ГОЛОВНЕ МЕНЮ
 
 
Академічний хор
Академічний хор

Академічний хор коледжу (дівочий склад) заснований у 2000 році. Засновник та незмінний керівник колективу Любов Олексіївна Дорохіна – відмінник освіти України, кавалер ордену НМАУ ім. П. Чайковського „За видатні досягнення у музичному мистецтві”, кандидат мистецтвознавства, доцент, член Національної всеукраїнської музичної спілки.
Завжди професійно й творчо працює з колективом викладач вищої категорії хормейстер Ірина Могильна, яка зробила більше 20 перекладів та аранжувань хорових творів, адаптованих під кількісний та якісний склад хору коледжу. Незмінний концертмейстер хору – викладач вищої категорії Ганна Єрмак.
Академічний хор коледжу – лауреат І та ІІ Міжнародних фестивалів української творчості у діаспорі „Покровські калинові грона” та лауреат обласного фестивалю духовної музики „Свято хору”, лауреат XVIII Всеукраїнського фестивалю (у номінації „Кращий світський хоровий колектив із музичних училищ та консерваторій) та лауреат 1 премії XIX Всеукраїнського фестивалю (у номінації „Кращий світський хоровий колектив”) духовних піснеспівів „Від Різдва до Різдва” (м. Дніпропетровськ, 2011, 2012).
Академічний хор

Колектив – учасник Всеукраїнської хорової асамблеї української духовної музики (м. Київ, 2012, 2013, 2016), Всеукраїнських Різдвяних фестивалів «Велика коляда» (м. Львів, 2013 – 2018), Всеукраїнського конкурсу ім. Я. Степового (Харків, 2013). На Міжнародному фестивалі-конкурсі «Слав’янський венець» (Болгарія) Академічний хор коледжу отримав Диплом I ступеня та звання Лауреата (2013) та Диплом II ступеня (2016). У 2014 р. в Польщі (м. Новий Тарг) на Міжнародному фестивалі-конкурсі «Intershow-2014» у номінації «Академічний вокал» хор здобув диплом лауреата ІІІ ступеня. У 2016 році колектив виборов 1 місце на Міжнародному конкурсі «Чорноморський бриз» (м. Одеса), у 2017 – 1 місце на Міжнародному фестивалі-конкурсі «Осінь в Празі» (Чехія). Володар диплому «Гран-Прі» на Міжнародному фестивалі-конкурсі «Зимова фантазія 2018» (м. Киів).
Традиційно Академічний хор презентує своє мистецтво на міському Різдвяному фестивалі духовної музики «Христос рождається – славимо Його» та „Ніжинському Хор-фесті”, звітних і тематичних концертах у Ніжині та Чернігові. Академічний хор коледжу – учасник авторських концертів, присвячених творчості Лесі Дичко, Олександра Некрасова, Степана Спеха. За особливі успіхи в розвитку та поширенні національної музичної культури й активний внесок у збагачення української мистецької скарбниці колектив нагороджений почесними дипломами фестивалів, Почесною грамотою „Кавалер Відзнаки” Чернігівського та Сумського єпархіального управління УПЦ Київського Патріархату та Грамотою Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Православної Церкви Володимира.
Академічний хор

У репертуарі хору твори вітчизняних (М.Лисенко, М.Леонтович, К.Стеценко, Л.Ревуцький) та зарубіжних композиторів-класиків (Ж.Бізе, Дж.Верді, П.Чайковський), сучасна музика (Е.Джон, М.Джексон, Л.Річі) та духовні твори (Д.Бортнянський, К.Стеценко, П.Чайковський), обробки народних пісень (А.Кос-Анатольський, М.Леонтович, Ю.Антків, Є.Козак, В.Чучман) та хорові твори українських композиторів (Л.Дичко, В.Степурко, Б.Фільц, Р.Суржа, Л.Шукайло, Г.Гаврилець).

Л.О. Дорохіна,

керівник академічного хору

Академічний хор
Академічний хор
Автор: nukim |
17 апреля 2018 |
Переглядів: 3695 |
|

 

ГОЛОВНА | АДМІНІСТРАЦІЯ | НОВИНИ | АБІТУРІЄНТУ | КОНТАКТИ


Факс: (046-31) 2-30-66 Контактний телефон: (046-31) 2-33-67
E-mail: nukim@ukr.net