Циклова комісія викладачів режисури театралізованих заходів

Мета циклової комісії – удосконалення знань і вмінь майбутніх організаторів видовищно-театралізованих заходів та підвищення професійної майстерності викладачів.

Основне завдання – формування у студентів професійних компетенцій та практичних навиків актора, режисера, сценариста, арт-менеджера у творчому процесі над виставами, масовими театралізованими заходами, культурно-мистецькими проєктами.

Навчально-методична діяльність:

викладачі комісії є укладачами типових навчальних програм для Мистецьких шкіл Державного науково-методичного центру змісту культурно-мистецької освіти.

   Беруть активну участь у роботі театральної секції Обласного методичного об’єднання працівників та викладачів хореографії, образотворчого і театрального мистецтва освітніх закладів культури і мистецтв на базі коледжу.

Протягом навчального року надають методичну допомогу керівникам театральних аматорських колективів, викладачам театральних відділів Мистецьких шкіл та інших позашкільних закладів.

Викладачі Циклової комісії

Студентський театр

У репертуарі Студентського театру вистави за творами Костенко Ліни, Українки Лесі та поетичні вистави за віршами Іздрика Юрія та Жадана Сергія.

Актори театру є активними учасниками мистецьких проєктів коледжу, міста, регіону. Серед них: «Ніжин О’Жив», фестиваль «Його величність, Ніжинський огірок», урочистості до Дня міста, Дня Незалежності, грантовий проєкт від УКФ «Від парку до парку», святкові масові гуляння «Колядуймо разом нині», «Ніч на Івана Купала» та багато інших.

Студентський театр є володарем Гран-прі конкурсу патріотичної поезії та пісні з композицією «Палай» (за творами Дмитрук Анастасії) та лауреатами І премії міжнародних конкурсів у Львові, Києві, Чернігові.

Обласний конкурс «Театральна весна»

Традиційно в березні на базі коледжу за підтримки Ніжинського українського академічного театру імені Михайла Коцюбинського та Управління культури Ніжинської міської ради проводиться обласний театральний конкурс «Театральна весна». Його мета – це популяризація театрального мистецтва в регіоні, відкриття талановитої молоді, обмін кращим досвідом.

Як показав час, то долучаються до конкурсу колективи й окремі виконавці не тільки Чернігівщини, а й з усієї України: Запоріжжя, Краматорськ, Конотоп, Хуст, Хмельницький, Харків, Київ та інші. Це вкотре підтверджує те, що наш заклад є осередком культурно-мистецького життя в регіоні і завжди готовий до креативних експериментів, де вдало поєднуються театральні традиції та сучасні мистецькі течії.