ГОЛОВНЕ МЕНЮ
 
 
Презентація Рой В Г збірник «І засяяли на небі мистецтва зірки…»


Працівники культури – люди особливі,

Бо душі їхні ніжні і вразливі:

Бува сльозинка випадково блисне,

Бо хтось його задіне ненавмисне.

Напруженість дає себе взнаки,

Бо в їхньому житті все навпаки:

Коли уся країна щось святкує,

Тоді культпрацівник працює,

Коли вночі усі лягають спати,

Культпрацівник почне вірші писати...У кожного з нас є родина, батьківщина і Батьківщина. А ще – alma mater. Це та гавань, з якої ми йдемо у велике плавання по океану життя.

Кожна людина проходить через храм науки, можливо, й не через один. Але перший навчальний заклад завжди незабутній, адже саме там прищеплюється любов до майбутньої професії, спалахує перше кохання, а найголовніше – йде становлення кожного, як особистості.

Саме такою alma mater для сотень тисяч випускників і став наш коледж (хтось називав його технікум, хтось - училище, а багато хто – незлобливо, ласкаво «кульок»).

По-різному склалася доля в кожного випускника, багатьох життя розкидало по всьому світові (Америка, Франція, Чехія, Польща, Ліван, Ізраїль, Росія…), але те зерно, що було посіяне в душах 15-16-річних юнаків та дівчат проросло і сформувало Особистість.

Кажуть, що якщо людина провела на ниві культури і мистецтва два-три роки, це поки що просто працівник (в основному «куди пошлють»); якщо п'ять років - він уже хороший спеціаліст; якщо десять років – це професіонал; а якщо все життя?.. - то це професійне захворювання, яке не піддається лікуванню!!!

Цей збірник «І засяяли на небі мистецтва зірки…» (укладачі викладач вищої категорії, викладач-методист В.Г.Рой, викладач вищої категорії, викладач-методист О.Й.Погребна) – це перша ластівка (планується цикл таких видань) про нашу гордість – випускників, їхню долю, досягнення… Бо гарний вчитель той, якого перевершив його учень.

У цьому збірнику відображено лише 1000-ну частину розповідей про колишніх наших студентів, які продовжують працювати на ниві культури і мистецтва, стали яскравими виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам’яті нашого народу, які підживлюють і зміцнюють надію народу на краще майбутнє. Своєю плідною працею та силою духу наші випускники прославляють наш навчальний заклад, звеличують рідну Україну, примножують її успіхи і досягнення.

 

 

викладач вищої категорії, 
викладач-методист В.Г.Рой; 
викладач вищої категорії, 
викладач-методист О.Й.Погребна

 

 

Автор: nukim |
27 ноября 2020 |
Переглядів: 100 |
|

 

ГОЛОВНА | АДМІНІСТРАЦІЯ | НОВИНИ | АБІТУРІЄНТУ | КОНТАКТИ

АДРЕСА КОЛЕДЖУ: 16600, м. Ніжин, Чернігівської обл., вул. Овдіївська, 49,
Факс: (046-31) 2-30-66 Контактний телефон: (046-31) 2-33-67
E-mail: nukim@ukr.net