Фортепіанний відділ

Головна  мета  навчально – освітньої роботи викладачів фортепіанного відділу – це реалізація інноваційних педагогічних технологій як засобу формування ключових компетентностей  у процесі навчання гри на фортепіано.

Провідна ідея  – активізація пізнавальної діяльності учнів через використання педагогічних технологій для формування ключових компетентностей та   підвищення рівня досягнень учнів.

Основне завдання – залучення до світу мистецтва, розвиток музичних здібностей учнів, поєднання елементів традиційних музичних дисциплін (музичний інструмент, читання нот з листа, фортепіанний ансамбль) у процесі формування в учнів мистецьких компетентностей, віднесених початкової мистецької освіти.

Сьогодні  у складі  відділу 9 викладачів та  концертмейстерів. З них: 2 – кандидата педагогічних  наук, 1 – кандидат  мистецтвознавства, 1 – нагороджений  медаллю  «Трудова слава» міжнародної  рейтингової  академії «Золота фортуна», 1 – Відмінник освіти України, 1 – мають почесне звання викладач-методист, 5 викладачів вищої категорії, 2 концертмейстери вищої категорії, 2 викладача  та концертмейстера першої  категорії, 2 концертмейстера другої  категорії. 

Викладачі фортепіано всебічно збагачують своїх вихованців у культурному і духовному напрямках, залучають до проведення освітньо-мистецьких заходів, участі у міжнародних та всеукраїнських конкурсах і фестивалях-конкурсах. Багато випускників школи продовжують своє навчання у вищих навчальних закладах, де і надалі опановують мистецтво гри на фортепіано.

Викладачи фортепіанного відділу

Разон Ірина Вікторівна

голова циклової комісії фортепіанного відділу, викладач-методист.

Добреля Тетяна Володимирівна

спеціаліст, концертмейстер

Начкебіа Оксана Анатоліївна

спеціаліст першої категорії, викладач та концертмейстер.

Бисага Марина Миколаївна

спеціаліст вищої категорії, викладач

Біріна Наталія Іванівна

спеціаліст першої категорії, викладач та концертмейстер.

Ляшенко Тетяна Валеріївна

кандидат мистецтвознавства, спеціаліст вищої категорії, викладач

Коваль Олена Віталіївна

кандидат педагогічних наук, спеціаліст вищої категорії, викладач