ГОЛОВНЕ МЕНЮ
 
 

Випускний! Це чудова традиція, тепле родинне свято, незрівнянне ні з чим. 27 червня на подвір’ї Ніжинського училища культури і мистецтв імені Марії Заньковецької зібралися випускники щоб ще раз побути з училищною родиною, послухати востаннє дзвінок. Ці неповторні хвилини прощання вони збережуть у своїй пам’яті на все життя. На цьому святі зійшлися біль розлуки і світлі надії, сум прощання і радості зустрічі з майбутнім.

У стильних костюмах хлопці та яскравих сукнях дівчата урочисто прокрокували перед схвильованими викладачами, батьками, друзями.

Привітала присутніх директор училища, відмінник освіти України Л.Л. Єрмольченко і вручила грамоти за особливі успіхи в навчанні і громадській діяльності.

До слова долучилися заступник директора з навчальної роботи М.В. Сукретний; голова профкому училища, заслужений працівник культури України В.С. Єгорова; вихователь гуртожитку Л.К. Сімкіна, які побажали випускникам успіхів, високого польоту, щедрої долі, знайти себе в дорослому житті, приумножувати знання, які заклали в них викладачі і наставники!

Автор: nukim |
2 июля 2013 |
Переглядів: 1209 |

«…Прекрасним цвітом мій шлях життя рясніє»:
святковий концерт з нагоди ювілею директора
Ніжинського училища культури і мистецтв імені Марії Заньковецької
Л.Л. Єрмольченко

Святковий концерт з нагоди ювілею директора НУКiМ Л.Л. Єрмольченко 12 червня 2013 року відбулося свято, на яке запросила колег, рідних і друзів Людмила Єрмольченко, заслужений працівник України, відмінник освіти України, кавалер ордену святої Варвари, директор училища і просто чарівна жінка.

На урочисте свято завітали: Стратілат Т.М. – керівник громадської організації «Ділова жінка»; Голуб С.О. – директор музичної школи, заслужений працівник України, голова Ніжинського відділу Всеукраїнської музичної спілки й інші почесні гості.

З трепетом у душі поспішили передати теплі слова привітань у своїх виступах студенти училища А. Неревенько, А. Єрмоленко, А. Безименний, Г. Боровицька.

Автор: nukim |
13 июня 2013 |
Переглядів: 1414 |

«Бібліоміст» в Ніжинському училищі культури і мистецтв
імені Марії Заньковецької

23-24 квітня 2013р. студенти всіх трьох курсів, що здобувають спеціальність «Бібліотечна справа», а також викладачі, працівники бібліотеки училища мали можливість ознайомитись з програмою «Бібліоміст», взяти участь у тренінгу, який проводила випускниця нашого училища, а нині зав. науково-методичним відділом Чернігівської ОУНБ імені В. Г. Короленка Олена Сльозка.

Реалізація програми "Бібліоміст" почалась у 2009 році після проведення дослідження "Публичні бібліотеки України як місце доступу громадян до інформаційних технологій та Інтернету" (2008), здійсненого Українською бібліотечною асоціацією.

Автор: nukim |
29 апреля 2013 |
Переглядів: 959 |

Я починаюсь з отчої землі,
Як меч з вогню, як ніжна пісня з мови,
Як велетенських сосен – кораблі,
Як творчість із великої любові.

Я починаюсь з отчої землі… Любов до рідної землі, до її співочих традицій об’єднала присутніх у залі Ніжинського міського Будинку культури 19 квітня 2013 року. Щороку тут збираються ніжинці, гості міста і просто шанувальники музичного мистецтва, щоб насолодитися виступом студентів і викладачів Ніжинського училища культури і мистецтв імені Марії Заньковецької, які кожного разу своїми виступами дарують хвилю позитиву, емоцій і гарного настрою.

Творчу атмосферу підготовки звітного концерту нашого училища створили головний режисер – Заслужений працівник культури України, директор училища Людмила Лаврентіївна Єрмольченко і директор концерту – заступник з навчально-виробничої роботи Костянтин Юшко, які організували колектив і надихнули їх на величне дійство.

Автор: nukim |
23 апреля 2013 |
Переглядів: 1892 |

VIII обласний молодіжний фестиваль-конкурс
виконавців народної та естрадної пісні
«Твої таланти, Деснянський краю!»

ТВОЇ ТАЛАНТИ, ДЕСНЯНСЬКИЙ КРАЮ Яскраві, сповнені самобутності, живі невичерпні співочі традиції Деснянського краю! Вже стало доброю традицією проводити фестивалі-конкурси виконавців народної та естрадної пісні.

Ось і цього року з ініціативи автора проекту фестивалю-конкурсу – кавалера ордена княгині Ольги ІІІ ступеня, викладача-методиста, голови циклової комісії «Народне пісенне мистецтво» Ольги Миколаївни Синиці, при підтримці департаменту культури і туризму, національностей та релігій і управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації з 5 по 6 квітня проходив VIII обласний молодіжний фестиваль-конкурс виконавців народної та естрадної пісні «Твої таланти, Деснянський краю!» з метою пробудження зацікавленості до витоків народної культури, популяризації музичної народної творчості, виявлення обдарованої молоді, закріплення зв’язків з колективами для подальшої творчої та професійної підтримки.

Автор: nukim |
10 апреля 2013 |
Переглядів: 1295 |

ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ЮНИХ ВИКОНАВЦІВ
«СТРУНИ СЕРЦЯ»

СТРУНИ СЕРЦЯ З ініціативи відділу народних інструментів училища, при підтримці управління культури і туризму і охорони культурної спадщини Чернігівської обласної державної адміністрації, обласного навчального методичного центру культури і мистецтв, обласного центру навчальних закладів культури і мистецтв та методичного об’єднання викладачів мистецьких навчальних закладів області 9-й рік поспіль на базі училища проводиться обласний конкурс юних виконавців «Струни серця» з метою виявлення обдарованих дітей і молоді, залучення їх до народної творчості та музичного виконавства на народних інструментах.

У конкурсі взяли участь 34 солісти, 14 творчих колективів (дуетів, тріо, квартетів, ансамблів). У мистецькому житті це визначна подія для юних музикантів, адже інструментальне виконавство на народних інструментах завжди було невід’ємною частиною української музичної культури. На його багатовікових традиціях виховано не одне покоління молоді.

Автор: nukim |
9 апреля 2013 |
Переглядів: 3183 |

Чарівний світ писанки 02 квітня 2013 року відбувся майстер-клас з писанкарства у Ніжинському училищі культури і мистецтв імені Марії Заньковецької під керівництвом члена Національної спілки майстрів народного мистецтва України – Зої Сташук Колекції писанок майстрині знаходяться в Державних музеях м. Києва, Харкова, Донецька, Сум та численних приватних колекціях України, Франції, Німеччини, Японії, Аргентини, США, Швейцарії. Творчу працю поєднує з активною просвітницькою діяльністю.

Писанки – це чарівні витвори людських рук і душі українського народу. З давніх часів різні народи вважали яйце символом життя. Наші предки вірили, що писанки приносять добро, щастя, здоров’я, достаток, оберігають від усього злого.

Автор: nukim |
3 апреля 2013 |
Переглядів: 1139 |

ХІІ Всеукраїнський юніорський конкурс вокальної,
диригентської та інструментально-виконавської майстерності

ХІІ Всеукраїнський юніорський конкурсЗ 26 по 29 березня 2013 року проходив ХІІ Всеукраїнський юніорський конкурс вокальної, диригентської та інструментально-виконавської майстерності, організатором якого був факультет культури і мистецтв Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя за підтримки Міністерства освіти і науки України, Національної Всеукраїнської музичної спілки та Національної музичної академії України ім. П.І. Чайковського.

На цей конкурс з’їхалися учасники з різних регіонів України. Програма конкурсу була насиченою. Учасники з трепетом чекали виступу, щоб гідно розкрити свій талант, тим паче що журі з об’єктивністю відносилося до оцінювання кожного за унікальною системою сучасного європейського зразка.

Автор: nukim |
1 апреля 2013 |
Переглядів: 1120 |

І тобі, Кобзар, зносять слави дар твої вільні онуки і діти… Кожному народові Бог дав величну постать, котра була б проявом його душі, його зорею… В українців такою постаттю є Тарас Шевченко. Він – вершинна парость родового дерева нашої нації і хранитель духу народного.

В Україні і на всіх континентах світу 9 березня прийнято відзначати день народження цієї геніальної людини. В Ніжинському училищі культури і мистецтв імені Марії Заньковецької теж не обійшли стороною це свято. Була проведена літературно-мистецька композиція «І тобі, Кобзар, зносять слави дар твої вільні онуки і діти…» Студенти першого курсу спеціалізації «Декоративно-прикладне мистецтво» Куранда К., Щукіна А., Кричковська Є., Кухтіна А., Лимар О.,Семикопна Л. та студентка першого курсу спеціалізації «Пісенне мистецтво» Сімакова Т. під керівництвом викладача української літератури Погребної О.Й. відкрили для глядачів ще одну сторінку багатогранного таланту цієї особистості – Шевченко-художник.

Автор: nukim |
29 марта 2013 |
Переглядів: 1311 |

Репортаж з веб-країни «On-ляндія» Новітні комп’ютерні технології зараз використовуються в усіх сферах людської діяльності. Віртуальне життя стало головною ознакою ХХІ століття. Молодь часто користується сервісними послугами Інтернет, як то кажуть «зависає у віртуальному світі». Але що ми знаємо про нього?

12 березня 2013 року відбувся захід «Репортаж з веб-країни «On-ляндія» на якому студенти ІІ курсу бібліотечної спеціалізації спільно з Є.П. Солошенко і С.М. Шадурою, студентами-практикантами Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, спробували відповісти глядачам на це та багато інших питань.

У веб-країні живуть сайти, блоги, різні сервіси: Picasa, YouTube, Skype, ICQ, соціальні мережі: Facebook, Odnoklassniki, Vk.com, тощо.

Кожен з присутніх відкрив для себе щось нове, глядачі з цікавістю задавали питання до мешканців цієї таємничої країни.

Автор: nukim |
13 марта 2013 |
Переглядів: 953 |


 

ГОЛОВНА | АДМІНІСТРАЦІЯ | НОВИНИ | АБІТУРІЄНТУ | КОНТАКТИ

АДРЕСА КОЛЕДЖУ: 16600, м. Ніжин, Чернігівської обл., вул. Овдіївська, 49,
Факс: (046-31) 2-30-66 Контактний телефон: (046-31) 2-33-67
E-mail: nukim@ukr.net