ГОЛОВНЕ МЕНЮ
 
 
Флешмоб «Хто володіє інформацією, той володіє світом»

У наш час ніби й змінилося ставлення до  бібліотекаря і його професії, але залишилися в суспільстві застарілі погляди на його роль. 

З метою зламати ці стереотипи і справити враження на оточуючих новим образом інформаційного фахівця зібралися студенти спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» на флешмоб «Хто володіє інформацією, той володіє світом», який підготувала й провела викладач-методист Людмила Ющенко.

Перегляд фрагментів відеофільмів про роботу сучасної бібліотеки зумів переконати глядачів у тому, що робота бібліотекаря – це не тільки видача книг, але й орієнтир у безмежному інформаційному просторі, створення зон комфортного відпочинку для відвідувачів, допомога в оволодінні новими комп’ютерними технологіями й організація різних цікавих заходів, де користувачі бібліотеки мають змогу поспілкуватися, поділитися своїми талантами або просто відпочити.

На заході були присутніми викладач Марина Прядко і завідувач бібліотекою коледжу Людмила Довбенко, які поділилися власними спогадами.

Марина Володимирівна порадила майбутнім бібліотекарям з любов’ю ставитися до своєї професії, щоб  вона приносила справжнє задоволення, а також розповіла, якими компетентностями повинен володіти сучасний бібліотекар. 

А Людмила Миколаївна пригадала свої студентські роки та поділилася порадою від викладачів-наставників: бібліотекар може всього не знати, але він повинен знати, де можна знайти інформацію, адже, як кажуть у народі, хто володіє інформацією, той володіє світом.

Завершився флешмоб обміном враженнями, у ході якого студенти розповіли, як саме вони обирали свою майбутню професію і якою вони бачать бібліотеку майбутнього. 

Людмила Ющенко, 

  голова редколегії

 

 Флешмоб «Хто володіє інформацією, той володіє світом»

 

Автор: nukim |
11 марта 2021 |
Переглядів: 34 |
|

 

ГОЛОВНА | АДМІНІСТРАЦІЯ | НОВИНИ | АБІТУРІЄНТУ | КОНТАКТИ

АДРЕСА КОЛЕДЖУ: 16600, м. Ніжин, Чернігівської обл., вул. Овдіївська, 49,
Факс: (046-31) 2-30-66 Контактний телефон: (046-31) 2-33-67
E-mail: nukim@ukr.net