Відділ народних та духових інструментів

Відділ, який був створений з двох невеликих – народного та духового, тепер є масштабнішим  не тільки за кількістю учнів та викладачів, але і за можливостями творчих експериментів  та цікавої співпраці. У розмаїтті тембрів народжуються унікальні ансамблеві склади, відбуваються неповторні «перевтілення» знайомих музичних творів, розширюється уявлення про можливості та особливості різних інструментів, про музичне різнобарв’я взагалі.  У рамках відділу створено ряд мистецьких колективів, які співпрацюють один з одним, створюючи мішані склади: ансамбль гітаристів, ансамбль бандуристів, ансамбль саксофоністів, ансамбль народних інструментів, ансамбль блок-флейтистів, ансамбль мідних інструментів, ансамбль шумових інструментів.

І відділ народних, і відділ духових інструментів існували в школі від початку її заснування. Тепер, об’єднані спільним поривом розвивати інструментальне виконавство, викладачі намагаються максимально відповідати сучасним вимогам і, водночас підтримувати високий професіоналізм. Спільними зусиллями учнів та викладачів було здійснено багато великих і малих перемог на обласних, міжнародних та всеукраїнських фестивалях і конкурсах. Для багатьох випускників відділу, день закінчення школи не стає днем прощання з музикою. Хтось вибирає її своєю професією, а для когось вона залишається на все життя одним з головних і серйозних захоплень.

Відділ народних та духових інструментів живе, розвивається, збагачується новими досягненнями. І в цій творчій спрямованості — запорука плідних майбутніх звершень. Виховуючи в  учнів шанобливе ставлення до народних та духових інструментів, ми зберігаємо національне культурне надбання країни.

Викладачі

Наталія Ющенко

Завідувач відділу

Дмитро Хижняк

Викладач другої категорії

Віталій Карпенко

Викладач-методист

Олена Ковалевська

Викладач першої категорії