ГОЛОВНЕ МЕНЮ
 
 

ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ЮНИХ ВИКОНАВЦІВ
«СТРУНИ СЕРЦЯ»

СТРУНИ СЕРЦЯ З ініціативи відділу народних інструментів училища, при підтримці управління культури і туризму і охорони культурної спадщини Чернігівської обласної державної адміністрації, обласного навчального методичного центру культури і мистецтв, обласного центру навчальних закладів культури і мистецтв та методичного об’єднання викладачів мистецьких навчальних закладів області 9-й рік поспіль на базі училища проводиться обласний конкурс юних виконавців «Струни серця» з метою виявлення обдарованих дітей і молоді, залучення їх до народної творчості та музичного виконавства на народних інструментах.

У конкурсі взяли участь 34 солісти, 14 творчих колективів (дуетів, тріо, квартетів, ансамблів). У мистецькому житті це визначна подія для юних музикантів, адже інструментальне виконавство на народних інструментах завжди було невід’ємною частиною української музичної культури. На його багатовікових традиціях виховано не одне покоління молоді.

Автор: nukim |
9 апреля 2013 |
Переглядів: 3155 |

Чарівний світ писанки 02 квітня 2013 року відбувся майстер-клас з писанкарства у Ніжинському училищі культури і мистецтв імені Марії Заньковецької під керівництвом члена Національної спілки майстрів народного мистецтва України – Зої Сташук Колекції писанок майстрині знаходяться в Державних музеях м. Києва, Харкова, Донецька, Сум та численних приватних колекціях України, Франції, Німеччини, Японії, Аргентини, США, Швейцарії. Творчу працю поєднує з активною просвітницькою діяльністю.

Писанки – це чарівні витвори людських рук і душі українського народу. З давніх часів різні народи вважали яйце символом життя. Наші предки вірили, що писанки приносять добро, щастя, здоров’я, достаток, оберігають від усього злого.

Автор: nukim |
3 апреля 2013 |
Переглядів: 1122 |

ХІІ Всеукраїнський юніорський конкурс вокальної,
диригентської та інструментально-виконавської майстерності

ХІІ Всеукраїнський юніорський конкурсЗ 26 по 29 березня 2013 року проходив ХІІ Всеукраїнський юніорський конкурс вокальної, диригентської та інструментально-виконавської майстерності, організатором якого був факультет культури і мистецтв Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя за підтримки Міністерства освіти і науки України, Національної Всеукраїнської музичної спілки та Національної музичної академії України ім. П.І. Чайковського.

На цей конкурс з’їхалися учасники з різних регіонів України. Програма конкурсу була насиченою. Учасники з трепетом чекали виступу, щоб гідно розкрити свій талант, тим паче що журі з об’єктивністю відносилося до оцінювання кожного за унікальною системою сучасного європейського зразка.

Автор: nukim |
1 апреля 2013 |
Переглядів: 1110 |

І тобі, Кобзар, зносять слави дар твої вільні онуки і діти… Кожному народові Бог дав величну постать, котра була б проявом його душі, його зорею… В українців такою постаттю є Тарас Шевченко. Він – вершинна парость родового дерева нашої нації і хранитель духу народного.

В Україні і на всіх континентах світу 9 березня прийнято відзначати день народження цієї геніальної людини. В Ніжинському училищі культури і мистецтв імені Марії Заньковецької теж не обійшли стороною це свято. Була проведена літературно-мистецька композиція «І тобі, Кобзар, зносять слави дар твої вільні онуки і діти…» Студенти першого курсу спеціалізації «Декоративно-прикладне мистецтво» Куранда К., Щукіна А., Кричковська Є., Кухтіна А., Лимар О.,Семикопна Л. та студентка першого курсу спеціалізації «Пісенне мистецтво» Сімакова Т. під керівництвом викладача української літератури Погребної О.Й. відкрили для глядачів ще одну сторінку багатогранного таланту цієї особистості – Шевченко-художник.

Автор: nukim |
29 марта 2013 |
Переглядів: 1298 |

Репортаж з веб-країни «On-ляндія» Новітні комп’ютерні технології зараз використовуються в усіх сферах людської діяльності. Віртуальне життя стало головною ознакою ХХІ століття. Молодь часто користується сервісними послугами Інтернет, як то кажуть «зависає у віртуальному світі». Але що ми знаємо про нього?

12 березня 2013 року відбувся захід «Репортаж з веб-країни «On-ляндія» на якому студенти ІІ курсу бібліотечної спеціалізації спільно з Є.П. Солошенко і С.М. Шадурою, студентами-практикантами Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, спробували відповісти глядачам на це та багато інших питань.

У веб-країні живуть сайти, блоги, різні сервіси: Picasa, YouTube, Skype, ICQ, соціальні мережі: Facebook, Odnoklassniki, Vk.com, тощо.

Кожен з присутніх відкрив для себе щось нове, глядачі з цікавістю задавали питання до мешканців цієї таємничої країни.

Автор: nukim |
13 марта 2013 |
Переглядів: 943 |

Міс красуня НУКіМ – 2013 Вже стало доброю традицією напередодні 8 Березня проводити конкурсні змагання серед дівчат. 6 березня 2013 року студенти ІІІ курсу народної спеціалізації під керівництвом викладачів комісії культурологічних дисциплін В.Г. Рой та М.І. Прохи провели конкурсну програму «Міс красуня НУКіМ – 2013», в якій взяли участь найпривабливіші, найрозумніші, і взагалі просто красуні: Оксана Олійник, Тетяна Ускова, Катерина Ковтун та Ольга Крикун.

Дівчата сумлінно підійшли до виконання завдань, які були перед ними поставлені і проявили себе як господині, і як дизайнери, і як вмілі танцівниці, а також продемонстрували і розповіли про свій костюм з бабусиної скрині.

Автор: nukim |
7 марта 2013 |
Переглядів: 1052 |

Поезія світла і тіні 27 лютого в Ніжинському краєзнавчому музеї ім. І.Спаського була відкрита перша персональна фотовиставка «Поезія світла і тіні» студента IV курсу Ніжинського училища культури і мистецтв ім. Марії Заньковецької Івана Боярина.

Зі словами привітання виступили запрошені гості: перший заступник міського голови із соціальних питань Баранков О.Г., заступник директора з виховної роботи Ніжинського училища культури і мистецтв ім. Марії Заньковецької Близнюк Ю.А., голова студентського парламенту міста Ніжина Петренко Ю.М. Серед фотохудожників свою думку висловили: відомий ніжинський фотокореспондент ветеран Власовець Ю. Ю .,член Спілки кіноматографістів Росії Абузяров В. Х. та член Спілки фотохудожників України Волосянкін І. А.

Автор: nukim |
28 февраля 2013 |
Переглядів: 1084 |

День Соборності і Свободи України У Ніжинському училищі культури і мистецтв імені Марії Заньковецької велика увага приділяється вихованню духовної культури молодої людини, прищепленню шанобливого ставлення до історії нашого народу, забезпеченню духовної єдності поколінь, національної свідомості, патріотизму. Майже кожна важлива історична подія не залишається без уваги колективу училища. Не винятком стала і подія 22 січня – «День Соборності і Свободи України».

З нагоди свята в училищі була проведена викладачем історії України Мороз І.Г. тематична виховна година «День Соборності та Свободи України в контексті історичного досвіду та сьогодення». Зокрема, викладачем наголошено на тому, що 22 січня 1919 року було ухвалено Акт Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.

Автор: nukim |
23 января 2013 |
Переглядів: 1007 |

«Бути, а не здаватись»16 січня 2013 року відбулося чергове засідання «Школи педмайстерності» викладачів Ніжинського училища культури і мистецтв імені Марії Заньковецької «Із скарбнички досвіду викладача ЦК «Видовищно-театралізовані заходи» Г.А. Кашковської».

Ганна Абрамівна працює викладачем сценічних дисциплін з 1986 року, року відкриття даної спеціалізації; має багатий життєвий і професійний досвід, їй є чим поділитися.

Вона розкрила витоки формування свого життєвого кредо, погляди на завдання викладача, на методи роботи зі студентами і творчий шлях актора народного театру.

Автор: nukim |
17 января 2013 |
Переглядів: 894 |

День збройних сил України 6 грудня в училищі традиційно відзначається День Збройних Сил України. Ось і цього року це не стало винятком.

Актовий зал училища радо зустрів своїх глядачів на конкурсній програмі «Універсальні солдати», яку підготували в рамках дисципліни «Організація та методика культурно-дозвіллєвої діяльності засобами хореографії» студенти ІІІ курсу спеціалізації «Народна хореографія» (керівники: Близнюк Ю.А., Рой В.Г.).

В програмі були: змагання з військової підготовки, творчі завдання, завдання на ерудицію. Ну і звичайно ж були журі, переможці, призи і святкова дискотека.

Автор: nukim |
6 декабря 2012 |
Переглядів: 1013 |


 

ГОЛОВНА | АДМІНІСТРАЦІЯ | НОВИНИ | АБІТУРІЄНТУ | КОНТАКТИ

АДРЕСА КОЛЕДЖУ: 16600, м. Ніжин, Чернігівської обл., вул. Овдіївська, 49,
Факс: (046-31) 2-30-66 Контактний телефон: (046-31) 2-33-67
E-mail: nukim@ukr.net