ГОЛОВНЕ МЕНЮ
 
 

        Тільки вчора останнім акордом відлунали екзамени, а вже сьогодні свято зібрало випускників 2017 року, їх наставників – керівників навчальних груп, викладачів, вихователів, почесних гостей. Випускники пройшлися почесним колом вражаючи присутніх яскравістю нарядних суконь і костюмів. Відчувалось помітне хвилювання, адже це їх останні дні перебування у стінах нашого навчального закладу. Крок за кроком вони йшли до цього святкового дня, долаючи перешкоди, переживаючи поразки та святкуючи перемоги.

        Урочистості розпочалися з виступу директора училища В.Г. Дорохіна, кандидата мистецтвознавства, заслуженого артиста України, який зачитав наказ про присвоєння кваліфікації та надання диплому молодшого спеціаліста і привітав випускників вручивши їм грамоти.

        Святкового настрою додала пісня у виконанні Вікторії Перев’язко. Очі випускників горіли радістю. Залишились позаду і казково-незвіданий світ пізнання і щире спілкування.

        До слова долучивсь заступник директора з навчальної роботи М.В.Сукретний, відмінник освіти України, який привітав випускників і нагородив грамотами за активну участь у роботі студентської ради та училища.
Було відзначено кращого читача року – Аліну Огієвську, студентку спеціальності «Бібліотечна справа».
Привітав випускників і гість нашого навчального закладу – доцент кафедри КДД С.М. Килимистий, який побажав випускникам творчих звершень та розвивати свої здібності продовживши навчання у Київському національному університеті культури і мистецтв.
Випускників поздоровили керівники навчальних груп: Філонич Н.С., Коломійченко М.М., Остапко М.В., Сукретна С.М., Панченко Ю.О., Ющенко.Л.О., Кирилюк Н.І., Савченко Л.В., Барадуліна Л.О.

        Зі словом у відповідь виступили випускники училища. Вони подякували викладачам, керівникам навчальних груп і вихователям за їх невтомну, творчу і благородну працю та вручили квіти.

        Не менш за випускників хвилювались і їхні батьки. Зі словами подяки викладачам та адміністрації звернулася Ю.В. Тарасенко, мама Валерії Либань, студентки ІV курсу спеціалізації «Народна хореографія», випускниця училища.
Не зважаючи на непогоду свято пройшло урочисто, організовано і натхненно. Хочеться лише висловити останні слова-побажання всім випускникам:


        Хай доля стеле світлий шлях широкий
        Випускникам дві тисячі сімнадцятого року!

Л.О. Ющенко,
голова редколегії

Автор: nukim |
26 июня 2017 |
Переглядів: 388 |

31  травня 2017 року  відбулося чергове засідання  «Школи педагогічної майстерності». Тема заняття: «Гра по слуху як умова розвитку  творчої особистості студента»

         Практичним досвідом  своєї роботи з присутніми поділився голова циклової комісії баяна та акордеона,  викладач Саєнко В.І.

         В училищі й у місті  Володимира Ілліча знають як прекрасного баяніста, який  досконало володіє мистецтвом акомпанементу та імпровізації.  Присутні були зачаровані грою та різноманітністю акомпанементу талановитого музиканта.

         Із заключним словом   на засіданні виступив директор училища Володимир Дорохін, заслужений артист України.

  

В.Д. Юшко,

завідуюч навчально-

 методичним кабінетом

Автор: nukim |
9 июня 2017 |
Переглядів: 214 |

           6 червня 2017 року відбувся звітний концерт по класу фортепіано викладача Л.В. Міклушова.

         Леонід Віталійович – педагог, композитор, аранжувальник, піаніст-імпровізатор, провідний концертмейстер спеціалізації «Народне інструментальне мистецтво (духові інструменти)». За роки роботи в училищі він виробив свій педагічний стиль, методику викладання фортепіано для студентів спеціалізації «Народне інструментальне мистецтво (духові інструменти)».

         Репертуар студентів включав не лише програмні твори композиторів-класиків, але й різноманітні сучасні естрадні та джазові твори аранжовані викладачем. Вони прозвучали в сольному та ансамблевому фортепіанному виконанні. Студенти показали достатній рівень  виконавської майстерності у вирішенні художніх завдань інтерпретації.

 

Л.М. Коханенко,

голова ЦК фортепіано

Автор: nukim |
9 июня 2017 |
Переглядів: 315 |

Хто він, сучасний бібліотекар ? У нього багато обов’язків: він і мудрий порадник, наставник для юних,  психолог, рекламіст, актор і сценарист, краєзнавець і дослідник, навігатор у безмежному морі інформації.  Але перш за все – популяризатор українського слова, творів українських письменників серед своїх користувачів, тому одна з найпотрібніших майбутнім бібліотечним працівникам навчальних дисциплін – українська література, яку викладає на 1-3 курсах спеціальності «Бібліотечна справа» Рудик Надія Михайлівна, відмінник народної освіти, заслужений вчитель України, кавалер ордену Знак Пошани. Викладач прагне передати свою любов до рідного слова нам, своїм студентам. Її Розклад заняття завжди цікаві, емоційні. Є в програмі курсу особлива тема  - «Письменники рідного краю». Заняття на цю тему пройшло 30 травня 2017 року у читальному залі бібліотеки нашого коледжу. Воно стало справжнім святом, святом творчості.

Чернігівщина – край надзвичайно талановитих людей. Наша земля зачарованої Десни буквально надихає поезією. Ніжин – особливе місце в цьому плані.  Понад сто авторів містить збірник сучасних ніжинських поетів «У храмі духу» , виданий у 2006 році за редакцією А. Г. Шкуліпи. Надія Михайлівна розповіла про  творчі зустрічі з бібліотекарем, випускницею училища, поетесою з Бахмацького району Лапою М. М.  , ветераном освітянської ниви, ніжинською поетесою Демиденко С. К., з Членом Національної спілки письменників України Шкуліпою А. Г., які відбулися в минулі роки.

А на це заняття була запрошена людина , яку ми добре знаємо, яка знайомить нас із професією бібліотекаря  – викладач –методист  Т. Е. Постовалова Ми і не здогадувалися про творчі захоплення нашого викладача. Вона пише не тільки сценарії та статті в місцевій пресі і на сайті коледжу про  роботу клубу «Лоцмани книжкових морів», який очолює, але знаходить час і для поезії, прози. Серед її улюблених занять – вишивка, вирощування квітів.

Тетяна Еміліївна почала писати вірші в студентські роки, навчаючись у Харкові, вважає поезію потребою душі, бо саме вона допомагає людині «жити , а не виживати». Любить життя в усіх його проявах, людей, красу природи, квіти, дітей, музику і літературу, про що й  пише у своїх творах.  Особливо зворушили зал есе про материнську любов, найсвятішу у світі, вірш «Колискова», присвячений всім хворим діткам, для кого боротьба з недугою стала символом мужності. Хвилюють автора і сучасні проблеми України (вірші «Козацький дух», «Абетка сучасника», «Літа промчали»). Поезія Тетяни Еміліївни ніжна, мелодійна, надихає на добро, вчить бачити прекрасне  навіть у звичайному, буденному житті, у людських стосунках, у спілкуванні з природою. Розповіла викладач і про своє захоплення вишивкою, різні техніки якої опанувала. У залі була представлена виставка незначної частини її вишиванок. Своїми роботами щедро ділиться з людьми, даруючи на щастя, на добро.

Продовжилось заняття знайомством із творчими роботами студентів 2 бібліотечного курсу Кот Катерини та Ридзель Альони, виконаними у техніці батіку,  квілінгу, вишивки бісером.

   Талант у кожного є свій. Талановита кожна людина, потрібно лише розкрити свої таланти, докласти зусиль для самовираження.

 Надія Кисіль, студентка ІІ курсу спеціальності «Бібліотечна справа» 

Автор: nukim |
8 июня 2017 |
Переглядів: 268 |

Великдень

Автор: nukim |
7 июня 2017 |
Переглядів: 256 |


 

ГОЛОВНА | АДМІНІСТРАЦІЯ | НОВИНИ | АБІТУРІЄНТУ | КОНТАКТИ

АДРЕСА КОЛЕДЖУ: 16600, м. Ніжин, Чернігівської обл., вул. Овдіївська, 49,
Факс: (046-31) 2-30-66 Контактний телефон: (046-31) 2-33-67
E-mail: nukim@ukr.net