Циклова комісія викладачів народних інструментів

   Головна мета: забезпечення професійної компетентності майбутніх організаторів культурно-освітньої діяльності, розвиток творчих здібностей студентів.

   Основне завдання: розвиток та збереження народно-інструментального мистецтва та традицій в Україні. Збереження виконавських традицій.

  Навчально-методична діяльність.

  У складі ЦК працюють викладачі вищої категорії та викладачі-методисти, які постійно підвищують свій фаховий рівень, опановують нові інформаційні технології та методи навчання в роботі зі студентами. Викладачі постійно беруть участь у конференціях, семінарах, вебінарах, розробляють збірники, пишуть статті.

   Викладачі циклової комісії «Організація діяльності інструментального колективу (народні інструменти) всебічно збагачують своїх вихованців у культурному і духовному напрямках, залучають до проведення освітньо-мистецьких заходів, участі у всеукраїнських конкурсах та міжнародних фестивалях-конкурсах. Багато випускників коледжу продовжують своє навчання у вищих навчальних закладах, де і надалі опановують мистецтво гри на народних інструментах.

Викладачі Циклової комісії

Оркестр народних інструментів

На базі напрямку підготовки «Організація діяльності інструментального колективу (народні інструменти)» функціонує оркестр народних інструментів, який є лауреатом всеукраїнських та міжнародних конкурсів та фестивалів. Художній керівник та головний диригент – Народний артист України, професор Микола Шумський; керівник оркестру – Світлана Павленко.