Студентки НФККіМ ім. М. Заньковецької здобули відзнаку ІІ ступеня у мистецькому конкурсі, присвяченому 400-річчю надання Ніжину Магдебурзького права.
Спільна творча робота об’єднала студенток різних напрямків навчання, що принесло їм заслужену перемогу. Марія Гребенюк (викладач Борисова К.В.), здобувачка освіти IV курсу спеціальності 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація (напрям «Графічний дизайн»), створила на графічному планшеті ілюстрації до абетки міста Ніжина. В основі роботи – теоретичне дослідження Марії Кононяко (викладач Читати далі





