ГОЛОВНЕ МЕНЮ
 
 
Відкриття меморіальної дошки Марку Бернесу
Відкриття меморіальної дошки Марку Бернесу
Відкриття меморіальної дошки Марку Бернесу

7 жовтня 2011 року відбулось урочисте відкриття меморіальної дошки Марку Бернесу на будинку, де народився і прожив свої перші п’ять років відомий співак, актор, по вулиці Авдіївська,70.

Про магію таланту, неповторного за щирістю голосу Марка Наумовича Бернеса написано цілі томи кінознавцями та музичними критиками. На його фільмах і піснях виросло декілька поколінь.

Справжнє визнання та народну любов Марку Наумовичу принесла роль Кості Жигульова у фільмі «Людина з рушницею», а у фільмі «Хмари над містом встали» актор вперше заспівав на великому екрані. Потім була роль Аркадія Дзюбина в кінофільмі «Два бійця», пісні з якого «Темна ніч» та «Шаланди» у виконанні М. Бернеса, стали насправді народними. Загалом М. Н. Бернес виконав понад 50 ролей, паралельно займаючись концертною діяльністю у якості співака.

У церемонії відкриття меморіальної дошки взяли участь заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Тканко В.М., міський голова Приходько М.В., заступник міського голови Васильєва С.Ю., секретар ради Кірсанов О.В., радник міського голови Карманов Л.О., депутати міської ради, учні шкіл, громадський актив та жителі міста.

З вітальним словом виступили заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Тканко В.М. та міський голова Приходько М.В.

Відкриття меморіальної дошки Марку Бернесу

На вшанування пам’яті великого земляка присутні поклали до меморіальної дошки квіти.

Вшанувати знаменитого земляка прийшли викладачі і студенти Ніжинського училища культури і мистецтв ім. Марії Заньковецької. Були виконані пісні Марка Бернса. Студент Богдан Козоріз задушевно виконав пісню «Темная ночь». Схвилювали глядачів також хореографічна композиція на пісню Відкриття меморіальної дошки Марку Бернесу«Журавлі» та мелодія пісні «Я люблю тебя, жизнь» у виконанні духового оркестру.

В рідному місті з’являється ще одна меморіальне дошка, що символізує увагу влади до розвитку української культури. Цією подією ніжинці не тільки вшанували видатного земляка, але й сприяли вихованню у молодого покоління почуття патріотизму, любові до культурного надбання рідного краю.




Викладач Л.О. Ющенко
Автор: nukim |
22 ноября 2011 |
Переглядів: 1131 |
|

 

ГОЛОВНА | АДМІНІСТРАЦІЯ | НОВИНИ | АБІТУРІЄНТУ | КОНТАКТИ

АДРЕСА КОЛЕДЖУ: 16600, м. Ніжин, Чернігівської обл., вул. Овдіївська, 49,
Факс: (046-31) 2-30-66 Контактний телефон: (046-31) 2-33-67
E-mail: nukim@ukr.net