ГОЛОВНЕ МЕНЮ
 
 
Психологічні бар’єри та труднощі студентів під час сесії

27 грудня 2018 року відбулося чергове засідання Школи першокурсника, присвячене проблемі психологічних бар’єрів та труднощів, які виникають у студентів під час сесії. Практичний психолог коледжу Т.Д. Кричковська у невимушеній камерній бесіді зі студентами-першокурсниками актуалізувала важливість свідомої підготовки до складання іспитів та заліків. Зокрема звернула увагу на психологічний стан студентів у період сесії, вказала на основні ознаки навчального та екзаменаційного стресів, розкрила особливості порушень розумової діяльності під час іспиту та запропонувала 10 правил успішної підготовки до екзаменів.

Спираючись на почуття гумору студентів, Тетяна Домініківна навела приклади із власного студентського життя та досвіду роботи зі студентами, а також запропонувала скористатися порадами, які найчастіше дають викладачі, студенти-відмінники і студенти-ледарі. З позиції психолога та психотерапевта були проаналізовані найефективніші прийоми і способи саморегуляції власних психологічних станів до та під час іспитів, а також запропоновані цікаві та легкі у використанні вправи для кращого запам’ятовування навчального матеріалу.

Захід пройшов у цікавій доброзичливій атмосфері, студенти активно брали участь у діалозі. Розкриття проблематики труднощів студентів під час сесії зорієнтували першокурсників на подолання навчальних і психологічних бар’єрів та перешкод, а також на успішне складання екзаменаційної сесії.

Завідувач навчально-методичним кабінетом

С.А. Сливко

Психологічні бар’єри та труднощі студентів під час сесії

 

Психологічні бар’єри та труднощі студентів під час сесії

 

Психологічні бар’єри та труднощі студентів під час сесії

 

Автор: nukim |
28 декабря 2018 |
Переглядів: 463 |
|

 

ГОЛОВНА | АДМІНІСТРАЦІЯ | НОВИНИ | АБІТУРІЄНТУ | КОНТАКТИ

АДРЕСА КОЛЕДЖУ: 16600, м. Ніжин, Чернігівської обл., вул. Овдіївська, 49,
Факс: (046-31) 2-30-66 Контактний телефон: (046-31) 2-33-67
E-mail: nukim@ukr.net