ГОЛОВНЕ МЕНЮ
 
 
Порівняльна характеристика освітніх візій та досвіду

Порівняльна характеристика освітніх візій та досвіду


29 жовтня 2020 року в актовому залі Ніжинського коледжу культури і мистецтв відбулося засідання Школи молодого викладача. Доповідач – викладач коледжу Сімкіна Олександра Вікторівна розкрила досить цікаву освітянську тему: «Порівняльна характеристика освітніх візій європейського, азійського та українського досвіду».

Олександра Вікторівна має досвід викладання у вищих навчальних закладах за кордоном, значний досвід професійного спілкування з викладачами різних країн. Представлена доповідь стала узагальненням власної педагогічної діяльності та результатом осмислення низки зарубіжних освітніх систем.

Доповідачка висвітлила основні візії країн Європейського Союзу, охарактеризувала особливості фінансування освітньої галузі, важливість вибору здобувачами освіти траєкторії навчання, значущість міжнародного статусу отриманих дипломів. Окремо було розглянуто особливості освіти у країнах Азії, зокрема, пріоритет цифрових технологій в освітній галузі, поєднання системи освіти з культурою, важливість саморозвитку студентів без зовнішнього контролю та інше.

Олександра Вікторівні провела порівняльну характеристику європейської та азійської освітніх систем, обґрунтувала їх унікальність, вказала на ефективність у сучасному освітньому просторі. Поряд з цим, доповідачка розкрила особливості української освітньої системи та вказала на низку позицій, які є актуальними в національному освітньому процесі.

Після доповіді Сімкіна О.В. авторитетно відповіла на численні запитання учасників засідання, обґрунтовано окреслила власне бачення на різні проблеми освітянської сфери та перспективи її подальшого розвитку.


Завідувачка навчально-методичним кабінетом

Сливко С.А. 


 


Автор: nukim |
4 ноября 2020 |
Переглядів: 171 |
|

 

ГОЛОВНА | АДМІНІСТРАЦІЯ | НОВИНИ | АБІТУРІЄНТУ | КОНТАКТИ

АДРЕСА КОЛЕДЖУ: 16600, м. Ніжин, Чернігівської обл., вул. Овдіївська, 49,
Факс: (046-31) 2-30-66 Контактний телефон: (046-31) 2-33-67
E-mail: nukim@ukr.net