ГОЛОВНЕ МЕНЮ
 
 
ХІІ Всеукраїнський юніорський конкурс

ХІІ Всеукраїнський юніорський конкурс вокальної,
диригентської та інструментально-виконавської майстерності

ХІІ Всеукраїнський юніорський конкурсЗ 26 по 29 березня 2013 року проходив ХІІ Всеукраїнський юніорський конкурс вокальної, диригентської та інструментально-виконавської майстерності, організатором якого був факультет культури і мистецтв Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя за підтримки Міністерства освіти і науки України, Національної Всеукраїнської музичної спілки та Національної музичної академії України ім. П.І. Чайковського.

На цей конкурс з’їхалися учасники з різних регіонів України. Програма конкурсу була насиченою. Учасники з трепетом чекали виступу, щоб гідно розкрити свій талант, тим паче що журі з об’єктивністю ставилося до оцінювання кожного за унікальною системою сучасного європейського зразка.

Ніжинське училище культури і мистецтв імені Марії Заньковецької з гідністю представили студенти, які вибороли Золоті дипломи: Олександра Шевельова (І ПМ; клас викладача Заслуженого працівника культури України Л.Л. Єрмольченко), Аліна Стовбур (ІІІ ПМ; клас викладача вищої категорії Н.Я. Литовченко), Максим Пархоменко (ІV ПМ; клас викладача І категорії Р.І. Синиці); диплом І ступеня – Альона Єрмоленко (ІV ПМ; клас викладача кавалера Ордена княгині Ольги ІІІ ступеня О.М. Синиці); Срібний диплом – Тетяна Молибога (ІІІ ПМ; клас викладача вищої категорії Н.Я. Литовченко); Бронзовий диплом – Інна Баранова (ІV ПМ; клас викладача І категорії О.Г. Кладікової).

Їхні виступи не залишили байдужими журі, учасників та слухачів конкурсу. Високий професійний рівень підготовки студентів Ніжинського училища культури і мистецтв імені Марії Заньковецької відзначили схвальними відгуками викладачі з різних регіонів України.

Цей конкурс не тільки став для багатьох його учасників стимулом у творчому зростанні, але й запорукою до вступу до вищих навчальних закладів Києва та Ніжина.

Автор: nukim |
1 апреля 2013 |
Переглядів: 1115 |
|

 

ГОЛОВНА | АДМІНІСТРАЦІЯ | НОВИНИ | АБІТУРІЄНТУ | КОНТАКТИ

АДРЕСА КОЛЕДЖУ: 16600, м. Ніжин, Чернігівської обл., вул. Овдіївська, 49,
Факс: (046-31) 2-30-66 Контактний телефон: (046-31) 2-33-67
E-mail: nukim@ukr.net