ГОЛОВНЕ МЕНЮ
 
 
Ніжин має талант
Ніжинське училище культури і мистецтв
імені Марії Заньковецької – колиска талантів


У Ніжині, як і по всій Україні, відбувся відбірковий тур конкурсу «Україна має талант». 26 травня 2011 року до Ніжина прибув телеканал СТБ з метою відшукати таланти у нашому місті. Всього зареєструвалося 53 учасники. Серед них – солісти й творчі колективи. Міський Будинок культури ледь вміщував всіх бажаючих подивитися на таланти. Серед учасників були як ті, хто професійно займається творчою діяльністю, так і сміливці-любителі – люди різних професій та віку. Багато хто з них вперше у своєму житті вийшов на сцену. Це був найкращий концерт, що за останній час проходив у місті.

Відбір проводило професійне журі, до складу якого входили кастинг-менеджер телеканалу СТБ Ольга Родіонова, в.о. начальника відділу культури НМР Антоніна Купрій та директор міського Будинку культури Тетяна Войтенко.

Концерт тривав три з половиною години поспіль. Адже, вибрати тих, хто є кращим, виявилося для них завданням не з легких. Учасників гідних перемоги було дуже багато.

Кастинг-менеджер телеканалу СТБ Ольга Родіонова переконалася у талановитості ніжинців і оглосила переможців, якими виявилися наші студенти та колеги.

Вітаємо викладача Ніжинського училища культури і мистецтв імені Марії Заньковецької Нікіту Євтушенка з третім місцем кастингу. Його аджарський танець полонив присутніх і викликав хвилю аплодисментів. Самого ж виконавця у якості подарунку чекає запрошення на двох на прямий ефір телепроекту «Танці з зірками».

Переможцями кастингу стали студенти Ніжинського училища культури і мистецтв імені Марії Заньковецької – дует ксилофоністів Єгор Вовкогон та Ігор Сухрин, керівник Е.Ф. Галинський. Їм дісталася головна винагорода у 3 000 гривень. Про них можна сказати, що в них закладено зерно таланту, адже хлопці опанували такий складний музичний інструмент як ксилофон з нуля, раніше в них не було навіть музичної освіти. Дякуючи творчій атмосфері училища хлопці стали лауреатами багатьох всеукраїнських конкурсів, їхній виступ на творчому звіті у Чернігові й у Києві на зборах Чернігівського земляцтва відзначили як найкращий.

Беззаперечним є одне: училище є колискою талантів і має чудовий творчий потенціал, продовжує залишатися осередком професійних культурних та мистецьких кадрів, які відомі не лише на Україні, а й далеко за її межами.

Л.О. Ющенко,
голова редколегії училища
Автор: nukim |
7 июня 2011 |
Переглядів: 1317 |
|

 

ГОЛОВНА | АДМІНІСТРАЦІЯ | НОВИНИ | АБІТУРІЄНТУ | КОНТАКТИ

АДРЕСА КОЛЕДЖУ: 16600, м. Ніжин, Чернігівської обл., вул. Овдіївська, 49,
Факс: (046-31) 2-30-66 Контактний телефон: (046-31) 2-33-67
E-mail: nukim@ukr.net