ГОЛОВНЕ МЕНЮ
 
 
День знань
Великий Юлій Цезар казав: «Знання – це сила». Перше вересня – це день, із якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас. Це день, що дає можливість дорослим повернутися у свої золоті роки, а студентам – до своєї другої домівки – до училища.

День знань День знань в училищі пройшов святково і незвично. Зі святом викладачів та студентів привітала директор училища Л.Л. Єрмольченко, зворушливо прозвучали і слова вітання заступника директора з навчальної роботи М.В. Сукретного.

До привітань долучилася студентка ІІІ ПМс Котеленець Олена, яка своїм чарівним співом схвилювала кожне людське серце. А виступ студентів хореографічної спеціалізації, постановка енергійного молодого викладача Нікіти Євтушенка, додав жвавого піднесення усім присутнім.

Цього року до нашого навчального закладу завітав Благочинний Ніжинського церковного округу, Ніжинської Єпархії, української православної церкви, протоірей Євгеній Гузь, щоб благословити на навчання студентів і викладачів. Здається, сам Господь Бог у цей сонячний день долучився до молитов, благословивши кожного своєю променистою рукою. Протоірей провів освячення присутніх і вручив кожному іконку Вознесіння Господнього.

День знань Закінчилося свято жартівливою урочистою обіцянкою студентів, але кожному було зрозуміло, – вона нагадувала про те, що їх попереду чекає: студентський конспект, який необхідно вивчити, навчальний семестр, який необхідно закрити з гарними оцінками і студентські будні.

І, на сам кінець, збадьорені першокурсники покуштували студентської каші, як символ граніту науки, котрий вони повинні здолати разом, бо тепер вони «однокашники». Посвята першокурсників здійснилася. Їм вручили символічний студентський квиток.

Усім, хто в цей день прийшов до нашого рідного училища здобувати знання, хотілося б побажати досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з викладачами, зустріти добрих і надійних друзів. Нехай цьогорічний першовересень буде сонячним, несе добрий настрій у кожний навчальний заклад, кожну родину!


Л.О. Ющенко,
голова редколегії училища
Автор: nukim |
5 сентября 2011 |
Переглядів: 1199 |
|

 

ГОЛОВНА | АДМІНІСТРАЦІЯ | НОВИНИ | АБІТУРІЄНТУ | КОНТАКТИ

АДРЕСА КОЛЕДЖУ: 16600, м. Ніжин, Чернігівської обл., вул. Овдіївська, 49,
Факс: (046-31) 2-30-66 Контактний телефон: (046-31) 2-33-67
E-mail: nukim@ukr.net