Організація видовищно-театралізованих заходів

видовищно-театралізовані заходи

Мрієш стати актором, режисером, арт-менеджером?

Тоді обирай напрямок підготовки «Видовищно-театралізовані заходи».

Вас радо зустрінуть викладачі: діючі актори театру та кіно, режисери, випускники Київського національного університету кіно, театру і телебачення імені Карпенка Карого.

Протягом чотирьох років вони будуть наставниками, кураторами на шляху до вашої мрії.

Студенти спеціалізації удосконалюють свої творчі здібності і вивчають акторську майстерність, сценічну мову, режисуру, сценічну пластику, грим, мистецтво сценариста та багато іншого.

На базі коледжу є Студентський театр, де майбутні актори та режисери набувають практичні навички в роботі над виставами, мистецькими проєктами, сучасними арт-активностями.

Студентський театр коледжу активно бере участь у культурно-мистецькому житті міста, регіону, країни.

Серед кращих випускників є народні та заслужені артисти України – Кобзар Олександр, Буняєв Андрій та інші.

Отож, сміливо йди до своєї мети!

Ми чекаємо саме на тебе!

Наші випускники

Студентський театр

У репертуарі Студентського театру вистави за творами Костенко Ліни, Українки Лесі та поетичні вистави за віршами Іздрика Юрія та Жадана Сергія.

Актори театру є активними учасниками мистецьких проєктів коледжу, міста, регіону. Серед них: «Ніжин О’Жив», фестиваль «Його величність, Ніжинський огірок», урочистості до Дня міста, Дня Незалежності, грантовий проєкт від УКФ «Від парку до парку», святкові масові гуляння «Колядуймо разом нині», «Ніч на Івана Купала» та багато інших.

Студентський театр є володарем Гран-прі конкурсу патріотичної поезії та пісні з композицією «Палай» (за творами Дмитрук Анастасії) та лауреатами І премії міжнародних конкурсів у Львові, Києві, Чернігові.

Обласний конкурс «Театральна весна»

Традиційно у березні на базі коледжу за підтримки Ніжинського українського академічного театру імені Михайла Коцюбинського та Управління культури Ніжинської міської ради проводиться обласний театральний конкурс «Театральна весна». Його мета – це популяризація театрального мистецтва в регіоні, відкриття талановитої молоді, обмін кращим досвідом.

Як показав час, то долучаються до конкурсу колективи й окремі виконавці не тільки Чернігівщини, а й з усієї України: Запоріжжя, Краматорськ, Конотоп, Хуст, Хмельницький, Харків, Київ та інші. Це вкотре підтверджує те, що наш заклад є осередком культурно-мистецького життя в регіоні і завжди готовий до креативних експериментів, де вдало поєднуються театральні традиції та сучасні мистецькі течії.