Фортепіанний відділ

Головна  мета  навчально – освітньої роботи викладачів фортепіанного відділу – це реалізація інноваційних педагогічних технологій як засобу формування ключових компетентностей  у процесі навчання гри на фортепіано.

Провідна ідея  – активізація пізнавальної діяльності учнів через використання педагогічних технологій для формування ключових компетентностей та   підвищення рівня досягнень учнів.

Основне завдання – залучення до світу мистецтва, розвиток музичних здібностей учнів, поєднання елементів традиційних музичних дисциплін (музичний інструмент, читання нот з листа, фортепіанний ансамбль) у процесі формування в учнів мистецьких компетентностей, віднесених початкової мистецької освіти.

Сьогодні  у складі  відділу 9 викладачів та  концертмейстерів. З них: 2 – кандидата педагогічних  наук, 1 – кандидат  мистецтвознавства, 1 – нагороджений  медаллю  «Трудова слава» міжнародної  рейтингової  академії «Золота фортуна», 1 – Відмінник освіти України, 1 – мають почесне звання викладач-методист, 5 викладачів вищої категорії, 2 концертмейстери вищої категорії, 2 викладача  та концертмейстера першої  категорії, 2 концертмейстера другої  категорії. 

Викладачі фортепіано всебічно збагачують своїх вихованців у культурному і духовному напрямках, залучають до проведення освітньо-мистецьких заходів, участі у міжнародних та всеукраїнських конкурсах і фестивалях-конкурсах. Багато випускників школи продовжують своє навчання у вищих навчальних закладах, де і надалі опановують мистецтво гри на фортепіано.

Викладачі

Ірина Разон

Голова відділу

Тетяна Добреля

Концертмейстер

Ванда Потороча

Концертмейстер