ГОЛОВНЕ МЕНЮ
 
 
Майстер-клас викладача-методиста Л. Ющенко

Бібліотечна справа потребує нового підходу до надання інформаційних послуг сучасному суспільству, що базуються на формуванні бібліотекою власних електронних інформаційних ресурсів та надання до них доступу користувачам у віртуальному просторі. 

03 березня 2021 року викладач-методист Людмила Ющенко провела майстер-клас «Система бібліографічних баз даних як невід’ємна складова електронного довідково-бібліографічного апарату бібліотеки» на базі Ніжинської центральної міської бібліотеки ім. М.В.Гоголя з метою підвищення кваліфікації працівників бібліотеки Ніжинської міської ЦБС.

У процесі майстер-класу викладач-методист поділилася досвідом бібліотек, які ведуть роботу з формування електронного довідково-бібліографічного апарату, а також власними педагогічними надбаннями, продемонструвавши оригінальні методи роботи зі створення системи бібліографічних баз даних.

У нас час, коли існують труднощі з фінансуванням бібліотек, дуже складно відповідати вимогам сучасного користувача, тому запровадження в роботу бібліотеки технологій роботи з прикладними базами даних є важливим кроком до осучаснення процесів бібліотечної діяльності з мінімальними затратами. Під час майстер-класу бібліотекарі ознайомилися з процесами моделювання системи бібліографічних баз даних за допомогою прикладної програми MS Access, виконали практичну роботу по їх формуванню й отримали домашнє завдання – розпочати роботу над створенням бази даних «Художня література».

Захід пройшов у дуже теплій та творчій атмосфері. Працівники бібліотек були щиро вдячні Людмилі Ющенко за проведений майстер-клас і висловили побажання про подальшу плідну співпрацю. 

Людмила Ющенко, 

 

голова редколегії

 

Майстер-клас викладача-методиста Л. Ющенко

 

Майстер-клас викладача-методиста Л. Ющенко

 

Майстер-клас викладача-методиста Л. Ющенко

 

Майстер-клас викладача-методиста Л. Ющенко

 

 

Автор: admin |
3 марта 2021 |
Переглядів: 45 |
|

 

ГОЛОВНА | АДМІНІСТРАЦІЯ | НОВИНИ | АБІТУРІЄНТУ | КОНТАКТИ

АДРЕСА КОЛЕДЖУ: 16600, м. Ніжин, Чернігівської обл., вул. Овдіївська, 49,
Факс: (046-31) 2-30-66 Контактний телефон: (046-31) 2-33-67
E-mail: nukim@ukr.net