ГОЛОВНЕ МЕНЮ
 
 
Обласний семінар-практикум «Стан та перспективи розвитку народознавчих любительських об’єднань: узагальнення досвіду»

Відповідно до плану роботи  обласного методичного об’єднання працівників культури 10 березня 2021 року на базі   КЗ «Ніжинський фаховий коледж культури і мистецтв імені Марії Заньковецької»  Чернігівської обласної ради в режимі онлайн відбувся відкритий обласний  семінар-практикум «Стан та перспективи розвитку народознавчих любительських об’єднань: узагальнення досвіду».

У його роботі взяли участь директори, методисти, провідні спеціалісти секторів культури при ОТГ,  міських, районних та сільських будинків культури, центрів культури та дозвілля, будинків народної творчості області.

З вітальним словом до присутніх звернувся   голова обласного методичного об’єднання працівників культури та викладачів хореографії, образотворчого і театрального мистецтва освітніх закладів культури і мистецтв, директор КЗ «Ніжинський фаховий коледж культури і мистецтв імені Марії Заньковецької»  Володимир Дорохін. 

На семінарі-практикумі  виступили: директор Чернігівського   обласного центру народної творчості, кандидат педагогічних наук, доцент Солонець Ю.Ю., яка  проаналізувала роботу любительських об’єднань Чернігівської області; директор КЗ «Ніжинський фаховий коледж культури і мистецтв імені Марії Заньковецької»  Дорохін В.Г. з презентацією «Збереження народознавчих традицій у КЗ «Ніжинський фаховий коледж культури і мистецтв імені Марії Заньковецької»; методистКЗ «Ніжинський фаховий коледж культури і мистецтв імені Марії Заньковецької»Панченко Л.М. з презентацією  30-річного досвіду роботи  клубу шанувальників українських народних традицій «Берегиня»; Чутченко С.О. та Рой В.Г. – викладачі комісії менеджменту та культурно-мистецьких івент технологій презентували український народний звичай відзначення Масляної «Колодія величаємо – весну зустрічаємо».

Приємно відзначити, що в роботі семінару-практикуму взяли участь Житченко О.О. – викладач Гадяцького коледжу культури і мистецтв імені І.П. Котляревського та Кучкова Я.М. – викладач Сумського коледжу мистецтв і культури імені Д.С.Бортнянського, які розповіли про роботу любительських об’єднань своїх областей.

Про роботу любительського об’єднання «Княжа скарбниця», що діє при Новгород-Сіверському МБК, цікаво і змістовно розповіла його керівник  Луговська О.І.

                                                                                 Людмила Панченко, 

 

методист коледжу

 

Обласний семінар-практикум «Стан та перспективи розвитку народознавчих любительських об’єднань: узагальнення досвіду»

 

 

Автор: admin |
10 марта 2021 |
Переглядів: 49 |
|

 

ГОЛОВНА | АДМІНІСТРАЦІЯ | НОВИНИ | АБІТУРІЄНТУ | КОНТАКТИ

АДРЕСА КОЛЕДЖУ: 16600, м. Ніжин, Чернігівської обл., вул. Овдіївська, 49,
Факс: (046-31) 2-30-66 Контактний телефон: (046-31) 2-33-67
E-mail: nukim@ukr.net