ГОЛОВНЕ МЕНЮ
 
 

В тісному колі 8 жовтня 2014 року на традиційну зустріч «В тісному колі» зібралися ветерани Ніжинського училища культури і мистецтв імені Марії Заньковецької.

Щирі слова вдячності за їх натхненну працю прозвучали з вуст адміністрації училища та студентів ІV-х курсів спеціалізацій «Видовищно-театралізовані заходи» та «Народне пісенне мистецтво» (народний хор) (керівник навчальної групи Панченко Л.М.). Душевні пісні минулих років спонукали до відвертих спогадів про роботу в училищі. Підготувати цей захід студентам допомагали талановиті педагоги, які завжди поділяться своїм досвідом, знаннями з молодим поколінням Шаган Н.І. та Близнюк Ю.А.Учителем не кожен може бути,
Не кожне серце вміє говорить…
Учитель лише той, хто вміє чути,
Окрилити, навчити і любить.
Тендітну душу ласкою зігріти
І добротою ниву засівать,
Безмежно, щиро цілий світ любити
І дітям усього себе віддать.

Автор: nukim |
10 октября 2014 |
Переглядів: 697 |

Ніжин зустрічає і вітає своїх героїв Немає жодної людини, яка була б байдужа до подій, що відбуваються в нашій державі. Розумом неможливо зрозуміти, як можна віддати свою землю на поталу загарбникам? Так багато страждань, хвороб, стихійного лиха у світі, а тут… загарбницькі плани Путіна і його приспішників. Замість того, щоб вкладати кошти на розбудову, Україна вимушена витрачати їх на озброєння, щоб захистити міста, кордони від агресії Росії. Витрачаються величезні кошти на захист східних областей, але найдорожче – ми втрачаємо на цих фронтах життя наших чоловіків, синів, коханих, які дають нам можливість мирно працювати, жити, навчатися. І ми щиро радіємо, коли воїни повертаються живими до своїх рідних.

Автор: nukim |
7 октября 2014 |
Переглядів: 1017 |

«Кетягом червоної калини вам за працю вклоняється земля»Під цією назвою пройшло 30 вересня 2014 року засідання клубу «Лоцмани книжкових морів», присвячене Всеукраїнському дню бібліотек.

А підготували це свято студенти 1 бібліотечного курсу разом з викладачами Т.Е. Постоваловою та Л.О. Ющенко. Цей захід – вступний внесок першокурсни-ків, які саме в цей день стали повноправними членами клубу шанувальників кни-ги.

Не одне покоління бібліотечних працівників підготував КВНЗ «Ніжинське училище культури і мистецтв імені Марії Заньковецької» Чернігівської обласної ради. Підготовка фахівців бібліотечної справи у нашому училищі бере свій по-чаток з 1933 року, коли Ніжинський технікум комуністичної освіти був реорга-нізований у Ніжинський бібліотечний технікум. Ми свято бережемо пам'ять про випускника бібліотечного відділу – Героя Великої Вітчизняної війни Андрія Мірошника.

Автор: nukim |
3 октября 2014 |
Переглядів: 1001 |

Всеукраїнський фольклорний фестиваль «Співоче поле»27 вересня 2014 року в м. Прилуки лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів фольклорно-сценічний гурт "Народна криниця" взяв участь у Всеукраїнському фольклорному фестивалі "Співоче поле".

Організатори фестивалю подякували керівникам гурту: О.М. Синиці, кавелеру ордена Княгині Ольги та І.І. Синиці, заслуженому працівникові культури України за плідну роботу студентського колективу по відродженню національних традицій, обрядів і фольклорного мистецтва. Самі студенти-учасники були дуже задоволені теплим прийомом прилучан та гостей міста. "Народна криниця" завжди викликає бурю позитивних емоцій у глядача, а головне - збільшує любов до професійного виконання української народної пісні.

Автор: nukim |
1 октября 2014 |
Переглядів: 1207 |

«Мирна зброя культури – захисникові!» Військові події, що відбуваються на Сході, не залишають нас байдужими. Постала ділема: або Україна стане незалежною, демократичною, європейською державою, або залишиться придатком російської імперії.

Все свідоме людство повстало проти загарбницької путінської навали. Наші захисники сьогодні, як ніколи, потребують підтримки від українського народу. Не залишається осторонь цієї підтримки і студентство разом з колективом нашого училища. У квітні цього року училищем зібрано за короткий термін 14тис. 600 грн., на які придбано необхідне спорядження і передано військовій частині для нашого працівника.

Автор: nukim |
23 сентября 2014 |
Переглядів: 740 |

Вшанування 160-річниці від дня народження Марії Заньковецької
першої народної артистки України

160-річниці від дня народження Марії Заньковецької 2014 рік означений ювілеями театральних діячів: Панаса Саксаганського, Олександра Довженка, Марії Заньковецької...

Нам, її землякам, особливо дороге її ім'я, бо саме тут, на ніжинщині, вона народилася, зростала, вслухалася у пісні народу, милувалася барвами природи України. Саме тому Ніжинське училище культури і мистецтв з 2000 року з честю носить звання Марії Заньковецької. Студенти училища разом з випускниками та учнями дитячої школи мистецтв при училищі, з великою відповідальністю взяли участь у ювілейних заходах міста, присвячених 160-річчю від дня народження нашої славетної землячки. Вони підготували літературно-музичну композицію «Перша народна артистка України» (керівник-викладач вищої категорії Кашковська Г.А.). У композиції яскраво оживають образи персонажів-героїнь Марії Заньковецької.

Автор: nukim |
18 сентября 2014 |
Переглядів: 846 |

КВНЗ «Ніжинське училище культури і мистецтв імені Марії Заньковецької»
Чернігівської обласної ради разом із жителями міста відсвяткувало
День визволення Ніжина від фашистських загарбників

День визволення Ніжина від фашистських загарбників 15 вересня 2014 року м. Ніжин святкував свою сімдесят першу річницю з дня визволення від фашистської навали. З нагоди свята зібралося чимало гостей. Майже щороку починаючи з вулиці Гоголівської колона з ветеранів, студентів, військових, МНС–івців, правоохоронців, працівників міськвиконкому, управління культури, закладів освіти, комунальників міста, представників міської влади, а також звичайних ніжинців, прямує вулицями міста до Вічного вогню.

Ось і цього року на чолі колони, за традицією, крокував духовий оркестр КВНЗ «Ніжинське училище культури і мистецтв ім. Марії Заньковецької» Чернігівської обласної ради (кер. Л.В. Кавуник) на чолі з ансамблем барабанщиць (кер. М.В. Марченко), які у яскравих костюмах, з усмішками на обличчях, створювали справжню святкову атмосферу.

Автор: nukim |
17 сентября 2014 |
Переглядів: 1430 |

Вічно в пам’яті живі! З нагоди 71-ї річниці визволення міста Ніжина від німецько-фашистських загарбників 10 вересня 2014 року відбулося військово-спортивне свято з виїздом студентів та викладачів училища до місця розстрілу членів підпільної організації на чолі з Яковом Батюком.

«Кожного року ми вшановуємо наших земляків, ніжинських підпільників, які наблизили день звільнення від фашистів рідного міста, а самі не дожили до цього світлого часу всього три дні, їх подвиг незгасне у віках. Вони були і залишаться у нашій пам’яті такими ж юними як і ви.

Сьогодні знову рідна земля наповнилась ехом війни, коли на захист мирного спокою, української нації стало у першу чергу молоде покоління. Але не здолати нашим ворогам незламний український дух!», — звернулася до присутніх директор училища Л.Л. Єрмольченко. Вона закликала юних студентів бути гідними нащадками своїх земляків.

Автор: nukim |
11 сентября 2014 |
Переглядів: 850 |

У мальовничому куточку Чернігівщини, на території комплексу «Голубі озера» с. Олешня Ріпкінського району Департамент сім’ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА організував табір молодіжного активу області «Молодь Чернігівщини за єдину Україну».

З 25 по 27 червня 2014 року 250 найактивніших представників молодіжних організацій зі всієї області об’єдналися в єдиному бажанні засвідчити свою патріотичну та громадянську позицію.

Делегацію з міста Ніжина представляли 17 учасників, серед яких студенти Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, студенти КВНЗ «Ніжинське училище культури і мистецтв імені Марії Заньковецької» Чернігівської обласної ради, найактивніші члени молодіжного парламенту міста.

Програма табору була дуже насиченою та різноплановою: ранкова зарядка, туристичні багатоборства, спортивні змагання з тенісу, волейболу, міні-футболу, масові старти, турнір інтелектуальних ігор «Брейн-ринг», демонстрація афро-бразильського бойового мистецтва «Капоейра» та дзюдо, виступ команд КВК. Особливо цікавими та пізнавальними були майстер класи з гончарства, образотворчого мистецтва, народних танців, військово-патріотичні ігри. Окрасою молодіжного табору стала вулична фотовиставка, виступи художніх колективів, діджеїв. А завершували щоденну програму пісні під гітару біля вогнища дружби.

Автор: nukim |
3 сентября 2014 |
Переглядів: 632 |

День Знань Перше вересневя 2014 року – день, коли не вся українська молодь може спокійно приступити до занять, для нас же він приніс сонячну безхмарну погоду.

У яскравих барвах спокій і молодеча українська краса, яка відбилася у козацьких посмішках хлопців, у блакитно-жовтих стрічках дівчат, у промінцях, що грайливо витанцьовують на блакитно-жовтих кульках у руках випускників, у розмаїтті колосків, маків і інших польових квітів на вишиванках студентів і викладачів, які зібралися на подвір’ї КВНЗ «Ніжинське училище культури і мистецтв імені М. Заньковецької» Чернігівської обласної ради, щоб розпочати свято мудрості і науки.

Зворушливим моментом став винос прапора училища, який світлими кольорами пронісся повз схвильовані ряди студентів. Привітали присутніх зі святом директор училища Л.Л. Єрмольченко, заступник директора з навчальної роботи М.В. Сукретний, голова профспілкового комітету В.С. Єгорова. Вони побажали всім миру, успіхів у навчанні, здійснення мрій та задумів, кожному знайти своє місце у цьому житті.

Автор: nukim |
2 сентября 2014 |
Переглядів: 772 |


 

ГОЛОВНА | АДМІНІСТРАЦІЯ | НОВИНИ | АБІТУРІЄНТУ | КОНТАКТИ

АДРЕСА КОЛЕДЖУ: 16600, м. Ніжин, Чернігівської обл., вул. Овдіївська, 49,
Факс: (046-31) 2-30-66 Контактний телефон: (046-31) 2-33-67
E-mail: nukim@ukr.net