ГОЛОВНЕ МЕНЮ
 
 
Професійна мобільність як основа фахової майстерності педагогічних працівників

24 вересня 2021 року викладачі Ніжинського коледжу культури і мистецтв у рамках Школи педагогічної майстерності були ознайомлені з темою «Професійна мобільність як основа фахової майстерності педагогічних працівників». Дану тему висвітлили завідувач навчально-методичним кабінетом, викладач-методист Сливко Світлана Анатоліївна та голова циклової комісії «Фортепіано та концертмейстерський клас», викладач-методист Разон Ірина Вікторівна.

  Доповідачі широкоаспектно розкрити тему професійної мобільності, яка є актуальною на сучасному етапі розвитку педагогічної науки, в умовах впровадження інноваційних технологій, застосування інтерактивних форм педагогічної діяльності, широкої диджіталізації освітнього процесу. Було наголошено на важливості постійного професійного розвитку педагогів, значущості їх самоосвіти та самонавчання, вдосконалення фахової майстерності, адже результати цієї роботи презентуються під час атестації. 

Були розкриті ключові моменти, на які варто звернути увагу при підготовці до атестації, висвітлені зміни до положення про атестацію, перераховані основні документи, які готуються педагогічними працівниками. Крім того, надана детальна інформація щодо підвищення кваліфікації педагогічних працівників, проведення анкетування здобувачів освіти, організації навчально-методичної роботи в умовах змішаного навчання та інших актуальних питань.

Наголошено, що вирішення зазначених завдань можливе за умови активності педагогічних працівників, їх відкритості до змін, професійної комунікативності, здатності швидко адаптуватися, а також постійно навчатися і саморозвиватися. А все це є ключовими показниками професійної мобільності, яку необхідно розвивати кожному педагогічному працівнику.

 

Завідувач навчально-методичним кабінетом

 

Сливко С.А.

 

Автор: admin |
29 сентября 2021 |
Переглядів: 197 |
|

 

ГОЛОВНА | АДМІНІСТРАЦІЯ | НОВИНИ | АБІТУРІЄНТУ | КОНТАКТИ

АДРЕСА КОЛЕДЖУ: 16600, м. Ніжин, Чернігівської обл., вул. Овдіївська, 49,
Факс: (046-31) 2-30-66 Контактний телефон: (046-31) 2-33-67
E-mail: nukim@ukr.net