«В царстві флори»
Цього тижня здобувачі освіти І-ІІ курсів освітньо-професійної програми «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» відвідали виставку «В царстві флори», що діє у відділі Художнього музею НКМ ім. І. Спаського. Знайомство з ошібаною – давнім японським мистецтвом створення картин – відбулося завдяки авторці робіт Катерині БОРИСОВІЙ. Вона натхненно розповіла студентам про цей Читати далі






