Предметна (циклова) комісія викладачів менеджменту і культурно-мистецьких івент технологій
Предметна (циклова) комісія менеджменту та культурно-мистецьких івент технологій коледжу є спеціалізованим освітнім та науково-практичним осередком підготовки фахівців за спеціальністю «Менеджмент соціокультурної діяльності».
Наукові інтереси викладачів комісії відповідають профілю освітньої програми і стосуються широкого спектру практичних та теоретичних питань технології маркетингу та менеджменту соціокультурної діяльності, професійних комунікацій, психології управління, реклами та зв’язків із громадськістю, впровадженню інноваційних проєктів, теорії та практики розв’язання конфліктів, міжкультурних комунікацій та підприємницько-культурних процесів в комерційній та некомерційній діяльності.
Викладачі комісії мають на меті підготувати фахівця, що володіє мистецтвом спілкування з різними категоріями населення, із аналітичним мисленням, актуальними поглядами, лідерськими навичками, готовністю виявляти та вирішувати наявні проблеми, здатністю до адаптації у динамічному культурному середовищі.
Навчально-методична діяльність.
Викладачі предметної (циклової) комісії постійно працюють над підвищенням професійної майстерності та кваліфікації, удосконалюють свій професійний рівень шляхом самоосвіти (платформи Prometheus, студія онлайн-освіти EdEra, ТОВ "На Урок", ТОВ «Всеосвіта», Міністерство цифрової трансформації України, цифрове видавництво MCFR), ведуть науково-дослідну роботу, беруть участь у вебінарах, семінарах, конференціях різного рівня. Мають друковані праці (статті, тези). Виступають рецензентами. Проводять майстер-класи. За активну й творчу освітню діяльність, компетентність і професійну майстерність були нагороджені грамотами та листами подяки міського та обласного рівнів, мають сертифікати слухачів та учасників всеукраїнських та міжнародних конференцій.
Все це свідчить про те, що в коледжі створена творча атмосфера для професійного зростання викладачів. А їх професійні досягнення підкреслюють рівень їх можливостей у створенні комфортних умов для навчання і виховання студентів, забезпечення високого рівня професійної підготовки, розвитку їх творчості та формуванні особистісних якостей.
Викладачі Циклової комісії

Тетяна Пахомова
Голова предметної (циклової) комісії

Тетяна Пахомова
Голова предметної (циклової) комісії
Викладає та розробляє навчально-методичні матеріали з курсів: «Економічна теорія», «Менеджмент соціокультурної діяльності», «Підприємництво у соціокультурній сфері».
Формує в студентів професійні уміння й навички, готує їх до застосування отриманих знань у практичній діяльності. Упроваджує ефективні форми й методи організації навчально-виховного процесу. Закінчила Харківську державну академію транспорту в 1996 році за спеціальністю «Облік і аудит».
Навчалася в аспірантурі при кафедрі менеджменту та маркетингу НАУ (Київ). У 2004 році захистила дисертацію на здобуття ступеня кандидата економічних наук. 2008 року рішенням Атестаційної колегії було присвоєно вчене звання доцента.
Автор більш як 70 публікацій. Серед них 2 монографії, 8 навчальних та навчально-методичних посібників. Експерт з питань акредитаційної експертизи освітньо-професійних програм закладів фахової передвищої освіти. Член обласного методичного об'єднання викладачів обліково-економічних дисциплін ВНЗ І-ІІ рівня акредитації Чернігівської області.
За останні 5 років брала участь у 19 міжнародних, всеукраїнських науково-педагогічних та науково-практичних конференціях. Має сертифікати учасника.

Ольга Кобзар
Викладач

Ольга Кобзар
Викладач
Освіту здобула в Ніжинському училищі культури і мистецтв імені Марії Заньковецької, Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя та Київському національному університеті театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого.
Кобзар О.В. – засновник Театру-студії «Містерія» та Студентського театру, які є переможцями на міжнародних та всеукраїнських конкурсах; автор мистецького проєкту «Інноваційний Арт-простір «Територія успіху»» для творчо обдарованих студентів коледжу (серед реалізованих проєктів: Літературник «Світ у кишені», «Під зоряним небом», «Сторінками Величних книг Великого народу» та інші); очільник театральної секції Обласного методичного об’єднання працівників культури та викладачів хореографії, образотворчого і театрального мистецтва освітніх закладів культури і мистецтва»; одна з авторів типової навчальної програми з дисципліни «Сценічна практика» базового підрівня початкової мистецької освіти з театрального мистецтва, клас театру Державного науково-методичного центру.

Юлія Камінська
Викладач

Юлія Камінська
Викладач
Закінчила Ніжинський державний педагогічний університет імені Миколи Гоголя, Київський національний університет культури і мистецтв.
Викладач та розробник методичних матеріалів з курсів: "Мистецтво", "Культурологія", "Основи менеджменту соціокультурної діяльності, "Практикум з менеджменту соціокультурної діяльності".
Працює у творчому режимі, нестандартних напрямах, постійно вдосконалює свою діяльність. Спрямовує свою роботу на розвиток творчих можливостей студентів, їх талантів, адже від цього залежить їх професійне становлення.
Викладач є автором методичних статей і розробок, учасником всеукраїнських та міжнародних конференцій.

Тетяна Кричковська
Викладач

Тетяна Кричковська
Викладач
Закінчила Київський державний педагогічний інститут імені О.М. Горького; навчалася в аспірантурі інституту психології імені Г.С. Костюка при АН України, лабораторія соціальної психології.
Викладач та розробник методичних матеріалів з навчальних дисциплін: «Психологія», «Основи психології і педагогіки», «Комунікативний менеджмент», «Психологія управління», «Професійна етика і психологія ділового спілкування».
У науково-методичному доробку має більше 60-ти публікацій, є автором навчальних посібників (3), співавтором монографій (2) та навчально-методичних посібників із грифом МОН (3), має публікації в міжнародних виданнях (4), навчально-методичні посібники (15), наукові статті (36), методичні рекомендації (23) та навчальні програми (9).
Сертифікований дитячий арт-терапевт при Міжнародній тренінговій компанії «Основа» Східноукраїнської асоціації арт-терапії. Є учасником робочої групи при Директораті мистецької освіти Міністерства культури України з розроблення Концепції інклюзивної мистецької освіти.
Учасник міжнародних, всеукраїнських науково-практичних конференцій. Розробник проблематики та автор круглих столів, які проводилися у співпраці з комітетом освіти і науки громадської ради при Департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації. На громадських засадах виконує обов’язки присяжної Ніжинського міськрайсуду.
Бере активну участь у пленарних засіданнях обласної конференції для викладачів образотворчого мистецтва та хореографії ПСМНЗ, є учасником освітніх форумів, круглих столів та майстер-класів, які проводяться на базі Чернігівського обласного інституту післядипломної освіти імені К.Д. Ушинського. Нагороджена грамотами та подяками різних рівнів.

Катерина Максименко
Викладач

Катерина Максименко
Викладач
Освіту здобула в КВНЗ «Ніжинський коледж культури і мистецтв імені Марії Заньковецької» Чернігівської обласної ради та Національному університеті "Чернігівський колегіум" ім. Т.Г.Шевченка.
Удосконалюючи творчу та педагогічну майстерність, працює з дітьми різних вікових категорій.
Проводить акторські тренінги, дитячі ivent-заходи.
Активний учасник усеукраїнських та обласних науково-практичних конференцій.

Анастасія Рибак
Викладач

Анастасія Рибак
Викладач
Закінчила Національну академію керівних кадрів культури і мистецтв.
Викладач та розробник навчально–методичних комплексів з дисциплін: "Реклама та PR-технологіі", "Практикум з менеджменту соціокультурної діяльності", "Медіаграмотність", "Вступ до фаху". Лауреатка всеукраїнських фестивалів-конкурсів. Неодноразова ведуча та член журі всеукраїнських фестивалів та конкурсів.
Активна учасниця міжнародних і всеукраїнських науково-педагогічних та науково-практичних конференцій.

Валентина Рой
Викладач

Валентина Рой
Викладач
Освіта: Київський державний інститут імені Олександра Корнійчука за спеціальністю «Культурно-освітня робота».
Викладач та розробник програм: «Основи менеджменту соціокультурної діяльності», «Практикум з менеджменту соціокультурної діяльності», «Основи маркетингу культурно-мистецької сфери», «Івент технології», «Народознавство» і начально-методичних матеріалів та статей з даних дисциплін.
Викладач постійно працює над підвищенням свого професійного рівня, приймає активну участь у всеукраїнських та міжнародних конференціях в якості слухача та доповідача.
Удосконалюючи свою педагогічну майстерність, викладач завжди знаходиться у пошуку креативних ідей та спонукає до цього студентів, втілюючи інноваційні технології у процес навчання. Формує у студентів професійний інтерес до своєї спеціальності.
Її професійна спрямованість - інтерактивні форми та методи навчання підготовки фахівця у сфері соціокультурної діяльності.
Студенти Валентини Григорівни є постійними учасниками мистецьких заходів міського та обласного рівнів.
Нагороджена грамотами та подяками різних рівнів.

Євген Сидоренко
Викладач

Євген Сидоренко
Викладач
Освіту здобув у Ніжинському училищі культури і мистецтв імені Марії Заньковецької та Київському національному університеті театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого. Сидоренко Є.К.: - працює у сфері театру та кіно; - актор Чернігівського обласного молодіжного театру (зіграно близько 60 ролей різного характеру); - режисер Чернігівського обласного молодіжного театру; - автор незалежних проєктів, а саме:
- вистави "Варшавська мелодія", "Чому люди не...", "Кохання та рок'н'рол", "Макбет-19";
- короткометражний фільм "Таємниця" (оснований на реальних подіях життєвого та творчого шляху М.Коцюбинського);
- кліп разом з MCEM (Бичук Микола) "Чернігів, моє рідне місто";

Світлана Сливко
Викладач

Світлана Сливко
Викладач
Кандидат педагогічних наук, викладач-методист.
Освіту здобула в Ніжинському державному педагогічному інституті імені Миколи Гоголя, магістратурі Інституту культури і мистецтв Луганського національного університету імені Т. Шевченка, аспірантурі НДУ імені Миколи Гоголя. У Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова захистила дисертацію на здобуття ступеня кандидата педагогічних наук.
Викладач та розробник методичних матеріалів з навчальної дисципліни «Педагогіка» для студентів спеціальностей «Хореографія» і «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація». У педагогічній діяльності працює над розвитком креативного мислення студентів, здатності до аналізу педагогічних явищ, формуванням готовності до обраної професії.
Є автором понад 50-ти публікацій, має методичні розробки та рекомендації з питань культурно-мистецької освіти та педагогічної підготовки студентів. Учасник міжнародних, всеукраїнських науково-практичних конференцій, організатор і спікер методичних засідань у коледжі. Виступає рецензентом магістерських робіт педагогічного спрямування, методичних розробок викладачів фахових навчальних закладів.
Нагороджена грамотами та подяками різних рівнів.

Сергій Чутченко
Викладач

Сергій Чутченко
Викладач
Освіту здобув в Ніжинському державному педагогічному університеті імені Миколи Гоголя; КПБА імені Петра Могили.
Викладач та розробник навчально–методичних матеріалів з курсів: "Народознавство", "Менеджмент об’єктів історико-культурної спадщини", "Правове забезпечення соціокультурної діяльності", "Всесвітня історія".
Систематично підвищує власну кваліфікацію. Виконує виховну та індивідуальну роботу зі студентами. Формує у студентів професійний інтерес, відповідні уміння та навички. Використання інноваційних форм та методів навчання допомагає студентам застосовувати отримані знання у практичній діяльності.
Автор більше 30-ти публікацій.
За останні 4 років брав участь у численних міжнародних, всеукраїнських науково-педагогічних та науково-практичних конференціях.

Артем Аніщенко
Викладач

Артем Аніщенко
Викладач
Освіту здобув у Київському національному університеті театру, кіно і телебачення ім. І.Карпенка-Карого.
Аніщенко А.Ю. є:
- головним режисером Сумського обласного театру драми та музичної комедії ім. М.Щепкіна;
- режисером зразкової театральної студії «Казкар» при Прилуцькому центрі творчості дітей та юнацтва;
- режисером-постановником Чернігівського обласного академічного театру ім. Т.Шевченка;
- засновником і головою Чернігівської обласної ГО "Творче об'єднання «АРТ-Тема», який реалізував такі проєкти: Всеукраїнський фестиваль театрального мистецтва «Мрій-Дім»; молодіжний вуличний фестиваль «Подвір’я»;
- ініціатором проведення в м.Прилуки Міжнародного кінофестивалю «Відкрита ніч»; Відкритого фестивалю вогняного мистецтва "Mix-Fire"; а також таких заходів, як: «КіноЧетверги» просто неба; "Писанковий рай"; "Фотоквести"; "Качанівські музи"; театральний перформенс "Прилуки. Апокаліпсис".
Він створив «Наш новий театр» у м. Прилуки та реалізував у Прилуцькому районі такі проєкти: 4-й Всеукраїнський фестиваль слов'янських бойових мистецтв "Перунів полк", Всеукраїнський турнір з кулачних боїв без правил "Прилуцький герць", відкрите регіональне фольклорне свято "Відродження".
Студентський театр

У репертуарі Студентського театру вистави за творами Костенко Ліни, Українки Лесі та поетичні вистави за віршами Іздрика Юрія та Жадана Сергія.
Актори театру є активними учасниками мистецьких проєктів коледжу, міста, регіону. Серед них: «Ніжин О’Жив», фестиваль «Його величність, Ніжинський огірок», урочистості до Дня міста, Дня Незалежності, грантовий проєкт від УКФ «Від парку до парку», святкові масові гуляння «Колядуймо разом нині», «Ніч на Івана Купала» та багато інших.
Студентський театр є володарем Гран-прі конкурсу патріотичної поезії та пісні з композицією «Палай» (за творами Дмитрук Анастасії) та лауреатами І премії міжнародних конкурсів у Львові, Києві, Чернігові.
Обласний конкурс «Театральна весна»

Традиційно в березні на базі коледжу за підтримки Ніжинського українського академічного театру імені Михайла Коцюбинського та Управління культури Ніжинської міської ради проводиться обласний театральний конкурс «Театральна весна». Його мета – це популяризація театрального мистецтва в регіоні, відкриття талановитої молоді, обмін кращим досвідом.
Як показав час, то долучаються до конкурсу колективи й окремі виконавці не тільки Чернігівщини, а й з усієї України: Запоріжжя, Краматорськ, Конотоп, Хуст, Хмельницький, Харків, Київ та інші. Це вкотре підтверджує те, що наш заклад є осередком культурно-мистецького життя в регіоні і завжди готовий до креативних експериментів, де вдало поєднуються театральні традиції та сучасні мистецькі течії.