ГОЛОВНЕ МЕНЮ
 
 

Камінська Юлія Миколаївна – відповідальний секретар приймальної комісії  0683864853    

Панас Валентина Миколаївна - голова профорієнтаційної комісії.                   0964036724

         Члени комісії:

 

Спеціальність «Менеджмент соціокультурної діяльності»:

             Спеціалізація «Народне інструментальне мистецтво» (народні інструменти):

1. Саєнко Володимир Ілліч                                               098-2143470

2. Марченко Олена Миколаївна                                         068-1948137

         Спеціалізація «Народне інструментальне мистецтво»

         (духові, ударні та естрадні  інструменти):

1. Гузь Антон Євгенович                                                 068-1318017

2. Кавунник Леонід Васильович                                        096-0617221

         Спеціалізація  «Народне пісенне мистецтво» (народний спів)

1. Кирилюк Надія Іванівна                                              096-2300918

2. Панас Валентина Миколаївна                                      096-4036724



         Спеціалізація «Народне пісенне мистецтво»         (академічний спів):

1. Дорохіна Любов Олексіївна                                         097-9121651

2. Могильна Ірина Григорівна                                         097-7579034

         Спеціалізація «Народне пісенне мистецтво»         (естрадний спів):

1. Крутько Ніна Вікторівна                                             093-8619077

2. Синиця Руслан Іванович                                             067-9172097


         Спеціалізація «Видовищно – театралізовані заходи»:

1. Кобзар  Ольга Віталіївна                                            067-3071294

2. Сидоренко Надія Анатоліївна                                      066-3457797

         Спеціальність  «Хореографія»:

1. Березинець Ольга Анатоліївна                                    068-1297409 

2. Сварська Світлана Сергіївна                                       068-2355567

 

         Спеціальність «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація»:


1. Липовецька Євгенія Юріївна                                     066-8742593
1. Ващенко Юрій Олександрович                                  068-6644220

 


         Спеціальність «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа»:



1. Прядко Марина Володимирівна
                                097-6837519

2. Ющенко Людмила Олександрівна                             098-4964376

Автор: nukim |
5 июня 2019 |
Переглядів: 433 |


 

ГОЛОВНА | АДМІНІСТРАЦІЯ | НОВИНИ | АБІТУРІЄНТУ | КОНТАКТИ

АДРЕСА КОЛЕДЖУ: 16600, м. Ніжин, Чернігівської обл., вул. Овдіївська, 49,
Факс: (046-31) 2-30-66 Контактний телефон: (046-31) 2-33-67
E-mail: nukim@ukr.net