Циклова комісія викладачів баяну (акордеону) та концертмейстерського класу

Головна мета циклової комісії - забезпечити професійні компетентності майбутніх баяністів та акордеоністів.

Основне завдання – робота викладачів над професійним розвитком музикантів-виконавців, які будуть конкурентоспроможними на сучасному ринку праці.

Навчально-методична діяльність. Викладачі циклової комісії постійно підвищують свій професійний рівень, беруть активну участь у міжнародних та всеукраїнських конкурсах, активно займаються громадською та науковою діяльністю.

Кожен викладач циклової комісії працює над розробкою методичних посібників, збірників, науково-методичних статей.

       Уся робота циклової комісії спрямована на підготовку професійних музикантів-виконавців, які будуть примножувати культурно-мистецькі здобутки.

Викладачі Циклової комісії

Дует баяністів

Дует баяністів у складі лауреатів всеукраїнських та міжнародних конкурсів, викладачів Баканова Леоніда (Ніжинська дитяча музична школа) та Куніцина Ігоря (Ніжинський фаховий коледж культури і мистецтв імені Марії Заньковецької) було започатковано наприкінці 2011 року.

За час своєї плідної творчої діяльності колектив сформував об’ємний репертуар із творів українських та зарубіжних композиторів, різноманітних за своїм стилем та жанровою приналежністю.

Дует баяністів є активним учасником багатьох концертів, конкурсів, творчих вечорів та інших музичних заходів місцевого, обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів, де гідно репрезентує та популяризує баянне мистецтво.

Колектив є лауреатом І премії Всеукраїнського конкурсу «Поліський вернісаж» (2013), лауреатом І премії ХІ Міжнародного конкурсу баяністів-акордеоністів InterSvitiazaccomusic (2019), а також брав участь у всеукраїнських фестивалях «Дні українського баяна та акордеона» (2013, 2014, 2016 та 2017 рр.), творчому вечорі з нагоди ювілею народного артиста України Грінченка Сергія у Національній філармонії України (2019) тощо.

На даний час дует баяністів гідно продовжує й успішно розвиває найкращі традиції української виконавської школи, збагачує її сучасними досягненнями у виконавстві, урізноманітнюючи репертуар різноплановими творами.