ГОЛОВНЕ МЕНЮ
 
 
Обласна нормативно-координаційна нарада «Актуальні питання діяльності закладів культури області»

Серед пріоритетних завдань секції працівників культури Обласного методичного об’єднання працівників культури та викладачів хореографії, образотворчого і театрального мистецтва освітніх закладів культури і мистецтв є методичне забезпечення, організація та проведення перепідготовки, підвищення кваліфікації працівників закладів культури області, впровадження новітніх технологій і методик культурно-дозвіллєвої діяльності,  координаційна робота з налагодження оперативних та постійних зв’язків у діяльності центрів розвитку громад, районних, міських будинків культури, надання їм навчальної, науково-методичної та організаційної допомоги.

Саме з цією метою 21 квітня 2021 року на базі КЗ «Ніжинський фазовий коледж культури і мистецтв імені Марії Заньковецької» в онлайн-режимі відбулась обласна нормативно-координаційна нарада «Актуальні питання діяльності закладів культури області», в якій узяли участь представники із 26 закладів культури області. Це директори, методисти, провідні спеціалісти секторів культури при ОТГ,  міських, районних та сільських будинків культури, центрів культури та дозвілля, будинків народної творчості області. До роботи у координаційній нараді були запрошені і голови комісій спеціальності «Менеджмент соціокультурної діяльності».

З початку навчального року був проведений моніторинг з питань організаційної, методичної та практичної роботи закладів культури області. Тому, на координаційній нараді були розглянуті важливі питання щодо діяльності закладів культури області у сучасних умовах: грандові проекти та участь у них, використання спец коштів та інноваційні технології у практичній діяльності  закладів культури. Чітко і професійно на них дали відповідь директор обласного центру народної творчості, кандидат педагогічних наук, доцент Солонець Ю.Ю. та режисер театралізованих вистав та масових шоу, режисер професійного театру,  директор Носівського міського будинку культури, голова ради директорів закладів культури Чернігівської області  Ворошилов В.М. 

Але яким повинен бути випускник фахового коледжу культури і мистецтв, якими професійними компетенціями він повинен володіти, щоб бути сьогодні потрібним у сфері культури?  На це  у своїй доповіді «Актуальні питання підготовки молодшого бакалавра спеціальності «Менеджер соціокультурної діяльності» звернув увагу голова обласного методичного об’єднання, директор КЗ «Ніжинський фаховий коледж  культури і мистецтв імені Марії Заньковецької» Дорохін В.Г.

На нараді також були представлені відеопрезентації викладачів КЗ «Ніжинський фаховий коледж  культури і мистецтв імені Марії Заньковецької» Ляпіної М.М. («Методика роботи з   самодіяльним хореографічним колективомв закладах культури, ведення облікової документації») та Павленко С.В. («Презентація репертуарних збірників для роботи з самодіяльним оркестром народних інструментів в закладах культури,  ведення облікової документації»).

Під час роботи наради панувала дружня атмосфера та злагоджена робота. Учасники конференції були вдячні обласному методичному об’єднанню за підготовку та проведення нормативно-координаційної наради.

 

                                                                                 

Людмила Панченко, 

 

методист

 

 

Обласна нормативно-координаційна нарада «Актуальні питання діяльності закладів культури області»

 

Обласна нормативно-координаційна нарада «Актуальні питання діяльності закладів культури області»

 

Обласна нормативно-координаційна нарада «Актуальні питання діяльності закладів культури області»

 

 

Автор: nukim |
21 апреля 2021 |
Переглядів: 191 |
|

 

ГОЛОВНА | АДМІНІСТРАЦІЯ | НОВИНИ | АБІТУРІЄНТУ | КОНТАКТИ

АДРЕСА КОЛЕДЖУ: 16600, м. Ніжин, Чернігівської обл., вул. Овдіївська, 49,
Факс: (046-31) 2-30-66 Контактний телефон: (046-31) 2-33-67
E-mail: nukim@ukr.net