ГОЛОВНЕ МЕНЮ
 
 
Відкриття школи мистецтв!

16 вересня відбулось урочисте відкриття школи мистецтв при КВІІЗ «Ніжинське училище культури і мистецтв ім. М.Заньковецької» Чернігівської обласної ради, яке освятив митрофорний протоієрей отець Михаїл, настоятель Свято-Покровської церкви.

Присутніх привітали заступник Чернігівської ОДА Леонід Сахневич, директор департаменту культури і туризму Олександр Левочко, Ніжинський міський голова Анатолій Лінник разом з профільними заступниками Григорієм Олійником та Ігорем Алексєєнком, а також Голова Громадської ради Володимир Дорохін.

Слова вдячності, всім хто доклав зусиль, аби школа мистецтв продовжила свою плідну роботу висловила директор КВНЗ «Ніжинське училище культури і мистецтв ім. Марії. Заньковецької» Чернігівської обласної ради Людмила Єрмольченко. До її слів приєдналась директор школи Лілія Піонтковська та подарувала шанованим гостям на згадку ляльки-мотанки, виготовлені учнями закладу.

Важливою частиною заходу було вручення Леонідом Володимировичем медалей переможців Міжнародного конкурсу дитячого малюнку «На своїй землі» Карані Герасименко та Дмитру Янушевському.

О. О. Туник, редактор сайту
Автор: nukim |
21 сентября 2016 |
Переглядів: 418 |

Свято першого дзвоника

1 вересня на затишному подвір’ї училища відбулася святкова лінійка, яку відкрила Л.Л.Єрмольченко, директор училища, заслужений працівник культури України. До привітального слова долучились Сукретний М.В., заступник директора з навчальної роботи, В.С.Єгорова, голова профспілки, заслужений працівник культури України.

Присутніх вітали виступи студентів різних спеціалізацій училища.

Зустріч підготували і провели студенти спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» під керівництвом викладача Кашковської Г.А.

О. О. Туник, редактор сайту
Автор: nukim |
2 сентября 2016 |
Переглядів: 436 |

Зі святом 1 вересня!

Кожного року на початку осені вся Україна святкує День знань.

1 Вересня – незвичайний день. З цього дня починається кропітка праця. При підтримці батьків, рідних, наполегливості, досвіду, професіоналізму викладачів наша молодь набуває знань, умінь, навичок.

Цього року ми відзначили чверть століття Незалежності нашої рідної неньки України. Нелегко дається ця боротьба. На передовій Сходу українські воїни ціною життя виборюють свободу і незалежність нашої держави. Свою допомогу і підтримку нашим захисникам надають і студенти училища: лист пораненому, поздоровчи листівки воїнам, виїзди з концертами в зону АТО, зустрічі з воїнами АТО.

Україна – багата природними ресурсами, але найцінніший скарб це – людина. Усвідомте те, що ви для нас - найдорожчі. Цінуйте кожну хвилину, бо з плином часу ці хвилини перетворюються в години, дні, роки, цілу людську історію, яку неможливо переписати по новому.

Вітаю студентів першого року навчання з вступом до нашого училища, а випускникам, які в цьому навчальному році виходять на фінішну пряму, бажаю з першого дня працювати на кінцевий позитивний результат.

Шановне наше студентство! Шануйте своє рідне училище, віддачу викладачів, всіх працівників навчального закладу, бо це ваш рідний дім. І, навіть, після того, як ви отримаєте дипломи і залишите стіни навчального закладу, він буде рідним протягом всього вашого життя!

Вітаю весь колектив училища з початком нового навчального року, зичу міцного здоров`я, миру, взаєморозуміння і творчої співпраці!!!


З повагою і шаною до вас
Директор училища Людмила Лаврентіївна Єрмольченко
Автор: nukim |
1 сентября 2016 |
Переглядів: 303 |

"Народна криниця" дарує концерти в Польщі

З 23 по 27 червня 2016 року фольклорно-сценічний ансамбль "Народна криниця" КВНЗ "Ніжинське училище культури і мистецтв імені Марії Заньковецької", керівники Ольга та Іван Синиці, провів концертний у в Республіці Польща.

24 червня о 19:00 ансамбль подарував концерт у місті Бєловєжа, у всесвітньо відомому заповіднику "Бєловєжська пуща". Жителі невеликого містечка були в захваті від виступу. А після концерту міцевий ксьонз разом із православним священником організували спеціально для колективу вечір відпочинку народної пісні. на природі.

25 червня на колектив чекали два концерти в містах Бєльськ Подляскі та Бочкі. Реакція публіки говорила сама за себе - українську якісну пісню дуже люблять в Польщі.

26 червня вулички старого Любліну наповнилися злагодженими піснеспівами "Народної Криниці". У виконанні молодіжного хору лунали обробки народних пісень І. Синиці, О. Стадника, В. Захарченка. Глядачами по-особливому сприймалася пісня польською мовою "Гей, соколи".

Концертна діяльність у Польщі була відзначена дипломом від місцевої влади, численними подарунками, а головне - радісною реакцією глядачів.


М. Остапко, завідувач відділенням практичної підготовки студентів
Фото: І. Боярин

Автор: nukim |
1 сентября 2016 |
Переглядів: 260 |


 

ГОЛОВНА | АДМІНІСТРАЦІЯ | НОВИНИ | АБІТУРІЄНТУ | КОНТАКТИ

АДРЕСА КОЛЕДЖУ: 16600, м. Ніжин, Чернігівської обл., вул. Овдіївська, 49,
Факс: (046-31) 2-30-66 Контактний телефон: (046-31) 2-33-67
E-mail: nukim@ukr.net