Граємо разом

У коледжі в рамках «Творчої педагогічної лабораторії» відбулася лекція-концерт «Граємо разом». У концерті брали участь: Ведуча лекції-концерту Тетяна Ляшенко виступила з методичною доповіддю «Ансамблеве музикування: форми і методи роботи». Учасники концерту продемонстрували блискучу гру в дуетах, тріо, квартетах. У програмі прозвучали твори класиків та українська музика в обробках сучасних авторів. Читати далі