ГОЛОВНЕ МЕНЮ
 
 
Видовищно-театрализовані заходи

У 1986 році серед інших культурно-просвітницьких та мистецьких спеціалізацій відкривається ще одна, яка має назву «Видовищно-театралізовані заходи». Її завдання - підготувати дипломованих організаторів культосвітньої роботи та режисерів самодіяльних театральних колективів.

Серед найактивніших ініціаторів нового етапу в навчальному процесі був Анатолій Адамович Ямчинський, який першим і очолив щойно створену комісію. Потім естафету прийняли Надія Анатоліївна Сидоренко, Ганна Абрамівна Кашковська, Ольга Віталіївна Кобзар.

У різні роки працювали та ділилися своєю майстерністю такі викладачі: Олена Миколаївна Терещенко, Олена Василівна Морозова, Людмила Олексіївна Шевченко, Валентина Петрівна Янакіду-Кулінська, Оксана та Володимир Маляренки.

Свої роки життя і творчі серця розвитку та становленню даної спеціалізації віддають Ганна Абрамівна Кашковська, Надія Анатоліївна Сидоренко, Надія Семенівна Філонич. Їхню невичерпну майстерність і високий педагогічний професіоналізм гідно понесли у світ випускники, які продовжують та популяризують кращі традиції рідного коледжу на різних континентах земної кулі.

Колишні студентки, тоді ще училища, Марина Коломійченко та Ольга Кобзар, отримавши спеціалізовані вищі освіти, повернулися до стін рідної альма-матер уже викладачами й діляться з колегами та студентами новітніми тенденціями в театральному світі.

Випускники нашої спеціалізації є керівниками театральних колективів, режисерами масових заходів та, продовжуючи навчання, пов’язують своє життя з кіно, театром, телебаченням у якості акторів, режисерів.

Це і Євген Сидоренко, Інна Атрощенко, Валентин Макар (Чернігівський молодіжний театр), Вікторія Язичан (Чернігівський ляльковий театр), Маргарита Любомська (Український малий драматичний театр), Ольга Паляниця (українське телебачення «НТН»), Катерина Пєтухова (Київський національний університет культури і мистецтв), Іван Бояринов (Національна академія керівних кадрів), Юлія Губко.

Наша спеціалізація стала початком у професійному становленні для такої видатної постаті в сучасному театрі та кіно, як Олександр Кобзар, заслуженого артиста України, актора Національного академічного театру російської драми ім. Л.Українки., Юлія Самарська, Ольга Шурміль (Кобзар), Олександр Мамон, Андрій Буняєв (Ніжинський академічний український драматичний театр ім. М.Коцюбинського).

Наші студенти та викладачі беруть активну участь у житті коледжу, міських та обласних заходах, всеукраїнських та міжнародних конкурсах.

О.В.Кобзар,
голова ЦК режисури
театралізованих заходів
Автор: nukim |
27 декабря 2010 |
Переглядів: 7984 |
|

 

ГОЛОВНА | АДМІНІСТРАЦІЯ | НОВИНИ | АБІТУРІЄНТУ | КОНТАКТИ


Факс: (046-31) 2-30-66 Контактний телефон: (046-31) 2-33-67
E-mail: nukim@ukr.net