Ніжинський коледж культури і мистецтв » Материалы за Декабрь 2016 года
Опубликовал nukim в категории Новини | Дата 19-12-2016, 17:13
Жінка року» та «Пані Ніжина»

У Ніжинському академічному театрі імені М. Коцюбинскього відбулась церемонія «Жінка року» та в її рамках конкурс «Пані Ніжина».

Протягом двох годин на сцену виходили кращі жінки міста Ніжина за підсумками 2016 року в міському конкурсі «Жінка року». А вісім з них представили присутнім свої творчі номери у конкурсі «Пані Ніжина». Зазначимо, що конкурс «Жінка року» є традиційним і відомим у Ніжині, а конкурс «Пані Ніжина»вже удруге проводився в нашому місті.

Головна мета конкурсу – відзначити та підтримати найактивніших жінок за вагомий внесок в соціальне, політичне, культурне та духовне життя громади. Крім того, захід направлений на формування гендерної культури у суспільстві.

Переможиця «Жінка року» у номінації «За особистий внесок у розвиток декоративно-прикладного мистецтва» - Липовецька Євгенія Юріївна.

Також Липовецька Євгенія була учасницею конкурсу «Пані Ніжина» підготувала свій творчий номер. А єдиним критерієм оцінювання, як для журі, так і глядачів, було власне емоційне враження: кожна з учасниць поділилася частинкою своєї душі, своєї творчості, частинкою свого натхнення, яке знайшло відгук у серцях присутніх, які не шкодували підтримки та оплесків для гарних і мужніх конкурсанток.

В цьому конкурсі отримала титул «ІІ віце-пані Ніжина» Євгенія Липовецька

Опубликовал nukim в категории Студрада інформує | Дата 19-12-2016, 12:06

На день Святого Миколая студенти ІV ВТЗ, ІV ПМ(с) та ІІІ НАР курсів (кер. Близнюк Ю.А.) підготували прекрасне, яскраве та захоплююче дійство для дітей із сімей, що перебувають у складних життєвих обставинах та для дітей Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів. Різноманітна конкурсна програма, пісні, ігри та поздоравлення зі святом лунали для дітей. Діти та батьки були задоволені та вдячні.

Напередодні Дня Святого Миколая відбувся захід для дітей працівників училища

Напередодні Дня Святого Миколая відбувся захід для дітей працівників училища
Напередодні Дня Святого Миколая відбувся захід для дітей працівників училища
Напередодні Дня Святого Миколая відбувся захід для дітей працівників училища
Напередодні Дня Святого Миколая відбувся захід для дітей працівників училища
Напередодні Дня Святого Миколая відбувся захід для дітей працівників училища
Напередодні Дня Святого Миколая відбувся захід для дітей працівників училища
Напередодні Дня Святого Миколая відбувся захід для дітей працівників училища
Напередодні Дня Святого Миколая відбувся захід для дітей працівників училища
Опубликовал nukim в категории Новини | Дата 16-12-2016, 12:07
Конкурс «Кращий за професією»

Традиційно 13-14 грудня 2016 року в училищі пройшов VІІІ загальноучилищний конкурс «Кращий за професією».
Конкурсні змагання були проведені в номінаціях: «Диригування», «Вокал», «Інструментальне виконавство», «Хореографія», «Видовищно-театралізовані заходи», «Бібліотечна справа», «Рисунок», «Живопис», «Композиція», «Вишивка».

У конкурсі взяли участь близько 80 студентів випускних курсів.

Під час творчих виступів студенти училища продемонстрували високий рівень практичної підготовки, любов до своєї професії, художній смак, сценічну культуру. Репертуар творчих виступів студентів цікавий, різноплановий, охоплює різні стилі, жанри та напрями музичного, хореографічного, пісенного мистецтва. Тому не дивно, що багато студентів отримало перші місця.

Гран-прі виборола Лацина Тетяна, студентка IV курсу, спеціальність «Народна хореографія», зачарувавши журі і глядачів своїм святковим танком з балету «Каппелія» (Клас викладача Л.О. Барадуліної).
Хочеться лише побажати учасникам конкурсу подальшого творчого зростання та перемог у фестивалях і конкурсах.

Опубликовал nukim в категории Новини | Дата 13-12-2016, 09:17
До 265-річча від дня народження композитора, співака, диригента Дмитра Бортнянського

До 265-річча від дня народження композитора, співака, диригента Дмитра Бортнянського відбувся концерт

В концерті беруть участь: Дідик Валерія переможець конкурсу “Україна має талант - діти”, Подковирін Дмитрій (викладач, фортепіано), Подкользіна Світлана (викладач, вокал) лауреат XI Міжнародного благодійного конкурсу “Барви осінь”, зразковий хор “Сяйво” (керівник заслужений працівник культури України Сургій Голуб) лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів-фестивалів, молодіжний хор “Народна криниця” Ніжинського училища культури і мистецтв імені М. Заньковецької (керівник кавалер Ордена Княгині Ольгі ІІІ ступеня Ольга Синиця), лауреат всеукраїнських, міжнародних конкурсів, магістрант факультету культури і мистецтв НДУ імені М. В. Гоголя Йотка Ярослав (вокал) та дует піаністів: доценти Ольга Щербина, Олексій Павленко.

Концертмейстер Ольга Сінєльнікова.

Ведуча концерту: Ірина Марченкова.

Опубликовал nukim в категории Новини | Дата 12-12-2016, 17:28
ШЛЯХ ДО ВИЗНАННЯ

8 грудня у Гоголівському залі Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя відбувся концерт-презентація автобіографічної книги, яка вийшла до 70-річного ювілею ректора НМАУ ім. П.І.Чайковського, доктора мистецтвознавства, професора, народного артиста України, члена-кореспондента НАМ України.

Володимир Іванович, підсумовуючи пройдений життєвий шлях, звернувся до присутніх, а особливо до студентів Ніжинського училища культури і мистецтв ім. Марії Заньковецької з проханням не зупинятися на досягнутому, бо в цьому житті все можливо, якщо ти цілеспрямований, вірний слову і прагнеш до самовдосконалення.

О. О. Туник, редактор сайту
фото В. Ковальова
Опубликовал nukim в категории Новини | Дата 9-12-2016, 15:19
Олена Теліга

21 липня 2016 р. виповнилося 110 років від дня народження української поетеси та громадсько-політичного діяча Олени Теліги, яка за 35 років свого життя залишила величний слід в історії України. Циклова комісія гуманітарних дисциплін спільно з комісією видовищно-театралізованих заходів вшанували пам’ять цієї геніальної жінки поетичною виставою «Гаряча смерть – не зимне умирання», присвяченою її життю і творчості. Вступне слово підготувала викладач української літератури Туник О.О.

«Творчість цієї талановитої поетеси, патріотки співзвучна з сучасністю і тому нікого не може лишити байдужим» - говорить студентка IV курсу спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» Онасенко Анжеліка, яка разом зі своїми викладачами Філонич Н. С. та Коломійченко М. М., підготувала виставу, як свою дипломну роботу.

Олена Теліга своїм життям і своєю героїчною загибеллю стала символом мужності і віри. Вона пішла у вічність, щоб навіки злитися зі своїм народом.

Заметемо вогнем любові межі,

Перейдемо у брід бурхливі води,

Щоб взяти повно все, що нам належить,

І злитись знову зі своїм народом.

Олена Теліга.

Опубликовал nukim в категории Новини | Дата 9-12-2016, 09:56
Поговоримо про скрипку

9 листопада 2016 року відбулося засідання клубу «Акорд» на тему «Поговоримо про скрипку». У заході взяли участь студенти перших та других курсів.

Із цікавими доповідями про історію інструментів скрипки та фортепіано, визначних композиторів, майстрів та виконавців виступили:

Загаба Оксана – «Історія виникнення та будова скрипки»

Халімончук Леся – «Антоніо Страдіварі»

Гутимідт Анжеліка – «Ніколо Паганіні»

Внукова Діана – «Антоніо Вівальді»

Дейнека Марія – «Історія виникнення та будова фортепіано»

Науменко Яна – «Володимир Горовиць»

В якості ілюстрацій виступи студентів доповнювало прослуховування творів К. Сен-Сенса, Н. Паганіні, А. Вівальді, В. А. Моцарта.

Серед викладачів училища були присутні Макарова Л. А., Голуб Т. С.

Голуб Т. С., викладач