академічний хор

Народне пісенне мистецтво

Спеціалізація Народне пісенне мистецтво «Академічний та естрадний спів» привітно запрошує на навчання всіх, хто хоче і любить співати, виступати на сцені, проявити свої творчі здібності на будь-яких виконавських майданчиках! Абітурієнтам не обов’язково мати музичну освіту. Професійні знання та відповідні навички вони отримують під час навчання в нашому коледжі.

Фаховими навчальними дисциплінами спеціалізації «Академічний та естрадний спів» є постановка голосу, основний музичний інструмент (як правило, це – фортепіано), хорове диригування, музично-теоретичні дисципліни та хоровий клас. Абітурієнти, які мають музичну підготовку та навички гри на фортепіано, мають можливість удосконалювати свою виконавську майстерність протягом 4 років.

Під час навчання наші студенти беруть активну участь у всеукраїнських та міжнародних конкурсах в номінації «академічний та естрадний спів», «хорове диригування», «фортепіано» та отримують звання лауреатів!

Протягом навчання на спеціалізації «Академічний та естрадний спів», крім вокально-хорових, наші студенти набувають професійні навички сценічної поведінки, роботи з мікрофоном, опановують класичний та сучасний естрадний вокальний репертуар.

Візитівкою спеціалізації є лауреат численних всеукраїнських та міжнародних фестивалів та конкурсів – Академічний хор коледжу, який відвідав 9 країн Європи (Болгарію, Польщу, Угорщину, Німеччину, Словаччину, Австрію та ін.) та міста України (Київ, Львів, Харків, Дніпропетровськ, Чернігів та ін.).

На комісії працюють викладачі високого професійного рівня – випускники консерваторій, кандидати наук, викладачі-методисти, лауреати всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Своїм багатим професійним та виконавським досвідом вони щиро діляться зі своїми вихованцями.

Фундаментальні знання, які отримують студенти під час навчання, дають змогу продовжити удосконалення навичок у вищих навчальних закладах професійного спрямування.

Випускники спеціалізації «Академічний та естрадний спів» користуються попитом на ринку праці і повагою як професіонали.

Серед них – працівники філармоній, артисти-вокалісти, керівники вокальних ансамблів та хорових колективів, методисти культурно-мистецьких закладів. На своїх робочих місцях вони демонструють уміння проводити різноманітні культурно-мистецькі заходи, створювати умови для відпочинку та культурного розвитку населення.

Спеціалізація Народне пісенне мистецтво «Академічний та естрадний спів» чекає на творчу молодь!