Ніжинський коледж культури і мистецтв » Материалы за Май 2016 года
Предыдущая страница Следующая страница
1 2
Опубликовал nukim в категории Новини | Дата 31-05-2016, 10:03
СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

Пролунав останній дзвоник для студентів-випускників 2016 року.

Щиро бажаємо вам, шановні випускники, міцного здоров’я, успіхів, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів!

Нехай знання, отримані в училищі, неодмінно стануть запорукою вагомих здобутків, допоможуть вам досягти омріяних вершин у вашій майбутній діяльності!

Божого вам благословення, щедрої долі, вірних друзів, наснаги, оптимізму та невичерпної енергії!

Щасти вам у всьому! В добру путь!

Опубликовал nukim в категории Інформація | Дата 27-05-2016, 15:25
Надходження та видатки по платному навчанню Ніжинської дитячої школи мистецтв
Опубликовал nukim в категории Інформація | Дата 27-05-2016, 14:58
Додаток до річного плану закупівель 24.05.2016 Додаток до річного плану закупівель 24.05.2016 Додаток до річного плану закупівель 24.05.2016 Додаток до річного плану закупівель 24.05.2016 Додаток до річного плану закупівель 24.05.2016 Додаток до річного плану закупівель 24.05.2016 Додаток до річного плану закупівель 24.05.2016 Додаток до річного плану закупівель 24.05.2016
Опубликовал nukim в категории Абітурієнту | Дата 27-05-2016, 11:36
Опубликовал nukim в категории Новини | Дата 26-05-2016, 16:20
«Шануймо наших матерів…»

У Ніжинській ЗОШ І-ІІІ ст. №4 стало доброю традицією відзначати свята спільно з КВНЗ “Ніжинське училище культури і мистецтв ім. Марії Заньковецької” Чернігівської обласної ради. Тож нещодавно у школі пройшло родинне свято «Шануймо наших матерів…» , приурочене до Дня матері та Міжнародного дня сім’ї, організоване студентами III курсів спеціалізацій “Пісенне мистецтво” і “Народні інструменти” під керівництвом викладача Писаренко М. І. та шкільного вчителя музики Петренко Н. А.

Учні школи та студенти училища у святковій програмі продемонстрували свої сценічні таланти: студенти показали свої вміння у хореографії та вправність у грі на різних музичних інструментах, учні присвятили вірші своїм матерям, веселили публіку гуморесками, спільно співали естрадних та народних пісень.

Гучними оплесками батьки зустрічали кожен виступ артистів. Неймовірною щирістю запам’яталися віршований виступ студентки училища Каріни Ковальчук та зворушливі пісні у виконанні Ганни Русинської, Марії Салуян, Артура Маніка. Оваціями публіка вітала танці студентів училища Руслани Козієнко, Івана Чорного, Любові Сірик, Оксани Лисенко та Ольги Андрушко. Сльози щастя бриніли в очах матерів під час виступу викладача училища Максима Остапка. Незабутні враження залишив дует викладачів училища у складі Олени Марченко та Анатолія Раструби, дует гітаристів у складі Катерини Петроченко та Тетяни Цубіної, гра на баяні Світлани Литвиненко.

Кульмінацією родинного свята став виступ випускниці школи, нині викладача Ніжинського училища культури та мистецтв ім. Марії Заньковецької – Щотки Людмили Іванівни. «Пісня про матір» у її виконанні зворушила залу, зачепила серця глядачів. Людмила Іванівна подарувала школі свою книгу «Душа високої октави», яка займе почесне місце у шкільному музеї.

Багато тепла, ніжних слів пролунало з вуст ведучих Наталії Опанасенко, Анни Бочковської, Світлани Литвиненко та Ангеліни Дроб’язко. Студентка училища Поліна Мостовенко та школярі зробили незабутнім фінал свята.

Тепла, дружня атмосфера, приємні танцювально-співочі подарунки та щирі посмішки зробили цей весняний день по-справжньому яскравим та незабутнім і додали щасливих нот у життя всіх, хто взяв участь у святкуванні.

Наталія Опанасенко, студентка III-ПМс курсу
Опубликовал nukim в категории Новини | Дата 24-05-2016, 11:19
Шановні випускники
КВНЗ «Ніжинське училище культури і мистецтв імені
Марії Заньковецької» Чернігівської обласної ради!

Запрошуємо Вас на святкування ювілею, 35 років лауреату всеукраїнських та міжнародних фестивалів та конкурсів молодіжному фольклорно-сценічному ансамблю «Народна криниця» (керівники – кавалер ордена княгині Ольги О.Синиця та заслужений працівник культури України І.Синиця), яке відбудеться 3 червня (п’ятниця) у головному корпусі училища.

Програма святкування:

12.00 - зустріч гостей, святкова лінійка;

14.00 - урочистий концерт хору «Народна криниця» у Міському будинку культури.

Із щирою повагою керівники хору
Запрошуємо на святкування ювілею
Опубликовал nukim в категории Новини | Дата 24-05-2016, 11:05
Зустріч випускників Зустріч випускників
21 травня 2016 року училище гостинно відчинило двері випускникам різних років. Відкрила урочисту лінійку Л.Л.Єрмольченко, директор училища, заслужений працівник культури України. До привітального слова долучились В.С.Єгорова, голова профспілки, заслужений працівник культури України, голова ради випускників Панченко Василь та випускник режисерської спеціалізації Мамон Олександр.

Присутніх вітали виступи студентів різних спеціалізацій училища.

Зустріч підготували і провели студенти ІІІ курсу спеціалізації «Народне пісенне мистецтво» (академічний хор), допомагала у підготовці заходу випускниця 1970 року, нині викладач-методист культурологічних дисципліни - Кухар Л.В.

О. О. Туник, редактор сайту
Предыдущая страница Следующая страница
1 2