ГОЛОВНЕ МЕНЮ
 
 
Творчі майстер-класи викладачів ЦК «Декоративно-прикладне мистецтво»

Творчі майстер-класи  викладачів ЦК «Декоративно-прикладне мистецтво»

 

Творчі майстер-класи

викладачів ЦК «Декоративно-прикладне мистецтво»

Як відомо, дистанційне навчання передбачає використання різних методів і форм донесення навчальної інформації до студентів. Упродовж останніх десятиліть змінилося декілька поколінь спеціальних технологій у галузі дистанційної освіти – від друкованих освітніх видань – до сучасних комп’ютерних технологій.

На сьогодні, коли навчальний процес тимчасово розгортається лише у дистанційній формі, педагоги мають нагоду використати різноманіття сучасних комп’ютерних технологій. Зокрема, є доступними освітнє телебачення, аудіо та відеотрансляції, E-Learning, різноманітні інтернет-конференції тощо.

Разом з тим, педагогічні працівники можуть долучитися до створення власних оригінальних освітніх продуктів, зокрема, майстер-класів. Так, викладачі коледжу культури і мистецтв циклової комісії «Декоративно-прикладне мистецтво» скористалися такою нагодою.

Під керівництвом голови циклової комісії члена Національної спілки художників України Євгенії Юріївни Липовецької було розроблено та представлено низку майстер-класів. Досить актуальною стала тематика підготовлених майстер-класів. Усі вони були присвячені Великоднім святам, а відтак мали піднесений світлий настрій та стали справжніми творчими знахідками.

Тематичну хвилю майстер-класів було розпочато ще напередодні Великодніх свят. Враховуючи, що символом весни, сонця і пробудження природи є писанка, перший майстер-клас Є.Ю.Липовецька провела на тему «Писанка – символ Великодня».

Продовженням Великодньої тематики став творчий доробок викладача спеціальності «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» Ю.О. Ващенка. Майстер-клас з художнього різьблення по дереву «Декоративний великодній рушник» дозволив у досить короткий час презентації побачити усі етапи кропіткої творчої роботи майстра.

Результатом даних майстер-класів стала спільна композиція «На великодньому рушникові», до створення якої залюбки долучилися студентки ІІ курсу О.Дягель, В.Овод та C. Бисько.

Свої творчі напрацювання з тематики Великодніх свят презентувала викладач Н.А.Онанко. Цікавий та змістовний майстер-клас зі створення витинанки «Великоднє древо» висвітлив ще один напрямок творчої роботи майстрів. До показу майстер-класів долучилася викладачка з декоративно-прикладної творчості художнього відділу школи мистецтв Н.М. Постол. Підтримуючи світлий настрій та щире спілкування вона провела майстер-клас з писанкарства.

Завершенням тематичної хвилі презентацій творчої майстерності викладачів стала виставка мистецьких робіт їх вихованців. На онлайн-виставці «Великоднє світло» студенти коледжу та учні художнього відділу школи мистецтв показали свої цікаві, оригінальні та майстерні роботи.

Дякуємо творчому колективу циклової комісії «Декоративно-прикладне мистецтво» за змістовні майстер-класи та високопрофесійні мистецькі доробки. Бажаємо подальших успіхів і натхнення у творчій справі.

 

Підготувала завідувач

навчально-методичним кабінетом

Світлана СЛИВКО

stattya_LIPOVECKA_mayst_klas.doc [34 Kb] (cкачиваний: 19)


 

Автор: nukim |
25 апреля 2020 |
Переглядів: 233 |
|

 

ГОЛОВНА | АДМІНІСТРАЦІЯ | НОВИНИ | АБІТУРІЄНТУ | КОНТАКТИ

АДРЕСА КОЛЕДЖУ: 16600, м. Ніжин, Чернігівської обл., вул. Овдіївська, 49,
Факс: (046-31) 2-30-66 Контактний телефон: (046-31) 2-33-67
E-mail: nukim@ukr.net