерваторії ордена Трудового Червоного прапора ім. Узііра Гаджібекова.
Лариса Василівна – учасник всеукраїнських та міжнародних науково-практичних конференцій. Постійний член журі всеукраїнських, міжнародних та обласних конкурсів. Студенти викладача неодноразово ставали переможцями конкурсів різних рівнів. Втілює провідні інноваційні технології у процес навчання. Л.В. Гусейнова є автором науково-методичних праць: має більше 30 публікацій, з них 18 наукових та 12 навчально-методичного характеру, 2 навчальних посібники «Довідник інструменталіста-виконавця».
Відзначена грамотами та подяками за високу професійну майстерність, плідну науково-педагогічну діяльність.

Тетяна Ляшенко
Викладач

Тетяна Ляшенко
Викладач
Кандидат мистецтвознавства, спеціаліст вищої категорії.
Закінчила Київське музичне училище імені Р. Глієра та фортепіанний факультет Харківського державного університету мистецтв імені Івана Котляревського.
Тетяна Валеріївна – учасник всеукраїнських та міжнародних науково-практичних конференцій. Утілює провідні інноваційні технології в процес навчання. Ляшенко Т.В є автором науково-методичних праць: має більше 20 публікацій, з них 15 наукових та 12 навчально-методичного характеру. Постійно бере участь у концертах та конкурсах, має звання лауреата міжнародних конкурсів виконавської майстерності. Постійний член журі всеукраїнських конкурсів. Студенти класу викладача неодноразово ставали переможцями конкурсів різних рівнів. Працює над утіленням сучасних педагогічних технології у процес навчання, є автором методичних статей, доповідей.
Відзначена грамотами та подяками за високу професійну майстерність, плідну науково-педагогічну діяльність.

Олексій Павленко
Викладач

Олексій Павленко
Викладач
Кандидат педагогічних наук, спеціаліст вищої категорії.
Закінчив фортепіанний відділ Чернігівського музичного училища імені Левка Ревуцького, музично-педагогічний факультет Ніжинського державного педагогічного університету імені Миколи Гоголя та фортепіанний факультет Харківського державного університету мистецтв імені Івана Котляревського.
Олексій Миколайович втілює провідні інноваційні технології в процес навчання, є автором низки методичних розробок та наукових статей. Є автором багатьох науково-методичних публікацій наукового та навчально-методичного характеру. Постійно бере участь у концертах та конкурсах, має звання лауреата міжнародних конкурсів виконавської майстерності. Викладацьку роботу в коледжі органічно поєднує з концертмейстерською діяльністю.
Відзначений грамотами та подяками за високий професіоналізм і концертмейстерську майстерність.