ГОЛОВНЕ МЕНЮ
 
 

Молодіжний етикет Як поводитися на заняттях? Як знайомитися? Як справити гарне враження? Як одягатися в різних ситуаціях? Саме цим питанням була присвячена виховна година студентського театру мініатюр – «Молодіжний етикет», яку підготувала група ІІІ курсу спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» разом з викладачем Близнюк Ю.А.

Метою цього заходу була необхідність донести студентам, що знання, які вони мають про молодіжний етикет повинні використовуватись в повсякденному житті.

Студенти для виступу взяли декілька етикетних ситуацій: «Студент на заняттях», «Телефонний етикет», «Катя+Ваня» і розіграли їх дуже дотепно, розкривши свої акторські здібності. Мініатюра «Модний показ» та поради від стилістів дали можливість зрозуміти, як повинен виглядати студент на заняттях. Жартівливі пародії, перефрази та танцювальні композиції вдало доповнювали виступ.

Автор: nukim |
3 декабря 2014 |
Переглядів: 809 |

Ніжинські мотиви У Ніжинському художньому музеї імені Г.Спаського 11 листопада відкрилася експозиція робіт «Ніжинські мотиви» Наталії Ямчинської, яка закінчила спеціалізацію «образотворче та декоративно-прикладне мистецтво» Ніжинського училища культури і мистецтв імені Марії Заньковецької. Після училища поступила до Київського державного інституту декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені М.Бойчука.

На даний час працює викладачем художнього відділу школи мистецтв при КВНЗ «Ніжинське училище культури і мистецтв імені Марії Заньковецької» Чернігівської обласної ради. На виставці представлено 30 робіт у техніці розпис на склі та декоративний живопис. Улюблена тематика робіт Наталії – натюрморти та пейзажі.

Архітектурні будівлі запам‘ятовуються як символи міст та країн, а наша Ніжинська земля – багата на історичні пам‘ятки архітектури, особливо на церкви. В своїх роботах Наталія Олександрівна намагається передати всю красу та велич нашого міста.

Автор: nukim |
20 ноября 2014 |
Переглядів: 867 |

Під знаком зодіаку 17 листопада своєю танцювально–розважальною програмою «Під знаком зодіаку» в рамках дисципліни «Навчальна практика з ОМ КДД» студенти ІV курсу спеціалізації «Народне інструментальне мистецтво (народні інструменти)» привітали всіх присутніх з Днем народження та Міжнародним днем студента.

Свої ігри молоді запропонували казкові герої, які прийшли на свято: Буратіно (Владислав Шудра), Мальвіна (ІринаМацко), Пеппі Довга Панчоха (Мирослава Сухицька), Карлсон (Дмитро Заслонко) та чудові клоуни (Наталія Федоряко і Ірина Павловська), а керувала всім цим дійством казкова Фея (Альона Щербина).

Автор: nukim |
18 ноября 2014 |
Переглядів: 707 |

Священні рани Батурина 13 листопада 2014 року минає 306 років з часу загибелі Батурина – колишньої столиці гетьманської України та резиденції славних гетьманів України Д. Многогрішного, І. Самойловича, І. Мазепи, яка була знищена російськими військами на чолі з генералом О. Меншиковим.

Цього дня на території Цитаделі Батуринської фортеці зібралися люди, не байдужі до своєї історії, своєї правди, щоб ушанувати тих борців за свободу та незалежність, котрі полягли в далекому 1708р.

Під час меморіального мітингу виступили голова Бахмацької райдержадміністрації Микола Миронець; заступник голови Бахмацької районної ради Володимир Сорока; Батуринський міський голова Анатолій Городенко; меценат Микола Кочерга; представники козацьких організацій.

Автор: nukim |
14 ноября 2014 |
Переглядів: 774 |

СОНЯЧНА ДОРОГА ПАМʼЯТІ Традиційно у листопаді циклова комісія гуманітарних дисциплін проводить тиждень української писемності та мови.

З нагоди свята 12 листопада 2014 року в актовому залі КВНЗ «Ніжинське училище культури і мистецтв імені Марії Заньковецької» Чернігівської обласної ради спільно з комісією видовищно-театралізованих заходів була проведена поетична вистава присвячена 80-річному ювілею від дня народження Василя Андрійовича Симоненка «Я воскрес, щоб із вами жити». Студенти спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи»: Кудін Володимир, Росомаха Володимир, Онасенко Анжеліка, Левченко Родіон та викладач Туник Олена Олександрівна повели присутніх у світ поетичного слова.

Автор: nukim |
13 ноября 2014 |
Переглядів: 817 |

Зі скарбниці передового досвіду12 листопада 2014 року відбувся вечір-портрет викладача вищої категорії циклової комісії «Народні інструменти» Павленко Світлани Василівни, присвячений 60-річчю від дня народження та 40-річчю творчої діяльності.

Вечір розпочався професійною грою ювіляра на домрі, в дуеті домр допомагала викладач Марченко О.М., в дуеті гітар – студентка ІY курсу Мацко І. Ведуча концерту Кашковська Г.А. розповіла про життєвий та творчий шлях Світлани Василівни, яка після закінчення інституту була направлена працювати викладачем до Ніжинського культурно-освітнього училища на відділ народних інструментів і виховала дуже багато музикантів. Студенти Світлани Василівни беруть участь і отримують звання у Всеукраїнському конкурсі вокальної, диригентської та інструментально-виконавської майстерності, який відбувається в НДУ ім. М.Гоголя в м. Ніжині.

Автор: nukim |
13 ноября 2014 |
Переглядів: 704 |

Сила та Грація Заліковим заходом з навчальної практики по ОМКДД стала розважально - конкурсна програма "Сила та Грація", яка відбулася 5 листопада (керівник - Кухар Л.В).

Захід був проведений четвертими курсами, спеціалізацій "Народне пісенне мистецтво" (академічний хор) та "Духові інструменти".

Зал був наповнений надзвичайно святковою атмосферою. Конкурсантами цієї програми були : Кучирина Віктор та Ковальчук Каріна; Лаврінець Сергій та Ляшенко Альона; Береговець Юрій та Многоліт Адріана. Вони показали свої організаторські, поетичні та музичні здібності; зачарували глядачів красою танцю, показали свою акторську майстерність. Хлопці довели свою мужність в конкурсі "Армреслінг", а дівчата - свою ніжність та грацію в конкурсі "Дефіле". Не можна не згадати про ведучих цього вечора: Вікторію Крошку та Анну Хуртак, які надзвичайно добре впоралися зі своїм завданням, а також про наших вокалістів: Євтушенко Анастасію, Ніколаєву Анастасію, Худолій Зою, Крошку Вікторію , Моісєєву Анастасію, Русицьку Анну та музикантів Щербиніна Віталія та Олександра Бусела з їх чарівним номером , які заповнювали паузи своїми музичними вітаннями.

Автор: nukim |
11 ноября 2014 |
Переглядів: 718 |

«Бібліоміст»
у КВНЗ «Ніжинське училище культури і мистецтв
імені Марії Заньковецької» Чернігівської обласної ради

«Бібліоміст» у КВНЗ «Ніжинське училище культури і мистецтв ім. М.Заньковецької» 21 жовтня 2014р. випускниця нашого училища, а нині зав. науково-методичним відділом Чернігівської ОУНБ імені В. Г. Короленка Олена Сльозка знову завітала до нас з черговою програмою «Бібліомісту»: «Сучасні форми роботи у бібліотеках».

У програмі заходу: знайомство із сучасними формами роботи, інноваційними послугами, рекламою бібліотеки та тренінги для випускників денного і заочного відділення спеціальності «Бібліотечна справа».

Цікавою частиною програми стали тренінги. Як вказує Ж. Вертій, “це одночасно пізнання себе та інших, ефективна форма опанування знань, дієвий інструмент формування умінь і навичок та форма набуття і поширення досвіду”.

Автор: nukim |
23 октября 2014 |
Переглядів: 1255 |

«Будьмо знайомі у нашому домі» За традицією студенти ІІІ курсу, спеціалізація «Народне інструментальне мистецтво (народні інструменти)», підготували і провели танцювально- розважальну вечірку знайомства з першими курсами «Будьмо знайомі у нашому домі». Першокурсники з великим задоволенням брали участь у конкурсах та іграх, що для них підготували Сергій Войтенко, Сергій Лавринець,Тетяна Косенко, Марина Коробко, Аліна Година.

У програмі вечора прозвучали вірші про осінь у виконанні Даші Бозян; вальс у виконанні студентів спеціальності «Хореографія»: Івана Чорного, Тані Бузюн, Івана Ващука та Руслани Козієнко; пісні у виконанні Євгенії Трач, Тетяни Косенко, Тетяни Дубіль.

Автор: nukim |
23 октября 2014 |
Переглядів: 867 |

22-й Покровський ярмарок у м. Ніжині Цьогоріч 22-й Покровський ярмарок у місті Ніжині проходив під гаслом «Єдина країна!». На головних вулицях і у парках міста було весело, радісно й дуже людно. Всюди помітно молодь у костюмах з національною символікою, по голосу і вимові чути людей з різних куточків України.

Сонячна погода сприяла святковій атмосфері, коли люди заповнили ряди заставлені торгівельними ятками, столами та безліччю іншого ярмаркового приладдя; повсюди лунали українські пісні, звучала музика.

Розпочався ярмарок поздоровленнями від керівництва міста, гостей, священників та виступами творчих колективів до яких приєдналися і колективи КВНЗ «Ніжинське училище культури і мистецтв імені Марії Заньковецької» Чернігівської обласної ради.

Автор: nukim |
16 октября 2014 |
Переглядів: 827 |


 

ГОЛОВНА | АДМІНІСТРАЦІЯ | НОВИНИ | АБІТУРІЄНТУ | КОНТАКТИ

АДРЕСА КОЛЕДЖУ: 16600, м. Ніжин, Чернігівської обл., вул. Овдіївська, 49,
Факс: (046-31) 2-30-66 Контактний телефон: (046-31) 2-33-67
E-mail: nukim@ukr.net