Предметна (циклова) комісія викладачів менеджменту і культурно-мистецьких івент технологій

Предметна (циклова) комісія  менеджменту та культурно-мистецьких івент технологій коледжу є спеціалізованим освітнім та науково-практичним осередком підготовки фахівців за спеціальністю «Менеджмент соціокультурної діяльності».

Наукові інтереси викладачів комісії відповідають профілю освітньої програми і стосуються широкого спектру практичних та теоретичних питань технології маркетингу та менеджменту соціокультурної діяльності, професійних комунікацій, психології управління, реклами та зв’язків із громадськістю, впровадженню інноваційних проєктів, теорії та практики розв’язання конфліктів, міжкультурних комунікацій та підприємницько-культурних процесів в комерційній та некомерційній діяльності.

Викладачі комісії мають на меті підготувати фахівця, що володіє мистецтвом спілкування з різними категоріями населення, із аналітичним мисленням, актуальними поглядами, лідерськими навичками, готовністю виявляти та вирішувати наявні проблеми, здатністю до адаптації у динамічному культурному середовищі.

Навчально-методична діяльність.

Викладачі предметної (циклової) комісії постійно працюють над підвищенням професійної майстерності та кваліфікації, удосконалюють свій професійний рівень шляхом самоосвіти (платформи Prometheus, студія онлайн-освіти EdEra, ТОВ "На Урок", ТОВ «Всеосвіта», Міністерство цифрової трансформації України, цифрове видавництво MCFR), ведуть науково-дослідну роботу, беруть участь у вебінарах, семінарах, конференціях різного рівня. Мають друковані праці (статті, тези). Виступають рецензентами. Проводять майстер-класи. За активну й творчу освітню діяльність, компетентність і професійну майстерність  були нагороджені грамотами та листами подяки міського та обласного рівнів, мають сертифікати слухачів та учасників всеукраїнських та міжнародних конференцій.

Все це свідчить про те, що в коледжі створена творча атмосфера для професійного зростання викладачів. А їх професійні досягнення  підкреслюють рівень їх можливостей у створенні комфортних умов для навчання і виховання студентів, забезпечення високого рівня професійної підготовки, розвитку їх творчості та формуванні особистісних якостей.

Викладачі Циклової комісії

Тетяна Михайлівна Пахомова

Кандидат економічних наук; доцент; керівник предметної (циклової) комісії викладачів менеджменту та культурно–мистецьких івент технологій; викладач–методист

Юлія Миколаївна Камінська

Спеціаліст вищої категорії; викладач циклової комісії викладачів менеджменту та культурно-мистецьких івент технологій

Ольга Віталіївна Кобзар

Голова циклової комісії викладачів режисури театралізованих заходів; спеціаліст вищої категорії коледжу та мистецької школи; викладач таких дисциплін: «Основи акторської майстерності», «Сценічна мова», «Режисура театралізованих заходів», «Навчальна практика зі спеціалізації», «Грим та макіяж».

Тетяна Домініківна Кричковська

Практичний психолог; спеціаліст вищої категорії; викладач циклової комісії викладачів менеджменту та культурно–мистецьких івент технологій

Катерина Вікторівна Максименко

Спеціаліст, викладач дисциплін: "Сценарна майстерність", "Звукове та музичне оформлення театралізованих заходів", "Декоративно-художнє оформлення театралізованих заходів", "Історія свят і обрядів", "Театр естрадних мініатюр"

Анастасія Андріївна Рибак

спеціаліст; викладач циклової комісії викладачів менеджменту та культурно–мистецьких івент технологій

Валентина Григоріївна Рой

викладач–методист циклової комісії викладачів менеджменту та культурно–мистецьких івент технологій

Євген Костянтинович Сидоренко

Спеціаліст, викладач дисциплін: «Сценічна мова»; «Основи акторської майстерності»; «Режисура театралізованих заходів»; актор, режисер

Світлана Анатоліївна Сливко

Кандидат педагогічних наук; викладач-методист фортепіано

Сергій Олексійович Чутченко

спеціаліст, викладач циклової комісії викладачів менеджменту та культурно-мистецьких івент технологій, магістр богослов’я

Артем Юрійович Аніщенко

Спеціаліст, викладач дисциплін: «Режисура театралізованих заходів», «Сценічна мова»; актор; режисер; начальник відділу культури і туризму Прилуцької РДА; директор Прилуцького МБК; депутат Прилуцької міської ради

Студентський театр

У репертуарі Студентського театру вистави за творами Костенко Ліни, Українки Лесі та поетичні вистави за віршами Іздрика Юрія та Жадана Сергія.

Актори театру є активними учасниками мистецьких проєктів коледжу, міста, регіону. Серед них: «Ніжин О’Жив», фестиваль «Його величність, Ніжинський огірок», урочистості до Дня міста, Дня Незалежності, грантовий проєкт від УКФ «Від парку до парку», святкові масові гуляння «Колядуймо разом нині», «Ніч на Івана Купала» та багато інших.

Студентський театр є володарем Гран-прі конкурсу патріотичної поезії та пісні з композицією «Палай» (за творами Дмитрук Анастасії) та лауреатами І премії міжнародних конкурсів у Львові, Києві, Чернігові.

Обласний конкурс «Театральна весна»

Традиційно в березні на базі коледжу за підтримки Ніжинського українського академічного театру імені Михайла Коцюбинського та Управління культури Ніжинської міської ради проводиться обласний театральний конкурс «Театральна весна». Його мета – це популяризація театрального мистецтва в регіоні, відкриття талановитої молоді, обмін кращим досвідом.

Як показав час, то долучаються до конкурсу колективи й окремі виконавці не тільки Чернігівщини, а й з усієї України: Запоріжжя, Краматорськ, Конотоп, Хуст, Хмельницький, Харків, Київ та інші. Це вкотре підтверджує те, що наш заклад є осередком культурно-мистецького життя в регіоні і завжди готовий до креативних експериментів, де вдало поєднуються театральні традиції та сучасні мистецькі течії.