Кінець навчального 2025-2026 року став творчо насиченим періодом не
лише для учнів, а й для викладачів, які представляли наш заклад на
міжнародних конкурсах, продемонструвавши високий професійний рівень,
ансамблеву майстерність та відданість мистецтву.
Найвищу нагороду Гран-прі ІІІ Міжнародного конкурсу мистецтв
«Повір у себе» (м. Київ) здобув ансамбль «Творче тріо», у складі Наталії
Остапенко, Івана Лемешка (фортепіано), Наталії Ющенко (бандура), Дмитра
Хижняка (гітара). Виступ ансамблю отримав високу оцінку журі завдяки
яскравому сценічному втіленню, злагодженості виконання та творчій
оригінальності.
Квартет викладачів фортепіанного відділу «Piano Ensemble Quatro» у
складі Марини Бисаги, Наталії Біріної, Оксани Начкебії, Наталії Остапенко,
успішно представив наш заклад на ІІІ Міжнародному конкурсі піаністів
«PianoForte Greatfest 2026» (Україна–Литва–Латвія–Польща–Туреччина), де
здобув Диплом лауреата І ступеня.
Бажаємо колегам професійного натхнення та нових творчих злетів!

