ГОЛОВНЕ МЕНЮ
 
 
«ТЕАТРАЛЬНА ВІТАЛЬНЯ»

Театральна вітальня


"Театральна вітальня" - це художня майстерня, в якій студенти мають можливість підвищувати акторську майстерність, розкрити свій творчий потенціал, вивчати більш поглиблено закони театральної етики, естетики та режисерської стилістики; відчути, що унікальність творчого процесу в театрі у його публічності.

Саме тут студенти вперше відчувають рівень відкритості та довіри у відношенні між сценою і глядачем, а також силу впливу мистецтва театру. "Театральна вітальня" відкрита для студентів усіх спеціалізацій, а значить, вона допомагає формуванню особистості митця - майбутнього працівника культури. Зміст і методика роботи "Театральної вітальні" змінюється, приймає нові форми в залежності від вимог часу, досягнень науки і мистецтва.

Щоб виховати художника, недостатньо озброїти його тільки технікою і методикою мистецтва. Треба виховати його і як людину, допомогти йому сформуватися як особистості. Тому, поряд з професійними питаннями, у нашій роботі ми приділяємо велику увагу ідейній та етичній стороні творчості. Саме це і спрацьовує на визначення духовної цінності мистецтва, його виховну роль у житті сучасного суспільства.

В основі роботи лежить принцип: від свідомого оволодіння артистичною технікою до підсвідомого користування нею.

Отже, досвід участі в роботі "Театральної вітальні" допомагає формуванню особистості активного громадянина держави і митця, що володіє уміннями і навичками професіонала.

"Театральною вітальнею" проводиться багато цікавих тематичних заходів: «Серце - віддане театру» (до ювілею І.К.Карпенка-Карого); «Фемінізм як соціальне явище», «Життя - не жарт і не забава!», «Весь світ – театр», «Зимова феєрія», «Яблучко від яблуньки...», «Образ ніжний і чистий», «Поезія - чарівний світ душі моєї», «Студент - завжди студент», «Хто не сміється - не живе», «Вишневі усмішки», «Берегиня роду людського», «Від щирого серця низький уклін», «Чорнобиль не має минулого часу», «Усе починається з кохання», «НУКіМське радіо», «Золота зоря Марії Заньковецької» і багато інших.

Г.А.Кашковська,

викладач ЦК

режисури та

театралізованих

заходів

Автор: nukim |
22 ноября 2011 |
Переглядів: 4108 |
|

 

ГОЛОВНА | АДМІНІСТРАЦІЯ | НОВИНИ | АБІТУРІЄНТУ | КОНТАКТИ


Факс: (046-31) 2-30-66 Контактний телефон: (046-31) 2-33-67
E-mail: nukim@ukr.net