ГОЛОВНЕ МЕНЮ
 
 
Народне пісенне мистецтво (академічний хор)

Народне пісенне мистецтво (академічний хор)

 

Циклова комісія «Хоровий спів, академічний хор» була створена в 1959 році, яку очолювала Л.І.Корощенко. У той період на викладацькій ниві творчо працювали викладачі: С.В.Герцберг, А.Ю.Чикало, В.В.Кокодій, Г.П.Кульбако, А.А.Дмитренко, С.В.Ходаковська, К.С.Чумакова, Л.В.Піонтковська. З того часу диригентсько-хорова підготовка стала невід’ємною складовою фахового циклу дисциплін.
Сьогодні метою викладачів циклової комісії є підготовка креативних, висококваліфікованих фахівців – організаторів культурно-дозвіллєвої діяльності, які є конкурентоздатними на ринку праці.
Традиційно творча молодь спеціалізації бере участь у численних різноманітних культурно-мистецьких заходах, фестивалях і конкурсах, спілкується з провідними митцями України. Візитною карткою комісії є лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів Академічний хор (дівочий склад).
Після закінчення коледжу наші випускники працюють організаторами культурно-дозвіллєвої діяльності, керівниками аматорських хорових колективів, артистами хору. Щороку випускники спеціалізації «Народне пісенне мистецтво (академічний спів)» вступають до вищих навчальних закладів ІІІ-ІУ рівнів акредитації, де продовжують удосконалювати свою професійну майстерність.

У складі циклової комісії «Хоровий спів, академічний хор» творчо працюють викладачі з багаторічним педагогічним та сценічним досвідом роботи.

Народне пісенне мистецтво (академічний хор)

Очолює циклову комісію Любов Олексіївна Дорохіна – кавалер ордену «За видатні заслуги в музичному мистецтві» (НМАУ ім. П.Чайковського), кандидат мистецтвознавства, доцент, відмінник освіти України, член Національної всеукраїнської музичної спілки, викладач-методист. Л.О.Дорохіна опублікувала понад 80 наукових та науково-методичних праць у виданнях України, Башкортостану, Грузії, Росії.
З 2000 року – керівник Академічного хору коледжу (хормейстер – спеціаліст вищої категорії І.Г.Могильна). Академічний хор під керівництвом Л.О.Дорохіної здобув звання лауреата на численних всеукраїнських (Київ, Харків, Львів, Чернігів, Дніпропетровськ, Ніжин) та міжнародних конкурсах (Болгарія, Польща, Чехія, Київ, Одеса, Ніжин). Володар гран-прі на Міжнародному конкурсі «Зимова фантазія» (м.Київ). У репертуарі хору твори вітчизняних та зарубіжних композиторів-класиків, сучасна музика, обробки народних пісень.
Л.О.Дорохіна проводить майстер-класи та відкриті заняття з методики викладання диригування та роботи з хором на всеукраїнських юніорських конкурсах та науково-практичних семінарах. Бере участь у роботі журі обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів.

 

Народне пісенне мистецтво (академічний хор)
Ірина Григорівна Могильна – спеціаліст вищої категорії, з 2002 року працює на посаді хормейстера Академічного хору та викладача хорових дисциплін. І.Г.Могильна – автор більше 20 перекладів та аранжувань хорових творів для Академічного хору (дівочий склад) з урахуванням кількісного та якісного складу колективу, які традиційно виконуються на всеукраїнських та міжнародних конкурсах і фестивалях, звітних та тематичних концертах, державних іспитах.
І.Г.Могильна постійно бере безпосередню участь у виступах хору на всеукраїнських (Київ, Харків, Львів, Чернігів, Дніпропетровськ) та міжнародних конкурсах і фестивалях (Болгарія, Польща, Чехія, Київ, Одеса), в «Асамблеях української хорової музики». 

Народне пісенне мистецтво (академічний хор)
Надія Яківна Литовченко – спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, працює в коледжі з 1974 року. Викладає диригування та читання хорових партитур, навчальну практику по спеціалізації.
Багато років очолювала комісію диригентсько-хорових дисциплін, була керівником хорового колективу спеціалізації.
Студенти Н.Я.Литовченко постійно беруть участь у Всеукраїнському юніорському конкурсі вокальної та диригентської майстерності, який проходить у Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя.

 

Народне пісенне мистецтво (академічний хор)
Олена Петрівна Лось – спеціаліст вищої категорії. Працює в навчальному закладі з 1978 року. Викладає хорознавство та методику роботи з хором, хорову літературу, розшифровку народних пісень, хорове аранжування.

Посилання на блог «Академічний хор НККіМ ім. М. Заньковецької»:


Л.О.Дорохіна,

 

голова ЦК «Хоровий спів,

 

академічний хор»
Автор: nukim |
21 декабря 2010 |
Переглядів: 6572 |
|

 

ГОЛОВНА | АДМІНІСТРАЦІЯ | НОВИНИ | АБІТУРІЄНТУ | КОНТАКТИ


Факс: (046-31) 2-30-66 Контактний телефон: (046-31) 2-33-67
E-mail: nukim@ukr.net