ГОЛОВНЕ МЕНЮ
 
 
Я в слові і в пісні любов’ю живу
«Я в слові і в пісні любов’ю живу»


Я в слові і в пісні любов’ю живу Життя дарує нам єдину розкіш у світі – спілкування. 1 червня 2011 ро-ку клуб «Лоцмани книжкових морів», що діє на бібліотечному відділі Ніжин-ського училища культури і мистецтв імені Марії Заньковецької, запросив сту-дентів, викладачів, жителів міста поспілкуватися з Віктором Павловичем Бо-товим . Цю людину ви могли бачити на міських святах, концертах, урочисто-стях, зустріти на ніжинських вулицях й вуличках. Маючи 75 років, він що-дня, за будь-якої погоди проходить пішки понад 10 км, зберігає натхнення, здатність творити, зацікавленість і небайдужість до оточуючих людей, незацикленість на власних хворобах, проблемах, життєвих негараздах. Про таких кажуть: зберіг молодість душі.

Біографія Віктора Павловича – типова біографія звичайної людини ра-дянських часів. Але водночас вона є повчальною тим, як не здаватися на ми-лість обставин, виправдовуючись: «Таке життя», а реалізовувати свої задат-ки, талант, мрії. Ще в юності виявив себе як активний учасник художньої са-модіяльності. В армії почав писати патріотичні та ліричні вірші, публікувався в газеті Я в слові і в пісні любов’ю живу «Красная звезда».

Віктор мав заповітну мрію – стати актором чи кіноактором, яку й здій-снив у 1963 році, коли розпочав працювати в Московському пересувному театрі музкомедії. Працював до знемоги, адже професійної музичної освіти не мав. Та бажаного результату досягнув. Сцені віддано 11 років. Разом з театром багато гастролював, чимало ролей зіграв, і тепер те давнє знадо-билося, щоб і людей потішити, і себе не занедбати, бути у формі. І форму, і голос Віктор Павлович зберіг і, коли співає, дихання може тримати скільки належить для професійного виконання. У цьому пересвідчилися, послухавши романси, пісні у його виконанні. Продовжує писати вірші. Я в слові і в пісні любов’ю живу Не пише, на його думку, а тільки записує те, що йому небеса нашіптують. Добі-рку віршів В. П. Ботова виконали студенти та сам автор. А ще ювіляра віта-ли його друзі, шанувальники. Дарунком нашому гостеві стали хореографічні композиції «Не залишай» (у виконанні Н. Євтушенко та А.Буленок). та «Ва-ренька» ( у виконанні ІІІ хореографічного курсу), пісня у виконання студен-тки ІУ курсМ Пм Наталії Євтушенко.

Ідея заходу належить Л. Л. Єрмольченко директору НУКіМ імені Марії Заньковецької.
Творчу зустріч з поетом Віктором Ботовим підготували:
Л.Єрмольченко - головний режисер;
Н. Сидоренко – режисер;
Т. Постовалова – сценарист;
І. Боярин – відеооператор, комп’ютерний слайдмонтаж;
Л. Ющенко – комп’ютерний слайдмонтаж;
Л. Міклушов – музичне оформлення;
В. Ковальов – звукооператор,
В. Ковальов – освітлення;
Н. Євтушенко – хореографія;
О.Мойсюк - хореографія
Н. Кирилюк – ведуча програми

В програмі були задіяні студенти спеціалізації «Видовищ-но-театралізовані заходи», «Народне пісенне мистецтво» (академічний спів), «Народна хореографія».
Т. Е. Постовалова,
викладач бібліотечних дисциплін
Автор: nukim |
7 июня 2011 |
Переглядів: 1015 |
|

 

ГОЛОВНА | АДМІНІСТРАЦІЯ | НОВИНИ | АБІТУРІЄНТУ | КОНТАКТИ

АДРЕСА КОЛЕДЖУ: 16600, м. Ніжин, Чернігівської обл., вул. Овдіївська, 49,
Факс: (046-31) 2-30-66 Контактний телефон: (046-31) 2-33-67
E-mail: nukim@ukr.net