ГОЛОВНЕ МЕНЮ
 
 
Бук-слем «Книги, які міняють погляди на життя»

14 лютого 2017 року відбувся Бук-слем «Книги, які міняють погляди на життя» для студентів спеціальності «Бібліотечна справа» до Міжнародного дня дарування книг. Це комплексний захід, який поєднав у собі різні інноваційні форми бібліотечної роботи: слем, сторітелінг. При підготовці до заходу студенти мали змогу самостійно розробити нові види виставок: демотеку і книжковий фрімаркет. Такі форми роботи сприяють розвитку творчих здібностей студентів.

Розпочався захід із сторітелінгу. Сторітелінг – це розповідь власних історій на широкий загал. Студенти І курсу побували у ролі письменників і поділилися своїми творами, які вразили присутніх як різноманіттям жанрів, так і своїм змістом. Розказані ними оповідання, казки, легенди і інші твори говорять про багату уяву і внутрішній світ кожного автора.

Студенти ІІІ курсу влаштували змагання за кращу рекламу прочитаної книги – слем. З кожної книги ми маємо виносити щось для себе, можливо змінювати щось у своєму житті. Вона відкриває нам людські серця, кожна книга і кожна історія, описана в ній, як цілий світ, сповнений бурхливого і нестримного життя. Книги, які рекламували студенти, відбивають молодіжні проблеми, як класичні: закоханість, взаємовідносини з однолітками і дорослими, так і сучасні: стосунки в соцмережах, інтернет-залежність, суїцид у підлітків і інші. Присутніх вразили розповіді Т. Ларіної за твором «Год длинною в жизнь» Стивена Манчестера, Д. Колозіної за твором «Марион. Мне всегда 13» Нори Фреййс, Н. Години за твором «Одиночество в сети» Януша Вишневського, А. Гусак за твором «Виноваты звезды» Джона Грина.

Проблеми, які підняті у книгах – це проблеми ХХІ століття. Про них говорять як зарубіжні так і вітчизняні письменники, психологи, педагоги. З поглядами на ці проблеми сучасних журналістів та педагогів студенти ознайомились переглянувши відеоролик «Залежність від соцмереж – хвороба ХХІ століття».

По завершенню заходу присутні мали можливість взяти книги, які були представлені на виставці: «книжковий фрімаркет» і поділитися своєю.
Бібліотека КВНЗ «Ніжинське училище і мистецтв імені Марії Заньковецької» Чернігівської обласної ради у рамках свята проводить акцію «Подаруй бібліотеці сучасну книгу» з 13 лютого 2017 року по 28 лютого 2017 року.
Приєднуйтесь до акції!

Не залишайтесь байдужими – бібліотеці потрібні нові книги!

Добрі справи робити приємно!

Щиро вдячні за подарунки!


Л.О. Ющенко,
викладач
Автор: nukim |
20 февраля 2017 |
Переглядів: 413 |

Результати виборів на посаду директора
Автор: nukim |
16 февраля 2017 |
Переглядів: 676 |

Оголошення про проведення виборів на посаду директора
Автор: nukim |
13 февраля 2017 |
Переглядів: 608 |

Відкрите заняття: “Практика з ДПТ” курс “Розпис на склі”

27 Січня 2017 року було проведено відкрите заняття: “Практика з ДПТ” курс “Розпис на склі” викладача Є. Ю. Липовецької. Заняття відвідали: директор КВНЗ «Ніжинське училище культури і мистецтв імені Марії Заньковецької» Чернігівської обласної ради Л.Л. Єрмольченко, заступник директора з навчальної роботи М. В. Сукретний, завідуюча навчально-методичним кабінетом В. Д. Юшко, голова циклової комісії спеціалізації “ДПМ” О. І. Панченко

Тема: «Живопис на склі. Живопис його різновиди, матеріали та техніки. Колорит. Колір як основний зображальний та емоційний засіб живопису. Створення композиції «Українські народні мотиви».

Мета: активізувати знання про декоративний живопис, колорит; ознайомити студентів з видами, матеріалами техніки живопису на склі; вдосконалювати навички роботи з кольором; розвивати асоціативно-образне мислення; формувати (розвивати, навіювати) позитивний настрій за допомогою кольору; формувати ціннісне ставлення до декоративно-прикладного мистецтва.

Разом зі студентами освоювали дану техніку Л. Л. Єрмольченко та В. Д. Юшко

Автор: nukim |
3 февраля 2017 |
Переглядів: 481 |


 

ГОЛОВНА | АДМІНІСТРАЦІЯ | НОВИНИ | АБІТУРІЄНТУ | КОНТАКТИ

АДРЕСА КОЛЕДЖУ: 16600, м. Ніжин, Чернігівської обл., вул. Овдіївська, 49,
Факс: (046-31) 2-30-66 Контактний телефон: (046-31) 2-33-67
E-mail: nukim@ukr.net