ГОЛОВНЕ МЕНЮ
 
 
Зустріч з фіналісткою «Євробачення 2020», нашою випускницею Катериною Павленко та знайомство із творчістю її гурту «Go Away».

Катерина Анатоліївна Павленко українська співачка, фольклористка, композиторка, солістка гурту «Go_A».

Народилася у 1988 році в Ніжині, на Чернігівщині. В шкільні роки навчалася в ніжинській музичній школі на вокально-хоровому відділенні. Співала в дитячому хорі «Сяйво». Займалася на інструментахфортепіано та гітара.

2009 закінчила Ніжинське училище культури і мистецтв імені Марії Заньковецької за спеціальністю диригент народного хору (факультетнародний хор). Під час навчання в училищі була учасницею декількох місцевих рок-гуртів «Контури тіней», «My spirit». 2009–2013 навчалася в Київському національному університеті культури і мистецтв на факультеті «Музичне мистецтво» (спеціалізація «фольклор»). В студентські роки керувала ансамблем «Витинанка», співала в ансамблі «Кралиця» (КНУКіМ).

Вивчала фольклор лівобережної Київщини (Баришівського району, околиць Березані та ін.). Цікавилася фольклором Чорнобильського Полісся.

У 2012 році потрапила до гурту «Go_A», де виступає в якості солістки. В складі гурту «Go_A» видала 1 студійний альбом «Іди на звук» та декілька синглів.

З 2017 року Павленкокерівник хору ветеранів у м. Березань (Київщина) при міському будинку культури. За її керівництва хор здобув звання народного. Паралельно з цим пише вірші й сольні пісні, які видає під псевдонімом «Monokate».

22 лютого 2020 року разом з гуртом «Go_A» перемогла в Національному відборі на пісенний конкурс «Євробачення-2020».

Go_A (укр. Ґоу_Ей) — український електро-фольк гурт. Представники України на пісенному конкурсі «Євробачення-2021». Гурт Go-A був утворений у 2011 році в Києві. Примітно, що інший популярний український фольктронік-колектив Onuka з'явився лише два роки потому. А учасники минулорічного нацвідбору Yuko – взагалі лише у 2017 році. Попри те, що Go-A були одними з основоположників цього напрямку в Україні, до цього року вони залишалися невідомими широкому загалу і для багатьох стали відкриттям.

 Група вважається київською, але в її складі музиканти з різних куточків України. Фронтвумен Катерина Павленко родом із Ніжина, засновник команди і головний мультиінструменталіст Тарас Шевченкокиянин, сопілкар Ігор Діденчукуродженець Луцька, а гітарист Іван Григорякз Буковини. Склад групи за 8 років встиг помінятися аж 14 разів.

Назва колективу символізує повернення до витоків і об'єднує в собі англійське слово Go – "йти" і грецьку букву альфа, яка означає першопричину всього світу. В активі команди лише один сольний альбом. Платівка #Ідиназвук вийшла в листопаді 2016 року. До неї увійшло 10 пісень. Група встигла поспівпрацювати ще з однією учасницею нацвідбору 2020 – співачкою Katya Chilly. Музиканти разом записали різдвяний сингл "Щедрий вечір".

Хоча групу раніше рідко запрошували на телебачення і практично не показували у масових програмах про музику, на українських і зарубіжних фестивалях Go-A раді вже давно. Вони виступали на сценах Jazz Koktebel, Гогольфесту, "Країни мрій", "Білих ночей", представляли українську музику в Ізраїлі, Польщі та Білорусі.
Автор: nukim |
16 декабря 2020 |
Переглядів: 82 |
|

 

ГОЛОВНА | АДМІНІСТРАЦІЯ | НОВИНИ | АБІТУРІЄНТУ | КОНТАКТИ

АДРЕСА КОЛЕДЖУ: 16600, м. Ніжин, Чернігівської обл., вул. Овдіївська, 49,
Факс: (046-31) 2-30-66 Контактний телефон: (046-31) 2-33-67
E-mail: nukim@ukr.net