ГОЛОВНЕ МЕНЮ
 
 


Автор: nukim |
26 октября 2016 |
Переглядів: 265 |

І Всеукраїнськоий конкурс декоративно-прикладного мистецтва «Барви Сумщини»


03 жовтня 2016 року в Сумській муніципальній галереї відбулось нагородження переможців І Всеукраїнського конкурсу декоративно-прикладного мистецтва «Барви Сумщини».

Конкурс проводився з метою популяризації національних культурних традицій, розкриття та підтримки творчого потенціалу художників, що навчаються та працюють в галузі декоративно-прикладного мистецтва.

Організатори конкурсу: Міністерство культури України, Сумська обласна державна адміністрація, Сумська обласна рада, управління культури і туризму Сумської обласної державної адміністрації, Сумське вище училище мистецтв і культури ім. Д. С. Бортнянського.


Роботи, надані на конкурс, розглянуло журі, до складу якого ввійшли провідні митці в галузі декоративно-прикладного мистецтва України.

Голова журі – заслужений художник України, член Національної спілки художників України Чередниченко Олександр Миколайович.

В конкурсі взяли участь студенти спеціалізації декоративно-прикладного мистецтва Ніжинського училища культури і мистецтв ім. М.Заньковецької .

Переможцями стали:

І місце


Кожухар Катерина
в номінації «вишивка», викладач Липовецька Євгенія Юріївна.


ІІІ місце


Стельмах Анастасія
в номінації «художній розпис», викладач Липовецька Євгенія Юріївна.

Мірошниченко Анна
в номінації «художній текстиль», викладач Липовецька Євгенія Юріївна.

Адаменко Анна
в номінації «вишивка», викладач Липовецька Євгенія Юріївна.


Є.Ю Липовецька, викладач
Автор: nukim |
17 октября 2016 |
Переглядів: 448 |

Під такою назвою пройшло засідання клубу «Лоцмани книжкових морів», який діє на бібліотечному відділі училища. Воно було присвячене професійному святу - Всеукраїнському дню бібліотек. Символічно, що йо-го відзначають у нашій державі згідно з Указом Президента України 30 вересня, у день Віри, Надії, Любові та матері їх Софії. Відзначення цього свята свідчить про глибоку повагу народу до скарбниць духовних надбань людства, зібрання інтелектуальних і культурних цінностей української на-ції, підкреслює історичну роль друкованого слова в житті суспільства.

А підготували це зсідання студенти 2 бібліотечного курсу, запроси-вши працівників бібліотеки училища, викладачів та студентів бібліотечно-го відділу. Гостей вітала хлібом-сіллю Книжкова Муза (Кот Катерина) та ведучі Бондар Анна та Кисіль Надія. Звучали урочисті слова віршів, прис-вячених бібліотеці.

Неопалима Купино! Моя бібліотеко!

Ти мудрість всіх віків, хранителька добра.

Квітами й оплесками вітали невтомних працівниць училищної бібліо-теки, яка є основою нашого навчального закладу, Довбенко Л. М., Хвостик Л. О., Смиченко Л. С.

Не обійшлося й без сюрпризів. На свято завітали відомі літературні герої, одвічно сварливі баба Параска та баба Палажка, ролі яких виконали Ридзель Альона та Шкадова Валентина.

А далі присутніх запросили здійснити мандрівку в минуле, ознайо-мивши з цікавими фактами з історії книги та бібліотечної справи.
Прозвучали щирі слова привітання тим, хто поєднав у своїй долі дві давні професії – вчителя і бібліотекаря, викладачам бібліотечних дисцип-лін Базар В. О., Ігнатенко В. О., Постоваловій Т. Е., Ющенко Л. О.
Не залишилися без подарунків і майбутні працівники бібліотек. Сту-денти мали можливість висловити свою думку про те, якою вони бачать сучасну бібліотеку інформаційного суспільства, а також відповісти на пи-тання вікторини «Аптека для душі». Найактивніші отримали призи.

Т. Е. Постовалова , викладач-методист
Автор: nukim |
11 октября 2016 |
Переглядів: 277 |

Засідання клубу “Аккорд ”

Відбулося засідання клубу “Аккорд ” до Міжнародного дня музики, на якому були присутні студенти I-их курсів, для яких це перше відвідування клубу в стінах училища культури.

Студенти ознайомилися з завданнями клубу, з цікавими заходами, які будуть проводитися протягом року, а також з творами композиторів-класиків, які були притаманні знакам зодіак, звучала ілюстрація до творів композиторів з коротким аналізом засобів муз. виразності, що сподобалось студентам.

Макарова Л. А., викладач муз-теоретичної дисципліни
Автор: nukim |
7 октября 2016 |
Переглядів: 275 |

Департамент культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської ОДА відповідно до ст. 42 ЗУ «Про вищу освіту» оголошує конкурс на заміщення посади керівника КВНЗ «Ніжинське училище культури і мистецтв імені Марії Заньковецької» Чернігівської обласної ради.

У конкурсі можуть брати участь громадяни України, що вільно володіє українською мовою, мають стаж роботи на посадах педагогічних працівників у вищих навчальних закладах не менше ніж 10 років.

Строк подання заяв протягом двох місяців з дня публікації оголошення про проведення конкурсу.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі подають документи:

- заяву про участь у конкурсі на ім’я директора, в якій зазначається про застосування або незастосування до претендента обмежень, встановлених частиною другою статті 42 Закону України “Про вищу освіту”;

-особовий листок з обліку кадрів з фотографією розміром 3 х 4 сантиметри;

-автобіографію;

- копії документів про вищу освіту, науковий ступінь та вчене звання;

- довідку про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду, яка видається відповідно до Порядку проведення обов’язкових попередніх та періодичних психіатричних оглядів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 вересня 2000 р. № 1465 (Офіційний вісник України, 2000 р., № 39, ст. 1656);

- довідку про наявність або відсутність судимості;

- витяг з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення;

- копію паспорта, засвідчену претендентом;

- копію трудової книжки;

- письмову згоду на збір та обробку персональних даних.

Копії документів, які подаються претендентом (крім копії паспорта), можуть бути засвідчені за місцем роботи претендента, засновником або нотаріально.

У разі надіслання документів поштою датою подання документів вважається дата, зазначена у поштовому штемпелі.

Документи подані претендентом після закінчення встановленого строку, не розглядаються та повертаються особам, які їх подали.

Вибори на посаду керівника КВНЗ «Ніжинське училище культури і мистецтв імені Марії Заньковецької» Чернігівської обласної ради відбудуться 19 жовтня 2016р о 13:15.

За додатковою інформаціє звертатися до Департаменту культури і туризму, національностей та релігій облдержадміністрації.Документи надсилати або подавати особисто Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської ОДА за адресою:
вул. Коцюбинського, 70, м. Чернігів, 14000, т.(0462) 676-263,
e-mail:dep@cult.gov.ua

Автор: nukim |
4 октября 2016 |
Переглядів: 316 |


 

ГОЛОВНА | АДМІНІСТРАЦІЯ | НОВИНИ | АБІТУРІЄНТУ | КОНТАКТИ

АДРЕСА КОЛЕДЖУ: 16600, м. Ніжин, Чернігівської обл., вул. Овдіївська, 49,
Факс: (046-31) 2-30-66 Контактний телефон: (046-31) 2-33-67
E-mail: nukim@ukr.net