ГОЛОВНЕ МЕНЮ
 
 
День Соборності і Свободи України

День Соборності і Свободи України У Ніжинському училищі культури і мистецтв імені Марії Заньковецької велика увага приділяється вихованню духовної культури молодої людини, прищепленню шанобливого ставлення до історії нашого народу, забезпеченню духовної єдності поколінь, національної свідомості, патріотизму. Майже кожна важлива історична подія не залишається без уваги колективу училища. Не винятком стала і подія 22 січня – «День Соборності і Свободи України».

З нагоди свята в училищі була проведена викладачем історії України Мороз І.Г. тематична виховна година «День Соборності та Свободи України в контексті історичного досвіду та сьогодення». Зокрема, викладачем наголошено на тому, що 22 січня 1919 року було ухвалено Акт Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.

Офіційно в Україні День соборності відзначається з 1999 року, а з 2011 року – «День Соборності та Свободи України».

День Соборності - це нагадування про те, що сила нашої держави - в єдності українських земель. Акт Злуки став могутнім виявом волі українців до консолідації, свідченням їх самоідентифікації, становлення політичної нації. Це був реальний крок до об'єднання українських земель, який і сьогодні істотно впливає на національно-політичні процеси в Україні.

День Соборності і Свободи УкраїниПісля історичної інформації студенти переглянули документальний фільм «Зі щитом соборності». Завідувачем бібліотеки училища Довбенко Л.М. був проведений огляд літератури, присвяченій даній події.

Присутні (студенти, адміністрація, викладачі училища) із зацікавленістю сприйняли даний матеріал і прийняли участь у обговоренні.

Студентка училища Гурбик Марина,
староста І курсу,
спеціалізації «Бібліотечна справа»

Автор: nukim |
23 января 2013 |
Переглядів: 1019 |
|

 

ГОЛОВНА | АДМІНІСТРАЦІЯ | НОВИНИ | АБІТУРІЄНТУ | КОНТАКТИ

АДРЕСА КОЛЕДЖУ: 16600, м. Ніжин, Чернігівської обл., вул. Овдіївська, 49,
Факс: (046-31) 2-30-66 Контактний телефон: (046-31) 2-33-67
E-mail: nukim@ukr.net