Хореографія

Якщо ви понад усе на світі любите танцювати і не можете просто встояти під будь-яку музику, тоді вам точно необхідно вступати на спеціальність «Хореографія».

У коледжі вас зустріне дружня і творча родина однодумців, вони зберігають і примножують традиції своєї хореографічної сім’ї, які передаються від курсу до курсу.

Ви навчатиметесь у найкращих викладачів, які нададуть ґрунтовні знання з різних видів хореографічного мистецтва. Ви опануєте класичний, народно-сценічний, український танець, сучасний бальний танець, а також будете вивчати сучасну хореографію та її напрямки, майстерність актора та основи гриму і макіяжу. Окрім дисциплін хореографічного спрямування матимете змогу вивчати предмети педагогічного напрямку, адже по закінченню коледжу отримаєте аж три кваліфікації:

  • викладач мистецької школи,
  • артист (ансамблю танцю),

керівник аматорського хореографічного колективу.

Наші студенти показують високі й ґрунтовні знання з хореографічних дисциплін, ведуть активне і творче життя, навіть окрім звичайної отримують стипендію від міського голови, як найкращі студенти в місті. Але найцікавіше й найулюбленіше для студентів заняття – здобувати високі нагороди, подорожуючи на конкурси і фестивалі в різні міста і країни.

Наші випускники після закінчення коледжу з легкістю вступають у вищі навчальні заклади ІІІ-ІУ рівнів акредитації на скорочений термін навчання, працюють викладачами мистецьких шкіл у містах Чернігівської області та інших містах України. Багато з них відкрили власні школи як в Україні, так і за кордоном. Також наші випускники є артистами   Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України імені Павла Вірського та інших відомих колективів. Багато випускників пропагують свої здібності і вміння, здобуті в наших залах, у Німеччині, Іспанії, Турції, Болгарії, Китаю, Сполучених Штатах Америки та інших країнах світу.

Для того, щоб стати студентом нашого закладу і вивчати мистецтво хореографії, необхідно лише всім серцем прагнути до танцю.

У разі питань, на які ви не можете знайти відповідь, звертайтеся за номером телефону +38-068-129-74-09. Контактна особа: Березинець Ольга Анатоліївна