ГОЛОВНЕ МЕНЮ
 
 
І тобі, Кобзар, зносять слави дар твої вільні онуки і діти…

І тобі, Кобзар, зносять слави дар твої вільні онуки і діти… Кожному народові Бог дав величну постать, котра була б проявом його душі, його зорею… В українців такою постаттю є Тарас Шевченко. Він – вершинна парость родового дерева нашої нації і хранитель духу народного.

В Україні і на всіх континентах світу 9 березня прийнято відзначати день народження цієї геніальної людини. В Ніжинському училищі культури і мистецтв імені Марії Заньковецької теж не обійшли стороною це свято. Була проведена літературно-мистецька композиція «І тобі, Кобзар, зносять слави дар твої вільні онуки і діти…» Студенти першого курсу спеціалізації «Декоративно-прикладне мистецтво» Куранда К., Щукіна А., Кричковська Є., Кухтіна А., Лимар О.,Семикопна Л. та студентка першого курсу спеціалізації «Пісенне мистецтво» Сімакова Т. під керівництвом викладача української літератури Погребної О.Й. відкрили для глядачів ще одну сторінку багатогранного таланту цієї особистості – Шевченко-художник.

Усі мали можливість не лише полинути у чарівний світ поезій, а й насолодитися акварельними композиціями та пейзажами, офортними портретами та автопортретами, гравюрами та іншими творами цього митця. Крім цього глядачі за допомогою картин Т.Шевченка не лише побачили красиві пейзажі України, а й заочно побували у Казахстані під ніжну, чутливу мелодію казахської домбри.

Можливо, хтось із глядачів нагадав собі про Шевченка-художника, а хтось і відкрив нове. Але відомо: жоден не вийшов із зали байдужим.

І тобі, Кобзар, зносять слави дар твої вільні онуки і діти… І тобі, Кобзар, зносять слави дар твої вільні онуки і діти…

Я. Халимон,
студентка ІІІ курсу спеціалізації
"Бібліотечна справа"

Автор: nukim |
29 марта 2013 |
Переглядів: 1310 |
|

 

ГОЛОВНА | АДМІНІСТРАЦІЯ | НОВИНИ | АБІТУРІЄНТУ | КОНТАКТИ

АДРЕСА КОЛЕДЖУ: 16600, м. Ніжин, Чернігівської обл., вул. Овдіївська, 49,
Факс: (046-31) 2-30-66 Контактний телефон: (046-31) 2-33-67
E-mail: nukim@ukr.net