ГОЛОВНЕ МЕНЮ
 
 
Арт-клуб
Арт-клуб

Як організувати навчальний процес в коледжі, щоб майбутній фахівець разом з глибокими знаннями отримав художнє сприймання, високу культуру мислення, оволодів професійною мобільністю, вмінням вільно орієнтуватися в культурологічній ситуації?

Одним із шляхів вирішення таких складних, різноманітних завдань культурологічна комісія коледжу побачила у створенні Арт-клубу, який значно доповнює та розширює можливості реалізації творчих здібностей студентів, формує їх професійні навички.

Для організації діяльності клубу був розроблений Статут, згідно якого Арт-клуб є добровільним об'єднанням студентів коледжу при комісії культурологічних дисциплін, що діє на основі спільності культурно-пізнавальних інтересів та організації змістовного студентського дозвілля.

Пріоритетними завданнями та напрямками діяльності клубу стали:
• прилучення студентів до загальнолюдських та національних, культурних цінностей;
• формування високих естетичних смаків, інформованості та обізнаності в різних галузях культури;
• популяризація найвизначніших досягнень художньої літератури та мистецтва народів світу;
• задоволення творчих інтересів та потреб молоді у цікавому, змістовному дозвіллі, духовному взаємозбагаченні та спілкуванні;
• використання знань, умінь та навичок організації дозвіллєвих заходів при проведенні різноманітних форм дозвілля студентів.

З метою реалізації поставлених завдань клуб має право здійснювати підготовку та проведення конференцій, олімпіад, вікторин з культурологічних питань; літературно-мистецьких вечорів та зустрічей; диспутів, ток-шоу; конкурсних та ігрових програм; виставок та екскурсій; танцювально-розважальних вечірок та дискотек; перегляду та обговорення кращих зразків вітчизняного та зарубіжного кіномистецтва.

Через постійні рубрики клубного життя (Арт-історія, Арт-особистість, Арт-новини, Арт-салон, Арт-вояж) студенти різних спеціалізацій нашого коледжу підвищують свій пізнавальний інтерес, розвивають творче мислення, самореалізовуються.

Цікавими в цьому плані в рубриці Арт-особистість є літературно-мистецькі вечори та зустрічі «Шлях до майстерності», «Через терни до зірок», «Весна творчості». Традиційними серед улюблених форм студентського дозвілля стали осінній та новорічний студентські бали, свято студентства «Гаудеамус - веселимось від душі!», танцювально-розважальні вечірки та дискотеки «Будьмо знайомі в нашому домі», «У колі друзів», «Весняний вернісаж», «Усе починається з кохання...» тощо.

А який же сучасний дозвіллєвий заклад відмовиться від конкурсних програм? У нашому клубі вони завжди викликають цікавість студентства.

Сучасний випускник коледжу культури. «Який він?». «Що вміє?». «На що сподівається?» Ці головні питання постають перед учасниками конкурсних вечорів «Міс НККіМ».

До однієї з конкурсних програм «Відкрите серце» члени клубу запросили до спілкування своїх викладачів - керівників навчальних груп. Театралізовані привітання від груп, гумористичні кросворди, ситуаційні ігри, презентація художніх номерів викладачів зі студентами своєї групи - такою була програма цього заходу.

На особливу увагу заслуговують інтерактивні форми, що проводяться в рубриці Арт-салон. Це різноманітні дискусії та ток-шоу: «На нитці мрій», «Діалоги про кохання», «Я обираю життя?!», «Фанатизм - захоплення чи спроба самовираження!?...».

Сторінка клубного спілкування - Арт-новини - запрошує майже кожний тиждень на перегляд та обговорення кращих зразків вітчизняного та зарубіжного кіномистецтва.

Арт-клуб

Досвід роботи Арт-клубу показав, що саме такі об'єднання профорієнтаційного спрямування допомагають студентам краще ознайомитись з особливостями, характером та умовами майбутньої діяльності, з професійними вимогами до неї. А набуті знання, вміння, навички організаторів дозвілля, психологічний досвід дозволяють нашим випускникам упевнено вирішувати складні проблеми, які виникають перед сучасними працівниками культури.

Автор: nukim |
23 января 2011 |
Переглядів: 4189 |
|

 

ГОЛОВНА | АДМІНІСТРАЦІЯ | НОВИНИ | АБІТУРІЄНТУ | КОНТАКТИ


Факс: (046-31) 2-30-66 Контактний телефон: (046-31) 2-33-67
E-mail: nukim@ukr.net