ГОЛОВНЕ МЕНЮ
 
 

Cемінар-нарада з заступниками
директорів з навчальної роботи
училищ (коледжів) культури (культури і мистецтв)
при КВНЗ «Ніжинське училище культури і мистецтв
імені Марії Заньковецької» Чернігівської обласної ради

Cемінар-нарада з заступниками директорів з навчальної роботи училищ культури З 1 по 3 липня 2014 року при КВНЗ «Ніжинське училище культури і мистецтв імені Марії Заньковецької» Чернігівської обласної ради відбувся виїзний семінар-нарада за участі З.Л. Георгіївни, начальника, відділу культурного розвитку, мистецтв та навчальних закладів департаменту культури, туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної державної адміністрації; Т. М. Колос, начальника відділу навчальних закладів та науки Департаменту мистецтв та навчальних закладів Міністерства культури України; Т. Ф. Стронько, методиста вищої категорії Державного методичного центру навчальних закладів культури і мистецтв України; М. В. Наюка, методиста Державного методичного центру навчальних закладів культури і мистецтв України; директора училища Л.Л. Єрмольченнко, заслуженого працівника культури України, відмінника освіти України; заступника директора з навчальної роботи М.В. Сукретного, відмінника освіти України.

До нашого навчального закладу з’їхались директори та заступники з навчальної роботи училищ (коледжів) культури (культури і мистецтв) Київської, Полтавської, Миколаївської, Луганської, Дніпропетровської, Донецької, Кіровоградської, Закарпатської, Вінницької та інших областей.

Автор: nukim |
4 июля 2014 |
Переглядів: 841 |

Наказ про затвердження правил прийому до ВНЗ культури і мистецтв Наказ про затвердження правил прийому до ВНЗ культури і мистецтв Наказ про затвердження правил прийому до ВНЗ культури і мистецтв

Автор: nukim |
26 мая 2014 |
Переглядів: 847 |

"Подаруй дитині свято" 6 травня в Ніжинському Центрі соціально-психологічної реабі-літації відбулася благодійна акція «Подаруй дитині свято». Центр — це заклад соціального захисту, який створений для тривалого (стаціонарного) і денного перебування дітей віком від 3-х до 18-ти років, які опинилися в складних життєвих обставинах та надання їм комплексної соціальної, психологічної, педагогічної, медичної, правової та інших видів допомоги. Зазвичай – це діти з сімей батьків, хворих на алкоголізм, наркоманію, які мають проблеми із законом, вчиняють насильство щодо дітей, тощо. Та незалежно від причин перебування, всі ці діти, які живуть у Центрі, потребують в першу чергу, турботи, теплоти і уваги.

Автор: nukim |
15 мая 2014 |
Переглядів: 926 |

Творчий звіт КВНЗ «Ніжинське училище культури і мистецтв
імені Марії Заньковецької»Чернігівської обласної ради,
присвячений 200-річчю з дня народження Тараса Шевченка


«І на оновленій землі…» Тарас Шевченко – великий народний поет, Прометей українського слова, пророк, що відкрив світові буття українців і завдяки якому скарби української душі повною рікою влилися в загальний потік людської культури.

11 квітня 2014 року відбувся творчий звіт КВНЗ «Ніжинське училище культури і мистецтв імені Марії Заньковецької» Чернігівської обласної ради «І на оновленій землі…», присвячений 200-річчю з дня народження Тараса Шевченка.

Концертну програму підготували головний режисер – Заслужений працівник культури України, директор училища Людмила Лаврентіївна Єрмольченко; режисер – Надія Сидоренко; директор концерту – заступник директора з навчально-виробничої роботи Костянтин Юшко. Ведуча програми – Заслужений працівник культури України Надія Кирилюк.

Автор: nukim |
14 апреля 2014 |
Переглядів: 1248 |

Ювілейний конкурс «Струни серця» З ініціативи циклової комісії народних інструментів Комунального вищого навчального закладу «Ніжинське училище культури і мистецтв імені Марії Заньковецької» Чернігівської обласної ради, при підтримці Департаменту культури і туризму,національностей та релігій Чернігівської обласної державної адміністрації, обласного навчального методичного центру культури і мистецтв 4 квітня 2014 року відбувся ювілейний десятий обласний конкурс юних виконавців на народних інструментах «Струни серця».

У конкурсі взяли участь 132 учасники, з них 29 солістів, 13 творчих колективів (дуетів, тріо, квартетів, ансамблів). У мистецькому житті це визначна подія для юних музикантів, адже інструментальне виконавство на народних інструментах завжди було невід’ємною частиною української музичної культури. На його багатовікових традиціях виховано не одне покоління молоді.

Конкурсантів представили: Деснянський, Коропський, Носівський, Ніжинський, Бобровицький, Прилуцький, Бахмацький райони,а також міста: Чернігів, Ніжин, Щорс, Десна, Прилуки, Короп, Бахмач, Боборовиця, Носівка, Березне.

Автор: nukim |
8 апреля 2014 |
Переглядів: 1212 |

ІХ обласний молодіжний фестиваль-конкурс
виконавців народної та естрадної пісні
«Твої таланти, Деснянський краю!»


5 квітня 2014 року в міському Будинку культури відбувся ІХ обласний молодіжний фестиваль-конкурс виконавців народної та естрадної пісні «Твої таланти, Деснянський краю!» з ініціативи автора проекту фестивалю-конкурсу – кавалера ордена княгині Ольги ІІІ ступеня, викладача-методиста, голови циклової комісії «Народне пісенне мистецтво» Ольги Миколаївни Синиці, при підтримці Департаменту культури і туризму, національностей та релігій і Управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації.

Вже з самого ранку фой’є Будинку культури наповнилося дитячими посмішками, замайоріло яскравими костюмами. Взяти участь у конкурсі побажали як солісти, так і творчі колективи (дуети, тріо, ансамблі) Деснянського краю. Приїхали учасники з Бахмацького, Борзнянського, Бобровицького, Куликівського, Козелецького, Ніжинського, Щорського і інших районів і міст, щоб гідно презентували кращі зразки пісенної майстерності.

Автор: nukim |
8 апреля 2014 |
Переглядів: 942 |

Продовжуючи навчально-виховні традиції училища та з метою підвищення активності і відповідальності за доручену справу, виявлення і реалізації творчих здібностей, формування моральних якостей спеціаліста, інтелігента та патріота 1 квітня 2014 року відбувся захід «День студенського самоврядування».

В рамках цього свята було проведено ще й такі заходи, як «День гуртожитку», «Ярмарок талантів» та конкурс «Зірка гуртожитку». Під час святкування квітневий гумор студенської громади поєднався зі спробою студентів-дубльорів відповідального виконання обов’язків адміністрації училища, викладачів і навіть технічного персоналу.

Автор: nukim |
3 апреля 2014 |
Переглядів: 735 |

Літературно-музична композиція «Учітеся, брати мої…»
до 200-річчя від дня народження Т.Г. Шевченка«У чужому краю не шукайте, не питайте
Того, що немає і на небі,
А не тільки на чужому полі.
В своїй хаті своя й правда, і сила, і воля»
Т.Г. ШевченкоВесняного березневого дня в училищі відбулася літературно-музична композиція «Учітеся, брати мої…», приурочена до 200-річчя від дня народження Т.Г. Шевченка.

Мета заходу – у величній і унікальній постаті Т.Шевченка розкрити світового генія і поета, вірші якого перелилися широким потоком у музичні твори; пробудити національну свідомість українців.

Автор: nukim |
24 марта 2014 |
Переглядів: 920 |

На шляху до майстерності Вже котрий рік поспіль в КВНЗ «Ніжинське училище культури і мистецтв ім. Марії Заньковецької» Чернігівської обласної ради стало традицією проводити майстер-клас викладачів на заняттях «Школи педагогічної майстерності». От і цього разу відбувся творчий показ з дисципліни «Композиція і постановка танцю», який підготувала викладач вищої категорії хореографічних дисциплін Проніна Т.М.

Головною метою вивчення дисципліни «Композиція і постановка танцю» (КПТ) є виховання всебічно розвинених та професійно підготовлених молодих спеціалістів, керівників хореографічних колективів художньої самодіяльності. Програма КПТ ставить перед студентами мету – оволодіти знаннями зі створення хореографічного твору, постановки, та репетиційної роботи.

Автор: nukim |
13 марта 2014 |
Переглядів: 816 |

Святковий концерт з нагоди Міжнародного жіночого дня З сивої давнини у слов’янських народів весна вважалася першим річним святом і її всюди зустрічали пишно, радісно, з піснями та іграми.

Ось і цього року дівчата у яскравих українських костюмах використали тактично-магічні дії закликання весни своїми «гуканнями» відкриваючи звітний концерт комісії «Народне пісенне мистецтво (народний спів)», який пройшов у рамках декади і приурочений Міжнародному жіночому дню.

Виступ молодіжного фольклорно-сценічного гурту «Народна криниця» (Худ. кер.: Ольга Миколаївна Синиця, кавалер ордену Княгині Ольги III ступеня. Кер. інструм. групи: Іван Іванович Синиця, заслужений працівник культури і мистецтв України) з автентичними «Веснянками» вражає своєю чарівністю і мелодійністю, мудрістю і глибиною змісту.

Автор: nukim |
11 марта 2014 |
Переглядів: 836 |


 

ГОЛОВНА | АДМІНІСТРАЦІЯ | НОВИНИ | АБІТУРІЄНТУ | КОНТАКТИ

АДРЕСА КОЛЕДЖУ: 16600, м. Ніжин, Чернігівської обл., вул. Овдіївська, 49,
Факс: (046-31) 2-30-66 Контактний телефон: (046-31) 2-33-67
E-mail: nukim@ukr.net